Nowości, które warto poznać jeszcze w maju! Już teraz zarezerwuj wizytę!

SylwiaBlog, Pozostałe

W Klinice Dr Tazbir trzymamy rękę na pulsie i dbamy o każdy aspekt kobiecości.
Poznaj nowe urządzenie, które jest w naszej Klinice od niedawna i dzięki któremu oferujemy Wam dwa bardzo kobiece, bardzo różne, doskonałe protokoły.

Oto  Sectum – doskonałe urządzenie nowej generacji wykorzystujące falę radiową monopolarną i bipolarną, które w zależności od zastosowanej głowicy pozwala przeprowadzić dwa zupełnie różne protokoły, które bardzo polecamy naszym Pacjentkom.

Poznaj #Nrose

Czym jest i na czym polega zabieg?

Nrose to połączenie zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Sectum, wypełniacza Neuvia Intense Rose oraz profesjonalnej pielęgnacji kosmeceutykami Neuvia. To protokół czteroetapowy, odmładzający strefy intymne. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku jest naszą propozycją zabiegową dla Pań które oczekują poprawy jakości i komfortu życia intymnego poprzez rewitalizację skóry pochwy

W pierwszym etapie za pomocą radiofrekwencji Sectum ujędrniamy i napinamy skórę m.in. kanału pochwowego oraz przywracamy i poprawiamy jędrność, kształt i nawilżenie błony śluzowej wypełniaczem Intense Rose.

Specjalnie zaprojektowany aplikator zabiegowy pozwala na nieinwazyjne i niechirurgiczne leczenie, a  dodatkowo preparat Neuvia Intense Rose przeznaczony jest specjalnie do zabiegów na wargi sromowe większe, dając spektakularny efekt odmłodzenia niezależnie od wieku i kondycji skóry okolic intymnych.

Kolejne zabiegi urządzeniem Sectum przeprowadzane w odstępie 3-4 dni mają za zadanie uzyskać ostateczny końcowy efekt poprawy elastyczności skóry, poprawy estetyki, wzrostu objętości, poprawy jakości życia intymnego i niwelowaniu problemu nietrzymania moczu.

Czy wiesz, że zabieg #Nrose jest bezbolesny, a efekty widoczne są już po pierwszej sesji? Skuteczność #Nrose jest potwierdzona badaniami klinicznymi! Dbaj o siebie! Dbaj o komfort życia z nami!

Drugi protokół z wykorzystaniem urządzania Sectum to:

Poznaj #Nboost

Czym jest i na czym polega zabieg?

Mówiąc w skrócie, jest to jeden z najlepszych protokołów wzmacniających skórę od środka. Działając na naskórek od wewnątrz spełnia funkcję odbudowy skóry i zapobiegania jej starzeniu się.

Wystarczy jedna wizyta w Klinice oraz domowa pielęgnacja pozabiegowa, aby osiągnąć bardzo dobry efekt.  Nowy holistyczny protokół działa na naskórek odbudowująco i regenerująco gwarantując w ten sposób utrzymanie naskórka w dobrej kondycji.  Do tego celu wykorzystywane jest urządzenie Sectum emitujące fale elektromagnetyczne oraz aplikacja wypełniacza na bazie kwasu hiakuronowego –  Neuvia Hydro Deluxe. Ten etap zabiegu zdecydowanie zwiększa nawodnienie powierzchniowej warstwy skóry poprawiając jej funkcje barierowe i homeostazę.

Odpowiednio dobrana antyoksydacyjna pielęgnacja pozabiegowa kosmeceutykami Neuvia wzmacnia ochronę skóry poprzez silne wsparcie jej funkcji barierowych.

Procedura Nboost jest odpowiedzią na potrzeby różnych typów skóry. Równomierny koloryt, zagęszczona, nawodniona i pełna blasku skóra to efekty których oczekuje każda z nas.

Nasza rekomendacja dotyczy także osób młodych chcących zapobiegać pierwszym oznakom starzenia się skóry. Dla nich może być to pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej który pozwala profesjonalnie i minimalnie inwazyjnie dbać o skórę oraz gwarantować jej ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Efekt zabiegu widoczny jest tuż po nim a jego wzmocnienie następuje po 3-4 tygodniach od wykonania procedury.

 

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na pytania, umówimy dla Państwa wizytę.