Dzień Kobiet z Kliniką Tazbir

DGWydarzenia

Klinika Tazbir w Łodzi, to wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Polski. Jest to miejsce gdzie kobiety mogą poddać się zabiegom z medycyny estetycznej, laseroterapii, modelowania sylwetki czy ginekologii estetycznej, ale również mają stworzone warunki do kompleksowej opieki medycznej, w tym diagnostyki USG, laboratorium-pełen zakres czy chirurgii onkologicznej i chirurgii jednego dnia.

 

10 marca z licznie przybyłymi kobietami świętowaliśmy Dzień Kobiet z Kliniką Tazbir. Tematyką spotkania były nieinwazyjne metody modelowania sylwetki i walka z otyłością. Pani doktor Marta Tazbir zaprezentowała najnowocześniejsze urządzenie do całkowitej redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu: Zlipo i ZWave PRO (Imeso Aesthetic). Zainteresowanie było ogromne, gdyż do tej pory nie było takiego zabiegu, dającego efekt w postaci usunięcia tłuszczu raz na zawsze. Wystąpienie Pani Doktor obejmowało zarówno prezentację popartą badaniami i dowodami naukowymi, jak i pokaz samego urządzenia i zabiegów.

Dodatkową atrakcją dla Pań były konsultacje pani dietetyk (na stałe współpracującą z Kliniką) z zaprezentowaniem nowoczesnych badań genetycznych oraz fitdietą „Schudnij ze Smakiem” i badaniami składu ciała urządzeniem Tanita. Były także indywidualne konsultacje z brafitterką (firma Alles). Całości dopełniły ekskluzywne kosmetyki do usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu LPG (ITP. S.A.).

Wszystkie te atrakcje złożyły się na ogólną tematykę dbania o sylwetkę, co jest dla wszystkich kobiet bardzo istotne.

Zapraszamy do Kliniki Tazbir w Łodzi! Dajemy Ci gwarancję doskonałej sylwetki na wiosnę!