Endolifting laserowy 4d

ACPromocje

Nowoczesne, laserowe zabiegi odmładzające cieszą się niesłabnącą popularnością wśród tych, którzy cenią sobie procedury skuteczne i niepowodujące długiego okresu rekonwalescencji. Teraz pacjenci, którzy wymagają więcej, mogą już skorzystać z zabiegów z zastosowaniem lasera nowej generacji – Fotona 4D. To pierwsze na świecie urządzenie do laserowego endoliftingu twarzy! Ekskluzywny zabieg dla najbardziej wymagających pacjentów! Już w Łodzi! Zapraszam serdecznie.

Aby dopasować właściwą (skuteczną i bezpieczną) metodę terapii, należy umówić się na konsultację z lekarzem posiadającym odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego typu zabiegów, który przeprowadzi wywiad oraz dobierze/stworzy indywidualny plan zabiegowy z użyciem lasera Fotona.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, nie zwlekaj i umów się na wizytę! My gwarantujemy Ci profesjonalnie przeprowadzone zabiegi przez posiadający odpowiednie kwalifikacje personel medyczny. Dla nas liczy się skuteczność, najwyższa jakość i Twoje bezpieczeństwo!

Lista certyfikowanych gabinetów oraz lekarzy posiadających odpowiednie walifikacje/uprawnienia znajduje się na stronie www.btlestetyka.pl

PIERWSZY NA ŚWIECIE ENDOLIFTING LASEROWY TWARZY

Fotona 4D to laserowy lifting realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech różnych procedur zabiegowych podczas jednego zabiegu.

 • ENDOLIFTING
 • FRAC3
 • PIANO
 • SUPERFACIAL

Technologia Fotona VSP pozwala na zastosowanie różnych czasów trwania impulsu (od mikrosekundy do czasu przekraczającego sekundę) w celu zoptymalizowania działania lasera na tkankę.Oba źródła lasera wykorzystują technologię Fotona VSP (Zmiennego Kwadratowego Impulsu), która pozwala uzyskać bezprecedensowy zakres trybów leczenia, od skrajnie krótkich, mikrosekundowych impulsów, poprzez intensywne napromieniowanie wybranych obszarów, po bardzo długie, trwające do sekundy impulsy w delikatniejszym leczeniu większych obszarów.

Endolifting 4D to zabieg odmładzający wykonywany laserem Fotona, który łączy cztery różne procedury w jedną terapię.

CO TO JEST ENDOLIFTING 4D?

Jest to nieinwazyjna terapia, która działa zarówno na wewnętrzne jak i zewnętrzne warstwy skóry. W krótkim czasie pozwala na poprawę jędrności skóry, spłycenie zmarszczek czy wypełnienie bruzd wargowo-nosowych. Spektakularne efekty widoczne są nawet po jednym zabiegu!

Zabieg endoliftingu Fotona 4D łączy dwie uzupełniające się długości fali lasera Er:YAG i Nd:YAG oraz cztery wyjątkowe tryby:

EndoLifting® – terapia odbywająca się wewnątrz jamy ustnej. Nieablacyjne działanie lasera Er:YAG umożliwia kontrolowane i delikatne podgrzanie tkanek w celu stymulacji kurczenia włókien kolagenowych.
FRAC3® – nieablacyjne odmładzanie niedoskonałości z głębszych warstw skóry. Frakcyjny efekt 3D prowadzi do powstania drobnych, regionalnych punktów wysokiej temperatury na różnej głębokości skóry. Stanowi to uzupełnienie działania trybu EndoLiftingu.
PIANO® – ultradługi impuls lasera Nd:YAG stosowany w celu zwiększenia napięcia skóry twarzy na całej grubości. Szybkie i bezpieczne podgrzanie skóry koncentrujące się na dostarczeniu energii aż do tkanki podskórnej.
SupErfacial™ – delikatna, zimna ablacja laserem Er:YAG – tzw. peeling laserowy.

Każdy tryb może być wykonywany osobno, ale najlepsze efekty można osiągnąć poprzez połączenie całej kuracji Endoliftingu w jedeną procedurę. Zabieg wskazany jest dla osób, które chcą pozbyć się bruzd nosowo-wargowych, zniwelować zmarszczki, zmniejszyć wiotkość skóry lub pozbyć się uciążliwych niedoskonałości.

DLACZEGO POŁĄCZENIE LASERÓW ER:YAG & ND:YAG?

Laser z technologią VSP działa na skórę dokładniej, niż inne technologie laserowe. Energia Er:YAG jest wysoce pochłaniana w wodzie – głównym docelowym chromoforze w resurfacingu (odmładzaniu) skóry – i dzięki temu może działać na skórę z wysoką precyzją i niewielkim uszkodzeniem cieplnym. Pozwala to ograniczyć do minimum niepożądane efekty, takie jak zmiana koloru skóry, utrzymujący się rumień, jak również wydłużony czas rekonwalescencji. Laser Er:YAG w systemie VSP można ustawić w pozycji „zimny” i „gorący” oraz w pozycji ablacyjnej i nieablacyjnej. Pełne dostosowanie do potrzeb pacjenta pozwala na precyzyjne osiągnięcie pożądanych wyników.

Laser Nd:YAG doskonale uzupełnia działanie ablacyjne lasera Er:YAG – dzięki zdolności do głębokiej penetracji do skóry można łatwo osiągnąć efekty termiczne bez uszkadzania powierzchni skóry. Jednorodna absorpcja w skórze i niska absorpcja w melaninie gwarantują bezpieczeństwo stosowania we wszystkich rodzajach/ fototypach skóry. W porównaniu z konwencjonalnymi technologiami, impulsy Nd:YAG laserów Fotona powodują natychmiastowy wzrost temperatury FRAC3®, ograniczony jedynie do docelowych struktur.

Kluczowe zabiegi

 • Redukcja trądziku i blizn potrądzikowych
 • Leczenie grzybicy paznokci
 • Usuwanie rumienia
 • Usuwanie zmian barwnikowych
 • Usuwanie blizn
 • Resurfacing (odmładzanie) skóry
 • Nieablacyjne odmładzanie skóry
 • Ablacyjne odmładzanie skóry
 • Zabiegi frakcyjne
 • Usuwanie brodawek
 • Zamykanie naczynek na twarzy i kończynach
 • Zabiegi pełne i frakcyjne
 • Usuwanie owłosienia
 • Ginekologia laserow/pełen zakres
 • Leczenie chrapania
 • Inne zastosowania chirurgiczne: lipoliza laserowa, usuwanie żylaków, hemoroidów…

Wszechstronność zabiegów:

 • OD ŁAGODNEGO (ZIMNEGO) DO GŁĘBOKIEGO (CIEPŁEGO) ZŁUSZCZANIA
 • ZABIEGI FRAKCYJNE
 • TRYB SMOOTH® — TRYB NIEABLACYJNY

SYNERGICZNE ZABIEGI W OPARCIU O PRACĘ DWÓCH DŁUGOŚCI FALI

Dzięki szerokim możliwościom długości fali Nd:YAG i Er:YAG, Fotona umożliwia wykonywanie wielowymiarowych zabiegów, w tym nowatorskiego zabiegu FOTONA 4D. Uzupełniające się długości fali Fotona, Er:YAG i Nd:YAG są synergicznie stosowane w czterech różnych trybach: EndoLifting®, FRAC3®, PIANO® oraz SupErfacialTM, przeznaczonych do pracy w głębszych, pośrednich i powierzchniowych strukturach skóry, jednocześnie oddziałując na różne niedoskonałości skóry. Zabieg laserowy Fotona 4D, zarówno zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej, pozwala na kurczenie się kolagenu na całej grubości dla osiągnięcia trwałego ujędrnienia i zwiększenia objętości bez stosowania wypełniaczy. Połączenie tych czterech wyjątkowych trybów i dwóch uzupełniających długości fali pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu liftingu twarzy już w ramach jednej sesji. Ważne jest aby odpowiednio przeszkolony personel medyczny wykonywał zabiegi endoliftingu Fotona 4D, tylko wówczas masz pewność dobrze przeprowadzonej procedury medycznej. Profesjonalnie, skutecznie, bezpiecznie :)

NAJLEPSZE MOŻLIWOŚCI DLA PACJENTÓW

„…Wewnątrzustny i nieablacyjny EndoLifting® wywołuje efekt wypełniający na bruzdach nosowo-wargowych, zmarszczkach marionetkowych i zmarszczkach wokół ust od środka, niczym wypełniacz. Połączenie trzech trybów zabiegu Fotona z czwartym, jedynym na świecie wewnątrzustnym EndoLiftingiem, pozwala lekarzom na przeprowadzenie nowego, skutecznego i nieinwazyjnego zabiegu. Synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii umożliwia penetrację na całej grubości, dzięki czemu zabieg laserowy jest bardziej skuteczny…” Dr M.C. Lee, USA

ENDOLIFTING® TWARZY

Nieinwazyjna terapia laserem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd wargowo-nosowych, zmarszczek marionetkowych oraz tych nad ustami już po pierwszym zabiegu. Spektakularne efekty pozabiegowe sprawiają, że Fotona4D stanowi alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy. Ale nie tylko.

Laser Nd:YAG charakteryzuje się jednorodną penetracją do dziesięciu milimetrów głębokości oraz selektywną absorpcją w chromoforach tkanki. Te dwie cechy pozwalają laserowi Nd:YAG sięgać głęboko w struktury skóry nie uszkadzając naskórka, bez względu na rodzaj skóry.

Kluczowe zabiegi

 • Likwidacja rumienia
 • Zamykanie rozszerzonych naczyń na twarzy i nogach
 • Leczenie trądziku
 • Usuwanie brodawek
 • Leczenie grzybicy paznokci
 • Odmładzanie skóry

FRAC3®

FRAC3® To nowa, nieablacyjna, trójwymiarowa metoda frakcjonowania, stosowana w leczeniu skóry. Metoda nieablacyjna oznacza, że nie dochodzi do przerwania ciągłości tkanek, czyli zewnętrzna warstwa skóry poddanej zabiegowi pozostaje nieuszkodzona. FRAC3® korzysta z krótkich impulsów i wysokiej wartości szczytowej gęstości mocy wytworzonych impulsów lasera Nd:YAG. Dzięki temu na naskórku i w skórze właściwej powstaje trójwymiarowa struktura mikrouszkodzeń.

Metoda frakcjonowania oznacza, że do zabiegu używane są głowice frakcyjne oparte na koncepcji wytwarzania serii mikroskopijnych uszkodzeń w skórze, które są szybko pokrywane naskórkiem przez nieuszkodzone otaczające tkanki.. Skaner kontrolowany jest komputerowo, operator może regulować obszar skanowania. Skanery zastosowane w Systemach Fotona są wyjątkowo dokładne i jednorodne nawet na dużych powierzchniach zabiegowych.

Tryb SMOOTH® czyli nieablacyjny tryb Er:YAG – jedyna taka metoda dla nieinwazyjnych i wyłącznie termicznych zabiegów. Tryb SMOOTH® traktuje skórę w sposób delikatny i nieablacyjny, bez krwawienia i z kontrolowanym rozmieszczeniem temperatur. Energia optyczna dostarczana jest w nietypowej sekwencji impulsu poniżej sekundy, co zapobiega wzrostowi temperatury na powierzchni i pozwala na jednorodne nagrzewanie w obrębie kilkuset mikrometrów tkanki. Tryb SMOOTH pozwala na nieablacyjne laserowe modelowanie skóry oparte na kontrolowanej indukcji termicznego uszkodzenia kolagenu, zachowując naskórek.

Oprócz natychmiastowego efektu w postaci kurczenia się włókien kolagenowych, rozpoczęcie neokolagenezy powoduje powstawanie nowego kolagenu. Przyczynia się to do znaczącej poprawy elastyczności tkanek poddawanych laseroterapii.

Największymi korzyściami wynikającymi z zastosowania tej technologii jest zmniejszenie inwazyjności procedur resurfacingu (czyli wszelkich metod laserowego odmładzania) skóry oraz przyspieszona rekonwalescencja i zwiększona skuteczność gojenia się skóry po tego typu laserowych zabiegach.

Kluczowe zabiegi

 • Odmładzanie skóry w technologii 3D
 • Nieablacyjne ujędrnianie skóry ER:YAG
 • Zabiegi z efektem SMOOTH
 • Usuwanie owłosienia
 • Likwidacja rumienia

PIANO

PIANO®, superdługi impuls, wydłużony do sekund. To znacznie dłużej niż czas termalnej relaksacji naskórka lub innych struktur skóry. Nie powoduje wysokich początkowych skoków temperatury w naskórku. Stosuje się go w zabiegach wymagających jednorodnego nagrzewania większych obszarów skóry właściwej.

Kluczowe korzyści

 • Zaprojektowany tak, by zniwelować efekty wysokiej absorpcji energii w naskórku
 • Przeznaczony do jednorodnego leczenia fototermicznego skóry właściwej
 • Lifting skóry
 • Zapobieganie powstawaniu blizn

QCW

Kluczowe korzyści
 • Szybka i skuteczna procedura
 • Znacząco zredukowany czas rekonwalescencji
 • Przeznaczony do rzeźbienia sylwetki
 • Zabiegi wewnątrznaczyniowe/laserowe usuwanie żylaków kończyn  dolnych
 • Lipoliza laserowa
 • Usuwanie hemoroidów

Jakie są zalety?

Fotona 4D to zabieg nieinwazyjny, zakładający krótki czas rekonwalescencji oraz stanowiący alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy. Umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd nosowo-wargowych już po pierwszym zabiegu. Dzięki dokładnemu dostosowaniu głębokości i parametrów, laser cechuje największa wydajność, precyzja oraz bezpieczeństwo.

Najszerszy zakres

Szeroka gama opcji leczenia systemem laserowym Fotona pozwala na wyeliminowanie wielu problemów zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Wśród kluczowych zabiegów jest m in. redukcja trądziku, blizn i innych zmian potrądzikowych, usuwanie rumienia, zmian barwnikowych, grzybicy paznokci, żylaków, zamykanie naczynek, resurfacing i lifting skóry bez użycia skalpela, ablacyjne i nieablacyjne odmładzanie skóry, eliminowanie chrapania i szerokiego panelu wskazań dotyczącego problemów intymnych ( nowoczesna, nieinwazyjna ginekologia laserowa). Ta wielość zastosowań sprawia, że jest to system niezwykle innowacyjny, skuteczny a zarazem bezpieczny i komfortowy, zarówno dla lekarza, ale przede wszystkim dla pacjenta.

Wiodąca technologia Fotona.

Ponad 50 lat doświadczenia firmy Fotona umożliwiło stworzenie najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych technologii laserowych na świecie. W sercu medycznych laserów Fotona znajdują się niezwykle wydajne źródła, które wytwarzają sprawdzone i skuteczne w leczeniu długości fali. Te sztandarowe długości fali pozwalają na wykonywanie niezwykle szerokiego zakresu procedur estetycznych i leczniczych. Głowice laserowe Fotona, innowacyjne tryby operacyjne i zaawansowane technologie, gwarantują maksymalną wydajność, skuteczność i bezpieczeństwo.

Aby dopasować właściwą (skuteczną i bezpieczną) metodę terapii należy umówić się na konsultację z lekarzem posiadającym odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego typu zabiegów, który przeprowadzi wywiad oraz dobierze/stworzy indywidualny plan zabiegowy z użyciem lasera Fotona. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, nie zwlekaj i umów się na wizytę! My gwarantujemy Ci profesjonalnie przeprowadzone zabiegi przez posiadający odpowiednie kwalifikacje personel medyczny. Dla nas liczy się skuteczność, najwyższa jakość i Twoje bezpieczeństwo!

Lista certyfikowanych gabinetów oraz lekarzy posiadających odpowiednie walifikacje/uprawnienia znajduje się na stronie www.btlestetyka.pl