Niezapomniane Garden Party w Klinice Tazbir!

DGBlog, Media, Wydarzenia

Medycyna estetyczna - Lodz

W czerwcu w naszej klinice odbyło się niezwykłe wydarzenie. Dr Marta Tazbir wydała przepiękne Garden Party, a na którym bawiło się wielu znakomitych gości i przyjaciół Kliniki, w tym ambasadorka marki – Pani Grażyna Wolszczak.

Dr Marta Tazbir zaprezentowała się gościom w uroczym wianku na głowie i zaprosiła ich do wspólnego celebrowania tego niezwykłego wydarzenia. Na imprezie nie mogło zabraknąć Pani Grażyny Wolszczak, która po raz kolejny została ambasadorską Kliniki. Jednym z zaproszonych gości była także piękna Karolina Źródłowska – finalistka wyborów Miss Polski.

W przepięknej, letniej scenerii odbyła się prezentacja najnowszych trendów medycyny estetycznej oraz innowacyjnego urządzenia do modelowania sylwetki Unison, które jest dostępne w ofercie kliniki. Na gości czekało mnóstwo atrakcji, w tym koncert dwóch młodych artystów: Bartka Grzanka – kompozytora, gitarzysty, znanego m.in. z Mam Talent i The Voice of Poland oraz muzyka i perkusisty Pawła Stępnia. Rozmowy przy wybornym Prosecco od firmy Jantoń, zdjęcia w fotobudce, klimatyczna muzyka i pyszne jedzenie – wszystko to wpłynęło na doskonały nastrój zaproszonych gości. Nikomu nie zabrało energii do samego końca dzięki energetyzującym napojom marki Redbull.

Na Garden Party pojawili się liczni partnerzy Kliniki Tazbir, którzy obsypali gości morzem prezentów. Wśród nich znalazły luksusowe kosmetyki M’onduniq oraz stylowe lusterka od Restylane – wiodącej marki na rynku wypełniaczy. Uczestnicy otrzymali również  symbol marki Tazbir, a więc złote bransoletki, a także złotą kartę klienta Tazbir Gold Club dającą dostęp do ekskluzywnego kobiecego klubu stworzonego przez doktor Martę Tazbir.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Garden Party! Poniżej znajdą Państwo również film, na którym dr Marta Tazbir i Pani Grażyna Wolszczak odpowiadają na pytanie: Co sprawia, że jesteśmy piękne? 

Fotorelacja z Garden Party!

Pani Grażyna Wolszczak i dr Marta Tazbir opowiadają o pięknie!