Indywidualny Plan Terapeutyczny

Indywidualny Plan Terapeutyczny to autorski program, skomponowany przez dr Martę Tazbir, w odpowiedzi na specyficzne problemy pacjentów. Plan ten obejmuje zwykle łączoną terapię anti-aging, zakładającą niwelowanie oznak starzenia skóry oraz jej niedoskonałości (wiotkość, zmarszczki, przebarwienia, blizny i in.). W tym celu dr Marta Tazbir z powodzeniem wykorzystuje:

  • kurację osoczem bogatopłytkowym i komórkami macierzystymi (Autologiczna Odnowa Komórkowa – System Regeneris),
  • techniki laserowe (Laser eCO2, Fotona 4D, Dermalux LED)
  • oraz inne zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej (m.in. lipofilling, botoks, kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia).

Indywidualny Plan Terapeutyczny zakłada nie tylko walkę z upływającym czasem. W zależności od potrzeb pacjenta, program ten skupiać się może także wokół innych celów, takich jak: leczenie łysienia czy modelowanie sylwetki. Korzystając z najnowocześniejszych, rewolucyjnych osiągnięć z dziedziny medycyny i dermatologii estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii, a także zdobytej wiedzy i umiejętności, dr Marta Tazbir stworzy skuteczny plan terapeutyczny, dostosowany do Państwa indywidualnych problemów i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kliniki Tazbir.