Konsultacje położniczo-ginekologiczne

W skrócie: Konsultacje położniczo-ginekologcizne – zadbaj o zdrowie i urodę sfer intymnych

konsultacje położniczo-ginekologiczne Klinika Tazbir

Konsultacje położniczo-ginekologiczne

Klinika dr Marty Tazbir w Łodzi  oferuje swoim pacjentkom konsultacje i usługi ginekologiczne oraz diagnostykę w bardzo szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdują się konsultacje ginekologiczne, dopochwowe badania USG najnowszym aparatem marki Toschiba Xario, diagnostyka szyjki macicy, badania cytologiczne. Każda pacjentka może spodziewać się indywidualnego podejścia i empatii. W Klinice Tazbir przeprowadzane są zabiegi na światowym poziomie z użyciem lasera Fotona Spectro Sp, ponadto, wykorzystujemy inne nowoczesne metody terapeutyczne, dysponując wysokiej klasy sprzętem medycznym.

Dla kogo przeznaczone są konsultacje ginekologiczno-położnicze

Konsultacji ze specjalistą wymagają wszystkie zaburzenia wchochądze w zakres  labioplastyki, plastyki przedsionka pochwy, perineoplastyki,  hoodoplastyki, waginoplastyki, hymenoplastyki i himenotomi, a także ginekologii i położnictwa.

Zalety

 • wysoko wykwalifikowana kadra
 • wysokiej jakości sprzęt medyczny
 • empatia i indywidualne podejście do każdego problemu
 • pełna dyskrecja i pomoc
 • doświadczenie
 • przystępne ceny zabiegów

Wskazania

 • hipertrofia i atrofia warg sromowych większych i mniejszych
 • przerost tkanek w obszarach łechtaczkowych
 • obniżenie krocza
 • ból waginy i okolic krocza
 • nietrzymanie moczu
 • zaburzeniami menstruacji
 • uszkodzenie błony dziewiczej
 • patologicznie ukształtowana ii wrażliwa na ból błona dziewicza

Przeciwwskazania

Nie istnieją przeciwwskazania do skorzystania  z konsultacji w naszej Klinice.

Konsultacje położniczo-ginekologiczne – przebieg

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjentka prezentuje problem i oczekuje informacji wstępnych. Personel kliniki kieruje ją, w zależności od potrzeb i stanu zdrowia, do odpowiedniego specjalisty. Na tym etapie zostaje ustalony termin pierwszego spotkania z konkretnym specjalistą.

2

Opracowanie planu leczenia

Specjalista diagnozuje pacjentkę i proponuje formę  terapii.

3

Przygotowanie do zabiegu/ terapii i przeprowadzenie leczenia. Rekonwalescencja pozabiegowa.

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjentka w ustalonym przez specjalistę terminie przychodzi na wizytę kontrolną. Pozostaje pod opieką lekarza specjalisty do czasu, kiedy leczenie zostanie definitywnie zakończone.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy oprócz zabiegów w zakresie estetyki ginekologicznej można otrzymać inną fachową pomoc?

  Oczywiście, choć Klinika Tazbir specjalizuje się w medycynie estetycznej, wykwalifikowani specjaliści prowadzą leczenie w zakresie zaburzeń ginekologiczno-położniczych, a z pomocą wysokiej jakości sprzętu stawiają szybką i profesjonalną diagnozę.

 • Czy terminy oczekiwania na wizytę są długie?

  Wszystko zależy od tego, z jakim problemem pacjentka przychodzi do kliniki. Terminy oczekiwania na wizytę zwykle nie przekraczają 14 dni.

 • Czy można łączyć terapię konkretnego schorzenia z zabiegami medycyny estetycznej?

  Żeby przeprowadzić zabieg u pacjentki lekarz musi oczywiście wykluczyć pewne choroby, stanowiące przeciwwskazania do operacji, i ocenić stan zdrowia pacjentki na podstawie wywiadu i dostarczonych wyników badań. W wielu przypadkach można jednak połączyć terapię dwóch schorzeń, np. przy okazji waginoplastyki zwalczyć problem nietrzymania moczu.

Opinie o zabiegach z użyciem botoksu

Chyba każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej pozostać młodą i piękną. Przekonałam się, że dzięki rozwojowi medycyny estetycznej i profesjonalnym lekarzom można skutecznie cofnąć oznaki starzenia. Dzięki dr Tazbir czuję się młodsza, a zarazem piękniejsza! Baby botoks to coś w sam raz dla mnie. Nikt nie wie co robię ale za to każdy widzi jak dobrze i naturalnie wyglądam. I to jest prawdziwa medycyna estetyczna!

Magda, 45 lat

Botoks to chyba najpopularniejszy sposób na zredukowanie przykrych oznak starzenia się skóry czyli zmarszczek. Ale ja skorzystałam też i z innych jego właściwości. Koleżanka poradziła mi dr Martę Tazbir w Łodzi i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!Zahamowanie pocenia pod pachami. Luksus, na który pozwalam sobie raz w roku. Efekt – BEZCENNY! Wie to każdy, kto ma problemy z nadmiernym poceniem i choć raz wykonał ten zabieg.

Sylwia, 40 lat

W mojej rodzinie genetyczna jest lwia bruzda ta między brwiami na czole. Więc postanowiłam coś z tym zrobić. W Klinice Tazbir odradzono mi wypełnienie tej okolicy. Pani doktor zaproponowała mi botoks tłumacząc iż moje mięśnie zapamietają ten stan i nauczą się nie marszczyć. Zabiegi botoksu potraktowałyśmy jako leczenie i zapobieganie nadmiernej kurczliwości moich mięśni. Wiedziałam, że nie będzie łatwo. Ale po kilku zabiegach w klinice dr Tazbir w Łodzi śmiało mogę powiedzieć, że pani Marta to cudotwórczyni! A bruzda lwia jest już prawie niewidoczna.

Agnieszka, 39 lat

Zawsze myślałam, że botoks powoduje nienaturalny wyraz twarzy z wytrzeszczonymi oczami i uniesionymi brwiami jak u Jacka Nicolsona ? Po wizycie u dr Tazbir wiem jak bardzo się myliłam. Wiem już, że dobrze podany botoks to wtedy jak zachowana jest ruchomość całego czoła podczas gdy zmarszczki są usunięte. Polecam! Dziewczyny korzystajcie tylko ze sprawdzonych lekarzy!

Alicja, 35 lat

Efekty przed/po