Infuzja tlenowa w Klinice dr Tazbir

W skrócie: Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry, wykorzystująca technologię hiperbarycznego tlenu.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry, wykorzystująca technologię hiperbarycznego tlenu. Zabieg ten polega na wtłaczaniu w głębokie warstwy skórę aktywnych, skoncentrowanych składników za pomocą czystego, odpowiednio stężonego tlenu pod ciśnieniem. Ponadto sam tlen, transportowany w głąb skóry, intensyfikuje przemianę materii, poprawia potencjał energetyczny komórek oraz przyspiesza procesy regeneracji. Efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo!

Gdy przyszedł do mnie dystrybutor urządzenia i preparatów do infuzji tlenowej, poprosiłam po prostu o wykonanie tego zabiegu na mnie – dzieli się swoim doświadczeniem dr Marta Tazbir. – I od razu się w nim zakochałam, rezultaty były natychmiastowe i widoczne gołym okiem. Szybkość działania zabiegu i spektakularne rezultaty, jakie przynosi, sprawiają, że doceniły i pokochały go także gwiazdy m.in.: Madonna i Naomi Campbell. Metoda ta stosowana jest na całym świecie w najlepszych gabinetach estetycznych.

Jak wygląda zabieg?

Kwas hialuronowy i indywidualnie dobrane do potrzeb skóry serum przenikają w głąb skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który po zbliżeniu do skóry na ok. 1 mmm wtłacza dobroczynne substancje, wykorzystując czysty tlen hiperbaryczny. Zabieg jest bezpieczny i pozbawiony przeciwwskazań. Mogą go wykonywać zarówno kobiety ciężarne, jak i posiadacze skór problemowych. Dzięki dodatkowym głowicom, zabiegi infuzji tlenowej można wykonywać nie tylko na twarzy (także na powieki i usta!), ale też na ciele i skórze głowy. Infuzja tlenowa daje świetne efekty na szyi, dekolcie czy dłoniach. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje świeżością, staje się jedwabista i miękka. W Klinice dr Marty Tazbir zabieg jest pewnego rodzaju rytuałem. Zaczyna się on od demakijażu i peelingu, a kończy nałożeniem maski (kremowej / w płacie) lub barem tlenowym. Infuzja tlenowa jest całkowicie bezbolesna, wręcz przyjemna. Wtłaczanie składników aktywnych za pomocą hiperbarycznego tlenu przypomina delikatny masaż, skutecznością dorównujący mezoterapii.

Zalety

 • intensywne nawilżenie na poziomie komórkowym
 • dotlenienie komórek skóry i pobudzenie ich procesów metabolicznych
 • bezpieczeństwo bez względu na wiek
 • możliwość zastosowania na skórę twarzy, szyi, dekoltu czy głowy
 • efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu
 • skoncentrowane koktajle o natychmiastowym i intensywnym działaniu

Zastosowanie

 • Starzenie się skóry
 • Zmarszczki mimiczne
 • Przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne
 • Trądzik, stany zapalne

Przeciwwskazania

Zabieg infuzji tlenowej jest zupełnie nieinwazyjny. Jedynymi przeciwwskazaniami są aktywne stany zapalne skóry bądź infekcje.

Infuzja tlenowa – Cennik

Cena od:200 zł

Infuzja tlenowa – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  • Dawka uderzeniowa to seria 6 zabiegów, wykonywanych raz na tydzień.
  • Dla podtrzymania efektów kuracji można wykonywać zabieg 1-2 razy w miesiącu.
 • Jakie są efekty infuzji tlenowej?

  Tuż po zabiegu skóra staje się jedwabista, świeża, pełna zdrowego blasku. Na takiej skórze doskonale trzyma się makijaż – to zatem idealny zabieg bankietowy.

  Infuzja tlenowa – stosowana regularnie, np. raz w tygodniu – pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust, delikatny lifting i poprawę napięcia skóry, a także rozjaśnienie przebarwień. Zabieg jest bezpieczny i mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień. Ponadto, infuzja tlenowa sprzyja szybkiej rekonwalescencji po wszelkiego rodzaju zabiegach estetycznych i laserowych.

 • Jak długo trwa zabieg?

  Czas trwania zabiegu waha się od 75 do 90 minut.

 • Czy infuzja tlenowa jest zabiegiem także dla mężczyzn?

  Tak. To zabieg lubiany przez mężczyzn, ponieważ większość z nich nie przepada za inwazyjnymi metodami dbania o urodę. Panowie są za to fanami masażu, a właśnie z takimi doznaniami kojarzą się im zabiegi z hiperbarycznym tlenem. Wielu z nich zasypia w trakcie zabiegów infuzji tlenowej.

Opinie o infuzji tlenowej

Cienie pod oczami miałam praktycznie odkąd pamiętam. Taka była moja natura. Jednak wiek, stres, mało snu sprawiły, że cienie zmieniły się w sińce a ja wyglądałam na starą i zmęczoną. W klinice dr Tazbir zaproponowano mi zabieg infuzji tlenowej. Po kilku zabiegach wyglądam młodzień, a moja skóra nabrała blasku.

Paulina, 37 lat

Zabieg infuzji tlenowej polecono mi w klinice dr Tazbir w Łodzi jako zniwelowanie oznak starzenia się skóry. Musze przyznać, że efekty przeszły moje oczekiwania – nie tylko pozbyłam się zmarszczek, również moja skóra nabrała koloru, blasku i wyraźnej objętości. Znów czuję się i wyglądam młodo!

Barbara, 63 lata

Od papierosów porobiły mi się paskudne przebarwienia i zmarszczki na twarzy. Na początek rzuciłem palenie, niestety plamy i bruzdy jak były, tak zostały. W internecie znalazłem informacje o zabiegu infuzji tlenowej. Szczególnie zachęciły mnie niska inwazyjność zabiegu i duże efekty, jakie zobaczyłem na zdjęciach. A dr Marta Tazbir z Łodzi tylko to wszystko potwierdziła! Dziękuję!

Damian, 43 lata

Ciągły stres dał się w końcu we znaki. Bardzo szybko zaobserwowałam u siebie oznaki starzenia się skóry i postanowiłam jak najszybciej się ich pozbyć. W klinice dr Tazbir zaproponowano mi zabieg infuzji tlenowej jako gwarancję zadowalających rezultatów i, co dla mnie było najbardziej istotne, bezpieczeństwa. Szybki, bezbolesny zabieg w kilku seriach i moja skora znów nabrała młodzieńczego wyglądu!

Diana, 58 lat

Efekty przed/po