Dermapen w klinice Tazbir

W skrócie: Dermapen jest wypróbowanym sposobem w walce ze zmianami skórnymi.

Czym jest Dermapen?

Dermapen to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do mikronakłuwania skóry w celu jej dogłębnej odbudowy. Zaawansowana technologia pulsujących igieł sprawia, że Dermapen zdecydowanie wyróżnia się na tle innych metod mezoterapii swoją efektywnością, bezpieczeństwem oraz komfortem dla pacjenta. To innowacyjne urządzenie dostępne jest w ofercie Kliniki Tazbir. Zabieg polecamy osobom, które dążą do wygładzenia i odmłodzenia skóry (ciała, twarzy, dłoni) oraz zniwelowania mankamentów skórnych, takich jak rozstępy czy blizny.

Efekty zabiegu Dermapen

Mikronakłuwanie skóry i dostarczenie do jej głębszych warstw cennych składników aktywnych inicjuje procesy namnażania kolagenu i elastyny. W efekcie, skóra zyskuje na gęstości i staje się bardziej sprężysta oraz wygładzona. Poprawia się jej ukrwienie, struktura i koloryt, a obecne na jej powierzchni drobne zmarszczki czy blizny potrądzikowe ulegają zredukowaniu. Rezultaty te widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak, by uzyskać długotrwałą i wyraźną poprawę kondycji skóry, warto powtórzyć go 2-5 razy.

Zalety

 • krótki czas zabiegu
 • automatyczna kontrola głębokości iniekcji
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
 • krótszy czas rekonwalescencji
 • sterylność zabiegu (wymienne igły)

Zastosowanie

 • Drobne zmarszczki
 • Blizny (potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe)
 • Rozstępy
 • Wiotkość skóry
 • Przebarwienia
 • Wypadanie włosów

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • infekcje i/lub stany zapalne skóry
 • choroby nowotworowe

Dermapen – Cennik

Cena od:500 zł

Dermapen – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  Liczba zabiegów jest zawsze kwestią indywidualną, jednak dla najlepszych rezultatów warto powtórzyć zabieg ok 2-5 razy.

 • Na czym polega zabieg Dermapen?

  Zabieg Dermapen wykonywany jest przy użyciu głowicy wyposażonej w 12 sterylnych, ultracienkich igieł, które dokonują kilku tysięcy mikronakłuć na określoną głębokość skóry (od 0,5 do 2,5 mm). Dzięki iniekcjom, do skóry wprowadzane są specjalnie dobrane preparaty zawierające substancje aktywne o właściwościach odżywczych lub nawilżających. W Klinice Tazbir zabieg Dermapen wykonujemy razem z osoczem bogatopłytkowym, kwasem hialuronowym lub peelingiem TCA. Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniu Dermapen sprawia, że dyskomfort oraz czas trwania zabiegu zostają zredukowane do minimum.

 • Jak długo trwa zabieg Dermapen?

  Cała procedura trwa ok. 30 minut.

 • Po jakim czasie zobaczę efekty?

  Bezpośrednio po zabiegu, pacjent odczuwać może pieczenie i swędzenie skóry. Obszar poddany zabiegowi jest również zaróżowiony i obrzęknięty. Po 3-4 dniach skóra może ulec złuszczaniu, zaś po 5-7 dniach zwykle obserwujemy pierwsze efekty zabiegu. Pełne rezultaty pojawiają się po upływie miesiąca.

Dermapen – opinie

Z wiekiem na mojej twarzy zaczęły się pojawiać drobne zmarszczki. Nie były one bardzo widoczne, jednak pomyślałam, że im są mniejsze, tym łatwiej będzie się ich pozbyć. Dr Marta Tazbir z kliniki w Łodzi zaproponowała zabieg Dermapen – idealny na niewielkie zmarszczki. Rzeczywiście był to dobry wybór – po 3 zabiegach skóra jest idealnie wygładzona.

Daria, 48 lat

Problem z rozstępami zaczął się w okresie dojrzewania. Okropne blizny na pośladkach sprawiły, że odechciało mi się corocznych wyjazdów nad morze. Na szczęście w klinice dr Tazbir doradzono mi zabieg Dermapen – po kilku seriach po rozstępach nie zostało ani śladu!

Weronika, 23 lata

Długa walka z trądzikiem pozostawiła na mojej twarzy ślady w postaci blizn. Od lekarzy słyszałem, że bardzo im przykro, ale są to skutki długich terapii i NIC SIĘ NIE DA Z NIMI ZROBIĆ. Czułem się fatalnie. Zacząłem szukać informacji i w internecie natknąłem się na słowo „Dermapen”. W klinice dr Tazbir w Łodzi dokładnie opowiedziano mi o zabiegu i ułożono plan leczenia. Po kilku seriach blizny zniknęły CAŁKOWICIE! Dziękuję!

Michał, 27 lat

W klinice dr Tazbir w Łodzi w końcu pozbyłam się rozstępów po ciąży. Po kolejnym nieudanym zabiegu nie miałam już siły ani ochoty na dalszą walkę i marnowanie pieniędzy. Bardzo dziękuję, pani Marto!

Ada, 28 lat

Efekty przed/po