Termolifting mikroigłowy INFINI RF – gwarancja skuteczności

W skrócie: Termolifting mikroigłowy INFINI RF to przełom w ujędrnianiu skóry twarzy i ciała

termolifting infini efekty

Czym jest termolifting mikroigłowy INFINI RF?

Aparat INFINI jest urządzeniem medycznym (certyfikat jakości
CE) wykorzystującym pole radiowe (RF) do objętościowego nagrzewania skóry pod jej powierzchnią. Impuls pola RF uwalniany jest z ostrzy 49 mikroigieł „wstrzeliwanych” do skóry na głębokość od 0,5 do 3,5 mm. Kiedy igły osiągają zadaną głębokość, emitowany jest impuls pola radiowego, który bardzo silnie i krótko nagrzewa tkanki wokół ostrzy igieł. Po emisji pola RF igły natychmiast się wycofują. INFINI jest obecnie jedynym tego typu urządzeniem dającym przestrzenny efekt ujędrniania skóry dzięki wielokrotnemu działaniu w jej kolejnych warstwach. Mimo zastosowania dużej mocy, podczas zabiegów termoliftingu mikroigłowego nie dochodzi do oparzenia skóry. Specjalna technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza odczucia bólowe.

Jak wygląda zabieg INFINI RF?

Bardzo cienkie, 200 mikronowe igły pokryte są warstwą złota i silikonu. Ułatwia to ich gładkie i szybkie wprowadzanie pod skórę, a przede wszystkim wyklucza przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości, poza 30 mikronami ostrza. Tam też wydziela się cała energia impulsu, tworząc małe sfery silnie podgrzanej tkanki wokół ostrzy igieł.

Podczas jednego zabiegu prowadzi się od 1 do 4 powtórzeń „przejść” z głębokościami wnikania igieł od 0,5 do 3,5 mm. Głębokość penetracji dopasowujemy do grubości skóry pacjenta w danym obszarze anatomicznym oraz do oczekiwanych efektów i czasu ich osiągnięcia. Zabieg na twarzy z trzema „przejściami” trwa ok. 25 min. Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem EMLA. Bezpośrednim efektem działania INFINI są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowująremodeling kolagenu skóry w obszarze poddanym zabiegowi. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, co mija w ciągu kilkunastu minut. Na drugi dzień można powrócić do normalnej aktywności.

Zalety

 • szybkie efekty
 • krótki okres gojenia
 • duża trwałość efektów
 • mała inwazyjność
 • niewielka bolesność
 • zabieg całoroczny
 • na twarz i na ciało

Zastosowanie

 • Ujędrnianie wiotkiej skóry na twarzy (szyja, policzki, chomiki, podbródek)
 • Ujędrnianie skóry na ciele (ramiona, uda, brzuch)
 • Usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów
 • Likwidacja powiększonych porów
 • Leczenie nadpotliwości pach
 • Prewencja anti-age (zmarszczki, lifting, zagęszczanie, ujędrnianie, stymulacja do tworzenia nowego kolagenu)

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby nowotworowe
 • stany zapalne lub infekcje skóry
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • skłonność do keloidów

Termolifting mikroigłowy INFINI RF – Cennik

Cena Od 800 zł

Termolifting mikroigłowy INFINI RF – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  Podczas konsultacji lekarz wyznacza planowaną liczbę zabiegów, zazwyczaj jest to od 2 do 4. Wielu pacjentów dostrzega znaczącą poprawę już po pierwszym zabiegu. Złote mikroigły deponują impulsy RF i tworzą przestrzenną siatkę zgęstnień, które ujędrniają skórę. Termolifting polem radiowym inicjuje remodeling kolagenu, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek i likwidacji blizn.

 • Czy zabieg jest bolesny i trudny dla pacjenta?

  Wrażliwość na ból jest cechą indywidualną. Obszar zabiegu znieczula się kremem EMLA i sam zabieg, nawet na tak wrażliwych obszarach, jak skóra pod oczami, jest komfortowy dla pacjenta. Samo wnikanie igieł jest niezauważalne dzięki nowej, opatentowanej technice sekwencyjnego wprowadzania mikroigieł w skórę: mikroigły wstrzeliwane są kolejnymi rzędami, co zmniejsza uraz i ból. Pacjenci mający porównanie z innym urządzeniami stosującymi igły do deponowania pola RF oceniają głowice INFINI jako mało bolesne.

 • Jak długi jest okres gojenia?

  Precyzyjne, wewnątrz-skórne działanie głowicy RF INFINI zapewnia krótki czas gojenia. Igły, prawie na całej długości są izolowane warstwą teflonu, impuls prądu RF emitowany jest z samych ostrzy dzięki czemu prowadzi do punktowego przegrzania (koagulacji) tkanki na zadanej głębokości. Dzięki temu powierzchnia skóry nie ulega uszkodzeniu, nie powstają, jak przy innych aparatach z igłami, głębokie i długo gojące się kratery. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo szybkie gojenie oraz zmniejsza ryzyko przebarwień (PIH).

 • Czy istnieją różne typu zabiegów z użyciem Infini RF?

  Aparat RF INFINI oferuje dwa typy zabiegów realizowane oddzielnymi głowicami – głowicą nieinwazyjną SFR i głowicą z igłami MFR.

Opinie o termolifting mikroigłowym INFINI RF

Problem z nadpotliwością towarzyszył mi odkąd pamiętam. Bałem się zakładać jasne koszule czy podnosić ręce w towarzystwie innych osób. Strasznie mnie to męczyło, zacząłem nawet mniej wychodzić i stronić od ludzi. W końcu stwierdziłem, że coś trzeba z tym zrobić. O termoliftingu mikroigłowym Infini RF dowiedziałem się od znajomego, który dzięki niemu wyleczył przykrą dolegliwość. Zachęcony pozytywnymi opiniami i gwarancją skuteczności zdecydowałem się na zabieg. Po kilku seriach problem zniknął całkowicie! Od tej pory nie boję się nosić bluzek z długim rękawem!

Adam, 26 lat

Z wiekiem moja skóra zaczęła tracić naturalną elastyczność i jędrność. Szczególnie nie podobała mi się skóra ramion i szyi – tam była szczególnie wiotka, no i jednocześnie bardzo ciężko było to ukryć, szczególnie latem. O Infini RF przeczytałam w internecie. Na początku nie byłam jakoś szczególnie nastawiona na zabieg, takich „innowacyjnych” metod trochę w swoim życiu sprawdziłam i rezultaty nigdy nie były zadowalające. Przeżyłam szok, kiedy personel kliniki dr Tazbir w Łodzi zdziałał prawdziwe cuda! Moja ramiona wyglądają jak 20 lat temu, a ja znowu mogę nosić bluzki z krótkim rękawem!

Iwona, 53

Blizny potrądzikowe sprawiały mi niemało kłopotów i powodów do wstydu, więc postanowiłam coś z nimi zrobić. Od kolegi usłyszałam o laserze frakcyjnym CO2. Jednak dr Tazbir zaproponowała mi zabieg termoliftingu mikroigłowego INFINI RF. Pani doktor powiedziała że te blizny to martwa zbita tkanka i że je rozerwiemy jakby od środka, wtedy nie bedą takie wklęsłe a skóra nad nimi się wygładzi, wyrówna. Dodatkowo połączyła to z osoczem z mojej własnej krwi. Wszystko brzmiało idealnie – usuwanie blizn, świetne efekty. Ja jednak nie byłam przekonana, moje blizny były sporej wielkości, poza tym taki zabieg musi przecież okropnie boleć! Przeżyłam niemałe zdziwienie, gdy po kilku minutach okazało się, że „już po bólu”. A jakie było moje zaskoczenie, gdy po paru seriach blizny prawie całkowicie zniknęły! Polecam.

Emilia, 34 lata

Termolifting mikroigłowy Infini okazał się idealnym rozwiązaniem w walce z wiotką skórą. Po kilku zabiegach znowu mam jędrną i elastyczną skórę. Zupełnie jak kiedyś! Dodatkowo cała procedura w klinice dr Marty Tazbir w Łodzi odbyła się niesamowicie profesjonalnie. Miły i rzetelny personel, jasno określony plan zabiegowy, dodatkowo racjonalne ceny! Polecam.

Jagoda, 55

Efekty przed/po