18

Agnieszka Wójcik  – Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale Wojskowo – Lekarskim, kosmetolog, wykładowca kosmetologii w Policealnej Szkole Kosmetycznej i w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Od 2005r pracuje w zawodzie. Ma dużą wiedzę i doświadczenie zarówno w pracy z pacjentem jak również w wykonywaniu zabiegów i procedur estetycznych. Pani Agnieszka pasjonuje się medycyną estetyczną i kosmetologią. Ma kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu zabiegów modelujących sylwetkę przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Zwłaszcza zabiegi służące nieinwazyjnemu usuwaniu tkanki tłuszczowej i cellulitu czy szeroko pojętemu modelowaniu sylwetki jej ulubionymi zabiegami są ( kriolipoliza ZLIPO, UNISON, Endermologia ALLIANCE, lifting ZAFFIRO, INFINI RF ). Praca jest jej pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych. Panią Agnieszkę cechuje spokój, opanowanie i niebywała dyskrecja. Zabiegi, zwłaszcza te pielęgnacyjne, wykonywane na twarzy są pełne relaksu, wyciszenia i autorskiego masażu, przy którym zapomina się o wszystkich problemach dnia codziennego. Pani Agnieszka porusza się bezszelestnie i mówi szeptem, a zabiegi w jej wykonaniu to wspaniała uczta cielesna i duchowa.

14

Agata Cholewa – Kosmetolog

Dyplomowany Kosmetolog z 9-letnim doświadczeniem w zawodzie. Certyfikowany zabiegowiec kosmetologii Hi-Tech: Endermologii LPG Alliance, Kriolipolizy ZLIPO,  fali uderzeniowej ZWAVE, radiofrekwencji mikroigłowej INFINI RF, monopolarnej fali radiowej i fali akustycznej UNISON, nieinwazyjnego liftingu ZAFFIRO czy epilacji SOPRANO. Posiada również  certyfikaty z zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń kosmetologii Hi-Tech. Szczególnie zainteresowana profilaktyką anti-aging i zabiegami mającymi na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry twarzy, a także ciała. Lubi i ceni nieinwazyjne zabiegi odmładzające i poprawiające kondycję skóry twarzy: infuzję tlenową i peelingi medyczne czy zabiegi pielęgnacyjne na bazie retinolu ZO OBAGI. Jak mówi:  “Najważniejsze to zadbana skóra – wtedy czujemy się, i jesteśmy, zawsze piękne i młode”. Jej indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalizm szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Zawsze miła, otwarta i uśmiechnięta.

32

Dominika Janicka – Opiekun pacjentów

Absolwentka kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim.  W Klinice Tazbir zajmuje się profesjonalną obsługą pacjenta oraz koordynowaniem grafiku pracy. Nawiązuje i buduje relacje z klientami ponieważ jej pasją są kontakty z ludźmi oraz ciekawe rozmowy. W codziennej pracy pomaga jej wrodzona pozytywna energia i życzliwość. Te wszystkie cechy powodują, że o medycynie estetycznej może rozmawiać godzinami.

Prywatnie mama dwóch synów: Karola i Filipa. W wolnym czasie relaksuje się jeżdżąc na rowerze oraz czytając dobrą książkę. Interesuje ją moda i muzyka współczesna.

26a

Magdalena Krajda-Wojciechowska – Koordynator ds. zespołu i relacji z pacjentami

Absolwentka Politechniki Łódzkiej. Niezastąpiona na stanowisku koordynatora. Zawsze miła i kompetentna dba o prawidłowe funkcjonowanie Kliniki Tazbir. Zajmuje się działaniami promocyjnymi, marketingowymi, a także odpowiada za organizacje szkoleń. Oprócz sprawowania pieczy nad sprawami organizacyjnymi, udziela pacjentom wszelkich niezbędnych informacji na temat zabiegów. Dba o pozytywne relacje z klientami.

Prywatnie jest mamą Patrycji. W wolnym czasie realizuje się piekąc przepyszne torty i ciasta, które fenomenalnie ozdabia. Pasjonuje się również tańcem i muzyką latynoamerykańską.