O-Shot – zastrzyk orgazmu

W skrócie: O-Shot – pomaga kobietom czerpać radość z życia intymnego

o-shot Klinika Tazbir

O-shot pogłębienie doznań czuciowych

Problemy z osiągnięciem orgazmu to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Może powodować on kompleksy, a także problemy w kontaktach intymnych, dlatego warto wiedzieć, że istnieje zabieg, który wspomaga osiąganie przez kobiety orgazmu pochwowego i łechtaczkowego – O-Shot. Jest to zabieg polegający na ostrzykiwaniu kobiecych miejsc erogennych, czyli łechtaczki i okolic punktu G preparatem autologicznym, który je regeneruje i uwrażliwia na bodźce. W ten sposób zabieg ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego i łechtaczkowego. Zabieg może być wykonywany z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego lub preparatu fibryny bogatopłytkowej, która jest uzyskiwana tak jak osocze bogatopłytkowe z własnej krwi pacjentki. Fibryna bogatopłytkowa wzmacnia i pobudza fizjologiczne procesy naprawcze oraz aktywnie regeneruje powstałe ubytki. O-Shot wspomaga więc odbudowę naczyń krwionośnych i połączeń nerwowych, przez co wpływa na wzrost intensywności doznań czuciowych. Można też wykorzystywać komórki macierzyste zawarte w tłuszczu, tzw. nanofat – tłuszcz niskoczasteczkowy z lipotransferu lub tez lipofilling. 

Na czym polega O-shot?

Po konsultacji wstępnej od pacjentki pobrana zostaje krew, która następnie poddana zostaje procesowi odwirowywania, za pomocą specjalnych, przeznaczonych do tego celu wirówek. W ten sposób pozyskiwana jest firbryna bogatopłytkowa lub osocze bogatopłytkowe. Tak przygotowany materiał zostaje odseparowany do specjalnych probówek. Ostatnim krokiem zabiegu jest iniekcja (mezoterapia igłowa) w strefy erogenne pacjentki, czyli okolice łechtaczki i przednią ścianę pochwy. Miejsca te zostają powiększone i ujędrnione, a także wzrasta intensywność doznań czuciowych. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a jego efekty odczuwalne są przez około dwa lata. Dla najlepszych efektów zalecamy wykonanie serii od jednego do trzech zabiegów, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjentki. W przypadku procedury z tłuszczem, należy go pobrać w odpowiedniej ilości z określonych obszarów i przygotować zawiesinę komórek macierzystych, a następnie połączyć z osoczem bogatopłytkowym i podać w formie iniekcji. Efekt utyrzmuje się do 2-3 lat.

Zalety

 • bezpieczeństwo
 • niska inwazyjność
 • szybkie efekty
 • krótki czas zabiegu
 • brak ryzyka reakcji alergicznych

Zastosowanie

 • brak orgazmów pochwowych lub łechtaczkowych
 • obniżona wrażliwość miejsc erogennych podczas stymulacji
 • ból lub dyskomfort podczas stosunku

Przeciwwskazania

 • menstruacja
 • ciąża i karmienie piersią
 • choroba nowotworowa
 • przewlekłe choroby wątroby
 • zaburzenia krzepliwości krwi

O-shot – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

3

Pierwszy zabieg

Pierwszym etapem jest pobranie krwi pacjentki i przygotowanie z niej preparatu, który następnie zostanie wykorzystany do iniekcji, czyli kroku drugiego. Wykonanie niezbędnych badań morfologicznych i diagnostycznych.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakie są zalecenia przed zabiegiem?

  Przed zabiegiem wskazane jest przyjęcie dużej ilości płynów – min. 3 litry. Nie należy stosować Aspiryny lub niesterydowych leków przeciwzapalnych co najmniej 7 dni przed zabiegiem.

 • Ile trwa zabieg?

  Zabieg trwa ok. 30 minut, z czego podanie osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej trwa ok.5 minut.

 • Ile trzeba czekać na efekty?

  Efekty działania zabiegu są widoczne po około 4-6 tygodniach, czyli czasie w trakcie którego dochodzi do unaczynienia się  nowych włókien i komórek.

 • Czy zabieg O-Shot ma wpływ na płodność?

  O-Shot nie wpływa ani na płodność ani przyszłe ciąże i porody. Główną zmianą, ale nie jedyną  jest osiąganie większej satysfakcji z pożycia intymnego. Lepsze nawilżenie, zmniejszenie częstotliwości zakażeń intymnych czy upławów, odmłodzenie i przebudowa komórkowa.

Opinie o zabiegach z użyciem botoksu

Chyba każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej pozostać młodą i piękną. Przekonałam się, że dzięki rozwojowi medycyny estetycznej i profesjonalnym lekarzom można skutecznie cofnąć oznaki starzenia. Dzięki dr Tazbir czuję się młodsza, a zarazem piękniejsza! Baby botoks to coś w sam raz dla mnie. Nikt nie wie co robię ale za to każdy widzi jak dobrze i naturalnie wyglądam. I to jest prawdziwa medycyna estetyczna!

Magda, 45 lat

Botoks to chyba najpopularniejszy sposób na zredukowanie przykrych oznak starzenia się skóry czyli zmarszczek. Ale ja skorzystałam też i z innych jego właściwości. Koleżanka poradziła mi dr Martę Tazbir w Łodzi i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!Zahamowanie pocenia pod pachami. Luksus, na który pozwalam sobie raz w roku. Efekt – BEZCENNY! Wie to każdy, kto ma problemy z nadmiernym poceniem i choć raz wykonał ten zabieg.

Sylwia, 40 lat

W mojej rodzinie genetyczna jest lwia bruzda ta między brwiami na czole. Więc postanowiłam coś z tym zrobić. W Klinice Tazbir odradzono mi wypełnienie tej okolicy. Pani doktor zaproponowała mi botoks tłumacząc iż moje mięśnie zapamietają ten stan i nauczą się nie marszczyć. Zabiegi botoksu potraktowałyśmy jako leczenie i zapobieganie nadmiernej kurczliwości moich mięśni. Wiedziałam, że nie będzie łatwo. Ale po kilku zabiegach w klinice dr Tazbir w Łodzi śmiało mogę powiedzieć, że pani Marta to cudotwórczyni! A bruzda lwia jest już prawie niewidoczna.

Agnieszka, 39 lat

Zawsze myślałam, że botoks powoduje nienaturalny wyraz twarzy z wytrzeszczonymi oczami i uniesionymi brwiami jak u Jacka Nicolsona ? Po wizycie u dr Tazbir wiem jak bardzo się myliłam. Wiem już, że dobrze podany botoks to wtedy jak zachowana jest ruchomość całego czoła podczas gdy zmarszczki są usunięte. Polecam! Dziewczyny korzystajcie tylko ze sprawdzonych lekarzy!

Alicja, 35 lat

Efekty przed/po