Poszerzone pory

Problem rozszerzonych porów dotyka najczęściej osób z cerą tłustą lub mieszaną. Jest wynikiem nadmiernej produkcji sebum, nieodpowiedniej pielęgnacji, starzenia skóry, a także uwarunkowań genetycznych. Rozszerzone pory objawiają się powstaniem niedoskonałości skóry, takich jak zaskórniki. Występują w postaci sporych rozmiarów zagłębień w skórze, najczęściej na czole, nosie, brodzie i policzkach.

W Klinice Tazbir stosuje się zabiegi przy użyciu lasera oraz zabiegi termoliftingu w celu zamknięcia rozszerzonych porów. Działanie lasera powoduje wymianę komórek naskórka na nowe. Działanie urządzeń do termoliftingu prowadzi do mikrouszkodzeń termalnych punktowych.

Termolifting secret RF

Zabieg dla pacjentów, którzy mają problemy ze skórą łojotokową, u których występują blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne i rozszerzone pory.

Termolifting mikroigłowy Infini

Termolifting frakcyjny ogranicza nadmierne wydzielanie sebum.

Laser PicoPlus

Laser sprawdza się w likwidacji rozszerzonych porów. To doskonały sposób na ujednolicenie kolorytu, odświeżenie i napięcie skóry twarzy.

Laser Fotona 4D-6D

Dermabrazja frakcyjna to jeden z najskuteczniejszych sposobów na złuszczenia naskórka o efektach odmładzających, rozświetlających, usuwający przebarwienia i zamykający rozszerzone pory.