Relacja z uroczystego otwarcia Kliniki Tazbir w Łodzi

DGBlog, Media, Wydarzenia

25 października to dla nas wyjątkowa data. Wówczas odbyła się uroczysta gala z okazji wielkiego otwarcia Kliniki Tazbir w Łodzi. Nasza klinika stała się jeszcze bardziej nowoczesna i otwarta. Zapraszamy na relację z wydarzenia! 

„Ja marzę o tworzeniu dla wszystkich wyróżnienia – „magii doskonalszego bytu”, jest nim piękno, które jednocześnie stanowi niepowtarzalny wymiar nas. To piękno może być tworzone przez innych – to piękno tak naprawdę to Wy i różne wymiary, obrazy, które każdy niesie gdzieś głęboko w sercu. Cząstkę tej idei zamierzam Państwu udostępnić. Założona przeze mnie klinika stanowi rzeczywisty wyraz zmiany, marzeń, którą chce Państwu dać”

Te słowa założycielki Kliniki dr Marty Tazbir  w pełni oddają podniosłą atmosferę wielkiej gali, która miała miejsce 25 października. Uroczystość była okazją do prezentacji najnowszych trendów medycyny estetycznej, spotkania z przyjaciółmi kliniki, mediami i partnerami biznesowymi. Imprezę uświetniło wielu znakomitych gości, w tym ambasadorka Kliniki Tazbir – pani Grażyna Wolszczak. Na uroczystości nie mogło zabraknąć przedstawicieli mediów, topowych łódzkich blogerek, a także honorowych partnerów Kliniki, w tym: Lea Vivacy, Revisage, Euroscalemed Dermatologia Estetyczna, Beautymed, firma ITP. Jednym z zaproszonych gości była także piękna Karolina Źródłowska – finalistka wyborów Miss Polski.

Po oficjalnym przywitaniu gości, dr Marta Tazbir przecięła złotą wstęgę i ogłosiła uroczyste otwarcie Kliniki pod nowym adresem – przy ul. Solankowej 6 w Łodzi. Dalsza część spotkania była okazją do przedstawienia najnowszych technologii, zabiegów i produktów, które znajdują się w ofercie, a także do  inspirujących rozmów, dyskusji i wspólnej zabawy. Wszystko to w prawdziwie królewskiej, pełnej złotych elementów scenerii!

Kluczowym wydarzeniem była prezentacja nowego standardu jakościowego Tazbir Gold Club, czyli autorskiego programu dr Marty Tazbir. Obejmuje on roczną opiekę zdrowotną i estetyczną nad Pacjentkami i Pacjentami. Wdrożenie programu  to wyraz stałego podnoszenia bezpieczeństwa, jakości i skuteczności usług oferowanych przez Klinikę Tazbir!

Goście  mieli okazję obejrzeć najnowsze trendy florystyczne Flower Box Poland oraz poznać innowacyjne produkty kosmetyczne M’onduniq (należące do Dermie Pharm). Wspaniałą atmosferę zapewniały także  wykwintne prosecco grupy Jantoń oraz przepyszny poczęstunek od  Bistro Pestka.

Data 25 października z pewnością zajmie bardzo ważne miejsce w historii Kliniki. Nowy adres, luksusowe wnętrze, piękny ogród, a przede wszystkim innowacyjna oferta zabiegów to czynniki, które sprawiają że Klinika Tazbir jest uznawana za jeden z najlepszych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z wielkiego otwarcia Kliniki!