Rozstępy

Rozstępy to wrzecionowate pasma powstałe w wyniku znacznego rozciągnięcia skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych. Początkowo mają one czerwone lub purpurowe zabarwienie. Z czasem przekształcają się w perłowo – białe pręgi, trudne do usunięcia. Problem rozstępów najczęściej dotyczy kobiet w ciąży i po urodzeniu dziecka, a także tych w okresie dojrzewania. Rozstępy pojawić się mogą również w przypadku gwałtownych wahań wagi. Te nieestetyczne zmiany skórne zaobserwować możemy zwykle na brzuchu, piersiach, pośladkach czy udach.

Istnieje wiele metod usuwania rozstępów, jednak za najskuteczniejsze z nich uznaje się profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. W ofercie Kliniki Tazbir znajdą Państwo takie metody redukcji rozstępów, jak termolifting mikroigłowy czy laseroterapia. Z pomocą innowacyjnych laserów możliwe będzie zmniejszenie widoczności nawet białych rozstępów.

Dermapen

Zabieg mikronakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Termolifting mikroigłowy Infini RF

Zabieg mikronakłuwania skóry połączony z działaniem fal radiowych i lasera frakcyjnego.

Laser eCO2

Głęboka odbudowa skóry laserem frakcyjnym ablacyjnym.

Z WAVE PRO

Fale radialne wpływają na wzmocnienie tkanki łącznej, a w dalszej kolejności poprawę elastyczności i jędrności skóry,

Termolifting Secret RF

Głęboka odbudowa skóry poprzez kontrolowane przegrzanie. Skuteczna redukcja blizn i rozstępów.

Laser PicoPlus

Laser II generacji wyposażony w soczewki frakcyjne pozwalające na leczenie blizn, rozstępów i wywołanie efektu odmłodzenia skóry.

Laser Fotona 4D-6D

Lekkie złuszczanie skóry, w połączeniu z działaniem termicznym przyczynia się do odbudowy kolagenu i poprawy struktury skóry.