Fala uderzeniowa Z-Wave PRO

W skrócie: System bezinwazyjnych terapii za pomocą radialnych fal uderzeniowych o bardzo szerokim zastosowaniu w dermatologii i medycynie estetycznej.

z wave pro efekty

Urządzenie Z Wave PRO do terapii falą uderzeniową jest efektem 43 lat doświadczeń firmy Zimmer MedizinSysteme w produkcji zaawansowanych urządzeń medycznych. Z Wave Pro to urządzenie najwyższej jakości, posiadające certyfikat FDA do leczenia i usuwania cellulitu. Fala uderzeniowa od lat jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod usuwania cellulitu. Rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, a także uelastycznia skórę, która z wiekiem staje się coraz bardziej wiotka. Dzięki temu można skutecznie walczyć nawet z cellulitem zwłókniałym III i IV stopnia. Ponadto fala uderzeniowa stosowana jest jako zabieg profilaktyczny, który ma uchronić przed pojawieniem się tzw. “skórki pomarańczowej ”.

Urządzenie Z Wave PRO zaprojektowane jest z myślą o medycynie estetycznej. Z Wave PRO zawiera szereg wskazań zaprogramowanych tak by łatwo było pracować podczas zabiegów estetycznych. Fala uderzeniowa stosowana jest w leczeniu i redukcji cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji rozstępów, redukcji blizn czy wspomaganiu drenażu limfatycznego, modelowaniu sylwetki, liftingu skóry czy nawet jej rewitalizacji! Fala uderzeniowa Z Wave Pro w Klinice Tazbir stosowana jest również w kombinacji z terapią laserową czy iniekcjami CelluCare, StretchCare, z ultradźwiękami UltraSkin II, z Emdermologią Integral, stymulacją ciepłem ( zabieg Start&Rewind ) czy z kriolipolizą ZLipo.

Jak dowodzą badania, inne zabiegi wyszczuplające nie dają takich rezultatów, jak metoda fali uderzeniowej Z Wave PRO w połączeniu z ZLIPO.

W Łodzi modelowanie sylwetki z wykorzystaniem  Z Wave PRO i ZLIPO oferuje tylko klinika Tazbir !

Terapia za pomocą Z Wave Pro

Specjalistyczny aparat Z Wave PRO wykorzystuje oddziaływanie radialnych fal uderzeniowych na organizm. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że oddziałują one na dużą powierzchnię, dzięki czemu wysyłana energia wchłania się w tkanki od miejsca przyłożenia głowicy aparatu. Fala uderzeniowa emitowana jest przez specjalne urządzenie, które pozwala regulować jej siłę i częstotliwość w zależności od rodzaju i wielkości obszaru zabiegowego. Przed zabiegiem skórę smaruje się specjalnym żelem, aby fale lepiej przenikały w głąb tkanek. Modelowanie sylwetki rozpoczyna się już od pierwszego kontaktu urządzenia z organizmem. Pod wpływem radialnych fal akustycznych tkanka tłuszczowa rozbija się, a następnie jest naturalnie usuwana z organizmu. Wyszczuplanie sylwetki metodą Z Wave PRO daje najlepsze efekty przy 10-12 sesjach w odstępie 2-4 dni.

Zabieg z wykorzystaniem fal dźwiękowych Z Wave PRO jest całkowicie bezpieczny i delikatny dla skóry. Nie pozostawia żadnych śladów i nie wymaga rezygnacji z codziennych obowiązków. Leczenie metodą ZWave PRO to szybka redukcja tkanki tłuszczowej, trwa bowiem zaledwie 30 minut. Zabieg można powtarzać bez obaw o negatywne skutki. Fale uderzeniowe wykorzystuje się przy modelowaniu:

 • pośladków,
 • ud,
 • brzucha,
 • łydek,
 • boczków,
 • ramion.

Wyniki badań poświadczają fakt, że wykonywane z ich użyciem zabiegi widocznie usprawniają przepływ krwi w tkankach oraz pobudzają organizm do wytwarzania kolagenu.

Zaobserwowane reakcje tkanki oraz metabolizmu to:

 • Krótkotrwałe zwiększenie przepływu krwi wywołane przez masaż oraz rozszerzenie się naczyń
 • Pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych poprzez rozerwanie ich połączeń międzykomórkowych
 • Długotrwała poprawa przepływu krwi, która spowodowana jest formowaniem się nowych naczyń krwionośnych
 • Efekt drenażu limfatycznego, odwodnienie oraz wydalenie produktów ubocznych
 • Lipoliza mechaniczna oraz biochemiczna (redukcja tkanki tłuszczowej)
 • Zmiękczenie tkanek uległych zwłóknieniu (tkanka bliznowata)
 • Wzmocnienie tkanki łącznej poprzez neogenezę kolagenu, co prowadzi do poprawy jędrności oraz elastyczności skóry
 • Odnowienie komórek (proces ich regeneracji)

Technologia

Urządzenie posiada nowoczesny kompresor, który wyposażony jest w systemem generowania fal uderzeniowych o bardzo wysokiej energii. Generator elektromagnetyczny wykorzystywany jest w roli akceleratora balistycznego. To innowacyjne zastosowanie wyprzedza starsze rozwiązania oparte na sprężonym powietrzu. Do dyspozycji operatora są dwie głowice zabiegowe, system chłodzenia oraz aż 8 wbudowanych programów, które dodatkowo można komfortowo regulować. Jednymi z najpopularniejszych są: terapie łączone z iniekcjami (lipoliza ), z kriolipolizą ZLIPO czy z endermologią LPG. Rozbudowany, dotykowy ekran oraz schematy zabiegowe znacznie podnoszą komfort zabiegu i dla lekarza i dla pacjenta.

Z-Wave PRO

Fale uderzeniowe

System bezinwazyjnych terapii za pomocą radialnych fal uderzeniowych o bardzo szerokim zastosowaniu w dermatologii i medycynie estetycznej.

Technologia

Urządzenie posiada nowoczesny kompresor, który wyposażony jest w systemem generowania fal uderzeniowych o bardzo wysokiej energii. Generator elektromagnetyczny wykorzystywany jest w roli akceleratora balistycznego. To innowacyjne zastosowanie wyprzedza starsze rozwiązania oparte na sprężonym powietrzu.

Z Lipo & Z Wave Pro – Wspaniała i wymarzona sylwetka:

 • Dzięki wysoce innowacyjnemu systemowi Kriolipolizy Z Lipo, możliwe jest ukierunkowane zmniejszenie złogów tłuszczu w sposób trwały, skuteczny i nieinwazyjny. W tej metodzie, tkanka tłuszczowa schładzana zostaje przez dłuższy okres czasu w zakresie temperatur kontrolowanych i bezpiecznych. Z Lipo przekonuje nowoczesną i minimalistyczną formą projektu oraz bezpieczną i przyjazną dla użytkownika obsługą.

Z Lipo & Z WavePro – kombinacja Zimna i Energi Fali Uderzeniowej:

 • Dzięki połączeniu Z Lipo i Z Wave Pro (KRIOLIPOLIZA ™ i fala uderzeniowa), mamy doskonałe leczenie skojarzone znacznie skuteczniej redukujące tkankę tłuszczową. Badania i doniesienia wykazały, że intensywne leczenie nieinwazyjnymi falami uderzeniowymi po KRIOLIPOLIZIE ™ gwarantuje nie tylko lepszą utratę tłuszczu ale stymuluje drenaż limfatyczny i zwiększa elastyczność skóry.

Zalety

 • zabieg komfortowy dla pacjenta,
 • skuteczny, bez okresu rekonwalescencji,
 • bezbolesny i szybki,
 • efekty potwierdzone licznymi badaniami,
 • Certyfikat FDA do usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej,

Zalety

 • parametry dobierane do indywidualnych potrzeb pacjenta,
 • zastosowanie w różnych wskazaniach w medycynie estetycznej,
 • likwiduje szereg niedoskonałości ciała,
 • możliwość licznych terapii skojarzonych

Zastosowanie

 • skuteczna redukcja: cellulitu,
 • tkanki tłuszczowej
 • blizn,
 • rozstępów,
 • lifting skóry,
 • modelowanie sylwetki,
 • terapie łączone

Z Wave PRO – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  Liczba zabiegów to kwestia indywidualna, jednak zwykle jest to między 2 a 6 zabiegami.

 • Na czym polega innowacyjność urządzenia?

  Zimmer Z-Wave PRO to:

  • nowoczesny kompresor z systemem generowania fal o wysokiej energii,
  • wyposażone w dwie głowice aplikatora,
  • 3 tryby pracy impulsów,
  • 4 częstotliwości do wyboru,
  • różne poziomy zasilania,
  • ergonomiczny uchwyt ułatwiający pracę.

Zimmer Z-Wave PRO

Opinie o Z Wave Pro

Magdalena 33lata:

Od lat walczę z uporczywym cellulitem na udach i pośladkach. Miałam już chyba wszystkie zabiegi i chyba już w większości łódzkich gabinetów. Panią doktor Tazbir poleciła mi sąsiadka, która korzysta z zabiegów Endermologii w połączeniu z zabiegiem START&REWIND ( stymulacja ciepłem ) i jest bardzo zadowolona. Pani doktor zaproponowała mi serię zabiegów falą uderzeniową w połączeniu z ostrzykiwaniem preparatem CelluCare. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam spektakularne efekty. Poprawa o ok. 70%! Teraz po całej kuracji wreszcie pozbyłam się problemu wiecznej skórki pomarańczowej ud. Polecam zabiegi u dr Tazbir!

Marta 38lat:

Od lat przyjmuję antykoncepcję hormonalną. Efektem tego jest cellulit. Nie tylko mam go na udach, również na brzuchu i pośladkach. Z reklamy internetowej przeczytałam o zabiegach w Klinice Tazbir. Zgłosiłam się na konsultację. Pani doktor Marta zaproponowała mi bardziej kompleksowe podejście do mojego problemu. A mianowicie pakiet zabiegów na całe ciało czyli Endermologię LPG wraz z zabiegami falą uderzeniową na uda, pośladki i brzuch. Efekty są zachwycające! Myślę, że ten pakiet na dłuuugo
pozostanie moim ulubionym. W Łodzi polecam zabiegi w tym miejscu!

Kasia 44lata:

Mam 44 lata, jestem szczupłej budowy, a jedynie bryczesy mogłyby nie pasować do mojej delikatnej sylwetki. Razem z koleżanką wykupiłyśmy sobie pakiet zabiegów usuwających tłuszcz w Klinice Tazbir. U mnie zastosowano połączenie dwóch metod Z Lipo i Z Wave Pro. Uważam, że to był strzał w dziesiątkę! To doskonałe leczenie skojarzone! Intensywne dwutygodniowe ( bezpłatne ) zabiegi nieinwazyjnymi falami uderzeniowymi po KRIOLIPOLIZIE zagwarantowało mi nie tylko utratę tłuszczyku ale także cellulitu oraz znacznie zwiększyło elastyczność skóry w okolicach bryczesów. Na pewno skorzystam w tej Klinice jeszcze nie z jednego zabiegu modelującego sylwetkę!

Aneta 37 lat:

Zawsze chciałam zadbać o swoje ciało tak ogólnie. Pozbyć się gdzieniegdzie tłuszczyku i wiotkiej skóry. Ale bez dużych nakładów finansowych. Przy okazji wizyty u dr Marty Tazbir wspomniałam o moim problemie. Pani doktor wykonała u mnie po prostu serię tanich zabiegów falą uderzeniową. I po kłopocie. Zawsze warto rozmawiać na inne tematy, nie tylko botoksu na twarzy :) Pozdrawiam i polecam zabiegi u pani doktor.