Akcja regeneracja REGENERIS + INFINI SMOOTH

ACPromocje

Do pakietu 3 zabiegów mezoterapii osoczem bogatopłytkowym System Regeneris zabieg Infini RF najnowszą bezigłową głowicą SFR (INFINI SMOOTH) na jedną wybraną okolicę za jedyne 350 pln!

Wampirzy lifting to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu odmłodzenia i silnej przebudowy skóry. Jest to alternatywa dla wszystkich, którzy obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu lub nie chcą się poddać operacji plastycznej. Z tego top zabiegu skorzystała już m.in. Kim Kardashian, Joanna Krupa, Paulina Sykut-Jeżyna, Marta Grycan i wielu innych celebrytów, i nie tylko.

Dla kogo jest przeznaczony wampirzy lifting?

Wypełnianie zmarszczek za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczone dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Jest to alternatywa dla wszystkich, którzy obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu lub z różnych powodów nie mogą lub nie chcą poddać się operacji plastycznej.

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym dlaczego wampirzyce i wampiry przedstawiane w literaturze czy w mediach są zawsze nieskazitelnie młode? Mają piękną alabastrową cerę, promienną, świetlistą i pozbawioną jakiejkolkwiek zmarszczki? Ich ciała są gibkie, jędrne i zgrabne. Włosy maja bujne i gęste,o niesamowitym blasku. Właściwie to mają problem, żeby się zestarzeć. W czym tkwi ich sekret??? We krwi…

Bez krwi nasze ciało przestałoby funkcjonować. Każda komórka w organizmie otrzymuje składniki odżywcze z krwi. Statystyczny dorosły ma około 5 litrów krwi krążącej w całym ciele. To składa się na około 7% – 8 % masy ciała. Z tych 5 litrów ok. 3 litry stanowi osocze, a pozostała część to żywe komórki (czerwone krwinki, białe krwinki, płytki krwi i in.). Osocze jest cieczą (90% wody). Czerwone i białe krwinki oraz inne substancje unoszą się w osoczu, ponieważ są one rozprowadzane po całym organizmie. Osocze jest transporterem dla innych komórek. A najważniejsze są płytki krwi nazywane również trombocytami. Gdy dojdzie do przerwania ciągłości tkanek (np. w miejscu wkłucia podczas zabiegu mezoterapii) i do krwawienia, płytki krwi gromadzą się w tym miejscu i próbują zablokować przepływ krwi. Wapń, witamina K i białka o nazwie fibrynogen pomagają płytkom krwi tworząc skrzep. W takim skrzepie fibrynowym powstającym w miejscu ranki, płytki krwi rozpadają się (degranulacja) uwalniając czynniki wzrostu GFs ( Growth Factors ).

Czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi biorą udział w procesach odnowy komórek naskórka i skóry właściwej, aktywują syntezę kolagenu i elastyny oraz wspomagają procesy naprawcze, przeciwdziałające starzeniu się skóry czy wypadaniu włosów. Osocze bogatopłytkowe stymuluje proliferację fibroblastów – ta stymulacja jest zależna od stężenia i liczby czynników wzrostu opłaszczonych na płytkach krwi. W płytkach krwi znajduje się kilkadziesiąt różnych substancji biologicznie czynnych, które biorą udział w procesach regeneracji i bioodbudowy tkanek. Stężenie płytek krwi jest w osoczu kilkakrotnie wyższe niż we krwi (w zależności od metody pozyskiwania od 2 do 9 razy, a teraz nawet 10-14 razy!). Zatem im wyższa koncentracja płytek krwi w osoczu, tym większe stężenie czynników wzrostu i tym lepszy efekt biostymulujacy.

Podstawą sukcesu Biologicznej Medycyny Regeneracyjnej jest wysoce specjalistyczna technologia pozyskiwania osocza bogatopłytkowego polegająca na skoncentrowaniu liczby płytek krwi i zawartych w nich ważnych regeneracyjnych czynników wzrostu. Komputerowe Separatory Komórkowe tych nowoczesnych systemów umożliwiają skoncentrowanie płytek krwi w ilości ponad 14-krotnej! Dzięki temu zabiegi wykonywane na wytworzonym osoczu bogatopłytkowym cechuje niebywała skuteczność.