Efekt pełnych ust z kwasem hialuronowym StylAge Special Lip

DGBlog

Każda z nas marzy o pięknych, dużych wargach w stylu Angeliny Jolie. Niestety po 30 roku życia usta zmniejszają się, czego przyczyną jest kwas hialuronowy, którego stężenie w organizmie maleje wraz z wiekiem. Medycyna estetyczna skupia się na tym, by zabiegi sprzyjające zachowaniu młodości były jak najmniej inwazyjne, wykorzystując w tym celu naturalne składniki. A skoro płaskie, asymetryczne usta to skutek zbyt małej ilości kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w organizmie, najlepszym sposobem na odwrócenie tego procesu jest przywrócenie odpowiedniej ilości eliksiru młodości.

Czym właściwie jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy, ze względu na swoje nieopisane zastosowanie kosmetyczne, już jakiś czas temu zyskał sobie miano “eliksiru młodości”. Jest to substancja, która naturalnie występuje we wszystkich organizmach żywych pod postacią soli sodowej. Aż połowa eliksiru młodości znajdującego się w ludzkim ciele umiejscowiona jest w skórze właściwej. Codziennie ok. 30 % kwasu hialuronowego ulega rozpadowi, a jego miejsce zastępują nowe cząsteczki. Jednak wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się, a skóra traci zdolność wiązania wody, co jest bezpośrednią przyczyną powstawania zmarszczek. Dlatego w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna proponuje nam szereg sposobów na przywrócenie odpowiedniego poziomu kwasu w organizmie.

Na czym polega zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Przeprowadzenie zabiegu poprzedzone jest wywiadem. Po konsultacji pacjent dostaje znieczulenie miejscowe. Nie szybciej niż po upływie 30 minut zostaje wstrzyknięty preparat. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, można schłodzić usta w celu złagodzenia obrzęku, zwykle jednak nie jest to potrzebne, gdyż znika on samoistnie po upływie paru godzin. Całkowity czas zabiegu zwykle nie przekracza godziny.

StylAge Special Lips

StylAge Special to preparat zawierający kwas hialuronowy oraz przeciwutleniacze. Stosuje się go w walce z szeregiem defektów skóry. StylAge Special Lips stworzono z myślą o delikatnej okolicy ust. Wystarczy jeden zabieg, aby poprawić ich kształt, zmniejszyć zmarszczki widoczne wokół warg oraz przywrócić ustom młody wygląd, młodzieńczą pełnię, wyrazistość i piękny kształt. W efekcie takiego zabiegu usta nie tylko zyskują piękny wygląd, ale również zostają dodatkowo nawilżone. To podwójnie ważne, ponieważ z jednej strony pacjent widzi natychmiastowy efekt, z drugiej głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym zapewnia przedłużenie efektu i przeciwdziała suchości ust, pękaniu warg i pierzchnięciu. – podkreślają eksperci z Kliniki Tazbir.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • cukrzyca,
  • stosowanie permanentnych i semipermanentnych wypełniaczy, takich jak np. silikon,
  • tendencja do bliznowców,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • choroby gorączkowe.

W dzisiejszych czasach usta to niekwestionowany atrybut kobiecości. Duże, pełne wargi są wizytówką takich gwiazd jak Angelina Jolie czy Scarlett Johansson, powszechnie uważanych za symbole kobiecości. Dzięki dynamicznemu rozwojowi medycyny estetycznej geny nie muszą przesądzać o naszym wyglądzie, którego doskonalenie staje się prostsze i coraz bardziej powszechne.

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zabiegu, wejdź na stronę: https://klinikatazbir.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-styl-age/