EXILIS ELITE

 

W skrócie: Odmładzanie twarzy, ujędrnianie skóry, modelowanie ciała.

Czym jest EXILIS ELITE?

Urządzenie skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS ELITE daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

Exilis Elite wykorzystuje kontrolowane nagrzewanie tkanki poprzez jednolite pobudzenie cząsteczek, w połączeniu z falami ultradźwiękowymi. Zapewnia efektywne kształtowanie sylwetki poprzez zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy system kształtujący ciało na rynku. Najlepsze efekty już po 4 sesjach zabiegowych.

Jak działa EXILIS ELITE?

Urządzenie wykorzystuje prąd wysokiej częstotliwości, aby precyzyjnie trafić w problematyczny obszar, ujędrnić go i odpowiednio wzmocnić, zarówno na powierzchni, jak i od środka.

 • działa na wszystkie partie ciała
 • zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny
 • monitorowanie energii w trosce o bezpieczeństwo pacjenta
 • wysoki poziom zadowolenia wśród lekarzy i pacjentów

Bezoperacyjny lifting twarzy i modelowanie sylwetki z EXILIS ELITE

Najczęściej zadawane pytania

 • Kto jest idealnym kandydatem do zabiegu EXILIS ELITE?

  EXILIS ELITE jest idealny dla każdego, kto pragnie utrzymać skórę w dobrej kondycji lub wyraźnie poprawić jej stan.

 • Jak długo trwa zabieg? Ilu sesji zabiegu potrzebuję?

  Większość pacjentów poddawana jest od 4 do 6 sesjom w odstępach od 7 do 10 dni. Każdy zabieg poszczególnej partii ciała trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut.

 • Jak wygląda sam zabieg? Czy jest bolesny?

  Większość pacjentów opisuje wrażenia z zabiegu, porównując go do bezbolesnego masażu gorącymi kamieniami. Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej, co pozwala w pełni się zrelaksować.

 • Jak szybko zobaczę efekty?

  Niektórzy pacjenci zauważają wyraźne efekty już po pierwszym zabiegu. Rezultaty zależą od obszaru poddawanego zabiegowi. Zazwyczaj z każdym kolejnym miesiącem efekty są coraz lepsze.