G-Shot

W skrócie: G-shot – zwiększ swoje szanse na orgazm niezależnie od wieku

G-Shot Klinika Tazbir

G-Shot – powiększanie punktu G

Punkt G to najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety. Im bardziej jest on uwypuklony i unerwiony, tym większych doznań doświadcza  kobieta podczas stosunku. Genetyczne uwarunkowania mogą sprawić jednak, że punkt G posiada niewystarczającą liczbę receptorów czuciowych, co utrudnia kobiecie osiągnięcie orgazmu. Także wiek, przebyte porody i menopauza mogą powodować, że osiąganie satysfakcji seksualnej przez kobietę nie jest dla niej wystarczające. Sposobem na tego typu problemy jest powiększanie punktu G, polegające na uwydatnieniu go za pomocą specjalnego preparatu z kwasem hialuronowym, czyli G-Shot. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmach żywych – także ludzkim, dlatego jest bezpieczny i nie powoduje reakcji alergicznych. Kwas hialuronowy odpowiada za wiązanie wody w naskórku i utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Jest także łącznikiem włókien kolagenowych i elastynowych. Oprócz kwasu hialuronowego stosuje się także osocze bogatopłytkowe czy przeszczep tłuszczu ( lipofilling ). 

Zwiększenie szans na orgazm dzięki G-Shot

G-Shot to niechirurgiczna metoda, która ma na celu powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego lub innego dowolnie wybranego. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wprowadzeniu preparatu w przednią ścianę pochwy za pomocą iniekcji. Punkt G zostaje powiększony i ujędrniony. Im bardziej uwypuklony staje się punkt G tym większa szansa na kontakt tego miejsca z członkiem, a więc szansa na osiągnięcie orgazmu. Zabiegowi mogą poddać się kobiety niezależnie od wieku, również panie po menopauzie.

Zalety

 • nieinwazyjność
 • bezpieczeństwo
 • brak ryzyka reakcji alergicznych
 • brak skutków ubocznych
 • natychmiastowe efekty
 • krótki czas trwania zabiegu – około 30 minut

Zastosowanie

 • problemy z osiągnięciem orgazmu
 • nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych

Przeciwwskazania

 • menstruacja
 • zapalenie pochwy
 • upławy
 • infekcje okolic intymnych
 • nieprawidłowy wynik cytologii

G-shot – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje. 

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi. Zleca także niezbędne badania jak morfologia i cytologia czy USG endowaginalne ( wszystkie możliwe do wykonania na miejscu w Klinice Tazbir ).

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakie są wskazania przed zabiegiem?

  Przed zabiegiem wskazane jest przyjęcie dużej ilości płynów – min. 3 litry. Nie należy stosować Aspiryny lub niesterydowych leków przeciwzapalnych co najmniej 7 dni przed zabiegiem.

 • Czy zabieg jest bezpieczny?

  Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego lub innego wybranego produktu w punkt G jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym. Wykorzystuje się preparat bazujący na naturalnie występującej w organizmie substancji, nie wywołuje więc alergii.

 • Czy powiększanie punktu G ma wpływ na płodność?

  Nie. Powiększanie punktu G nie wpływa ani na płodność ani przyszłe ciąże i porody. Jedyną zmianą jest osiąganie większej satysfakcji z pożycia intymnego.

 • Jak długo należy po zabiegu wstrzymać się z seksem?

  Pacjentka niemal od razu może wrócić do codziennych zajęć. Zaleca się 4-godzinne wstrzymanie się z aktywnością seksualną.

 • Jak długo utrzymuje się efekt?

  U większości pacjentek efekt utrzymuje się przez dwa lata, później można go powtórzyć.

Opinie o zabiegach z użyciem botoksu

Chyba każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej pozostać młodą i piękną. Przekonałam się, że dzięki rozwojowi medycyny estetycznej i profesjonalnym lekarzom można skutecznie cofnąć oznaki starzenia. Dzięki dr Tazbir czuję się młodsza, a zarazem piękniejsza! Baby botoks to coś w sam raz dla mnie. Nikt nie wie co robię ale za to każdy widzi jak dobrze i naturalnie wyglądam. I to jest prawdziwa medycyna estetyczna!

Magda, 45 lat

Botoks to chyba najpopularniejszy sposób na zredukowanie przykrych oznak starzenia się skóry czyli zmarszczek. Ale ja skorzystałam też i z innych jego właściwości. Koleżanka poradziła mi dr Martę Tazbir w Łodzi i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!Zahamowanie pocenia pod pachami. Luksus, na który pozwalam sobie raz w roku. Efekt – BEZCENNY! Wie to każdy, kto ma problemy z nadmiernym poceniem i choć raz wykonał ten zabieg.

Sylwia, 40 lat

W mojej rodzinie genetyczna jest lwia bruzda ta między brwiami na czole. Więc postanowiłam coś z tym zrobić. W Klinice Tazbir odradzono mi wypełnienie tej okolicy. Pani doktor zaproponowała mi botoks tłumacząc iż moje mięśnie zapamietają ten stan i nauczą się nie marszczyć. Zabiegi botoksu potraktowałyśmy jako leczenie i zapobieganie nadmiernej kurczliwości moich mięśni. Wiedziałam, że nie będzie łatwo. Ale po kilku zabiegach w klinice dr Tazbir w Łodzi śmiało mogę powiedzieć, że pani Marta to cudotwórczyni! A bruzda lwia jest już prawie niewidoczna.

Agnieszka, 39 lat

Zawsze myślałam, że botoks powoduje nienaturalny wyraz twarzy z wytrzeszczonymi oczami i uniesionymi brwiami jak u Jacka Nicolsona ? Po wizycie u dr Tazbir wiem jak bardzo się myliłam. Wiem już, że dobrze podany botoks to wtedy jak zachowana jest ruchomość całego czoła podczas gdy zmarszczki są usunięte. Polecam! Dziewczyny korzystajcie tylko ze sprawdzonych lekarzy!

Alicja, 35 lat

Efekty przed/po