Gala Beauty Stars 2016 – Opiniotwórczy Plebiscyt

DGWydarzenia

MAGAZYN GALA POWOŁAŁ DO ŻYCIA OPINIOTWÓRCZY PLEBISCYT, KTÓREGO CELEM JEST WYTYPOWANIE NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYCH ADRESÓW URODOWYCH ORAZ WSPIERANIE ROZWOJU BRANŻY BEAUTY W POLSCE.

Naszą misją jest promowanie najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa, zaufania oraz wyjątkowej opieki nad klientem. Najlepsze miejsca w każdej z kategorii zostaną wyłonione w sposób 2-torowy: poprzez głosowanie klientów, czytelników i użytkowników gala.pl oraz ocenę kapituły, w skład której wejdą przedstawiciele magazynów Gala, Elle, InStyle, Claudia, Glamour oraz doradcy merytoryczni jury. Częścią promocji uczestników plebiscytu jest również materiał promocyjny w magazynie Gala, który ukaże się na rynku 5 września (w nr 17/16).

Częścią promocji uczestników plebiscytu jest również materiał promocyjny na stronie www.gbs.gala.pl

 

Zapraszamy do Kliniki Tazbir w Łodzi
tel. 506 170 629

laseroterapia.biz

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, ginekologii laserowej i estetycznej, modelowania sylwetki i urządzeń Hi-tech oraz chirurgii, chirurgii onkologicznej i kosmetologii. Piękno rodzi się w Łodzi! W Klinice Tazbir.

KLINIKA OFERUJE:

 • medycynę estetyczną – pełen zakres
 • ginekologię estetyczną – laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja miejsc intymnych
 • chirurgię onkologiczną i onkoplastyczną
 • kosmetologię Hi-Tech i modelowanie sylwetki

JEDYNE CENTRUM LASEROTERAPII W ŁODZI – LASEROWE ZABIEGI LECZNICZE, REWITALIZUJĄCE I ODMŁADZAJĄCE, FOTOODMŁADZANIE, FRAKCJONOWANIE 3D, SMOOTH, ZABIEGI NIEABLACYJNE, ABLACYJNE, RESURFACTING LASEROWY, PEELING LASEROWY, LIFTING LASEROWY, LASEROWE ZAGĘSZCZANIE I UJĘDRNIANIE SKÓRY.

CO NAS WYRÓŻNIA

 • Posiadamy jedyny na świecie laser do Endoliftingu twarzy oraz powiek – Fotona 4D. Jesteśmy Pionierami w Polsce Naszego Autorskiego zabiegu Fotona 4D z osoczem bogatopłytkowym Angel System – najsilniejszego odmładzającego zabiegu w kraju.
 • Pracujemy na światowej klasy urządzeniach medycznych i Hi-Tech m. in.: Vectus, Endermologia LPG Intergal, INFINI RF, eCO2, Fotona Spectro Sp, Karboksyterapia CDT Evolution, Separator komórkowy z medyczną wirówką i czytnikiem komórkowym Angel, chłodziarka DERMA CRYO Cooler.
 • Specjalizujemy się w zabiegach Autologicznej Odnowy Komórkowej, zwłaszcza z użyciem zaawansowanych Systemów pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz w technikach łączonych z laseroterapią
 • Oferujemy konsultacje z chirurgii onkologicznej i onkoplastycznej (rekonstrukcja piersi po mastektomii) oraz dermatochirurgię.
 • Wykonujemy rewolucyjne zabiegi ginekologii laserowej FOTONA INTIMA oraz szerokiego spektrum zabiegowego Ginekologii Estetycznej.
 • Dysponujemy aż dwoma w pełni wyposażonymi gabinetami ginekologicznymi.
 • Jako jedyna Klinika w Polsce, dla pacjentek korzystających z zabiegów Ginekologii Nowoczesnej opracowaliśmy DARMOWY PAKIET GINEKOLOGICZNY (USG jamy brzusznej, USG piersi, USG ENDOVAGINALNE, Cytologia, badanie i konsultacja ginekologiczna).
 • Dla naszych pacjentów komponujemy Indywidualne Programy Terapeutyczne, tworzymy autorskie zabiegi i procedury z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik laserowych i estetycznych.

Możecie Państwo głosować codziennie na wybraną Klinikę Medyczną

5 września – start głosowania online: http://gbs.gala.pl

30 września – zakończenie głosowania

Głosując na swojego faworyta macie Państwo szansę wziąć udział w Konkursie i wygrać wspaniałe nagrody .

Zapraszamy do głosowania.