Dr Marta Tazbir jako jeden z partnerów II edycji Dnia Zdrowych Kobiet

adminWydarzenia

Dr Marta Tazbir jako jeden z partnerów II edycji Dnia Zdrowych Kobiet organizowanego z inicjatywy Wojewdzkiego Szpitala im. M. Kopernika przy współudziale Narodowego Funduszu Zdrowia oddział wojewódzki w Łodzi, Prewencja Pierwotna Nowotworów, Akademia Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi, Mary Kay, Fundacji Ernesta Michalskiego Instytut Polska Róża, Fabryki Formy i in.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który odbył się 5 marca, w sobotę, w stylowych wnętrzach łódzkiej ASP w Centrum Promocji Mody zorganizowano szereg bezpłatnych atrakcji, między in.: warsztaty ze stylistką i projektantką mody Martyną Sowik, warsztaty makijażu (kosmetyki Mary Kay), ćwiczenia pilates, wykład trenera personalnego Roberta Picza, finalisty mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness, na temat prozdrowotnych aspektów odżywiania, diety i motywacji w odchudzaniu, „Trampoliny Disco Party” – widowiskowe zajęcia fitness na trampolinach w rytmie disco! ( Ilość chętnych przeszła wszelkie oczekiwania! :))

W czasie obchodów tego wydarzenia Panie mogły skorzystać z porad oraz badań prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów ze Szpitala im M. Kopernika.

Licznie przybyłe Panie skorzystały między innymi z:

  • porad onkologicznych wraz z badaniem dermatoskopowym znamion skórnych (udało się wychwycić zmiany niebezpieczne zakwalifikowane do dalszej niezwłocznej diagnostyki),
  • konsultacji onkologicznych wraz z badaniem piersi, konsultacji neurologicznych wraz z badaniem USG,
  • konsultacji chirurgów onkologów czy z badań USG (jamy brzusznej, piersi lub tarczycy).
  • Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w Łodzi zapewnił warsztaty z nauką samobadania piersi, warsztaty z brafittingu, pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar tkanki tłuszczowej oraz porady dietetyka.
  • Łódzki Oddział NFZ zorganizował stoisko informacyjne, w którym można było uzyskać informacje na temat zasad bezpłatnego leczenia, zasad korzystania z programów profilaktycznych i dostępności badań profilaktycznych.
  • Trenerzy z łódzkiego klubu fitness nie tylko poprowadzili zajęcia sportowe, ale również przeprowadzali analizę składu ciała oraz wieku biologicznego.
  • Zajęcia sportowe, jak również cała impreza, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
  • Wszystkie Panie, które odwiedziły tego dnia łódzką ASP, oprócz darmowych badań, porad i konsultacji lekarskich, nie wyszły z pustymi rękami. :)

Specjaliści z centrum medycyny estetycznej Anvita udzielali konsultacji i porad z zakresu laseroterapii, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. W doborowym towarzystwie oraz wyśmienitych nastrojach dobrnęliśmy do końca tego pracowitego dnia. Ze względu na tak duże zainteresowanie i liczne przybycie wszystkim Paniom, które z różnych przyczyn nie dotarły do stoiska Anvita gwarantujemy sobotni rabat na zabiegi u dr Marty Tazbir. Dziękujemy i zapraszamy za rok!