Inauguracja Tazbir Gold Club

DGWydarzenia

Dnia 29 czerwca w Łodzi w restauracji Gronowalski odbyło się niezwykłe i niepowtarzalne spotkanie. Pani doktor Marta Tazbir zorganizowała wieczorny koktajl, na którym nie zabrakło znakomitych gości, wśród których były liderki biznesu i niezwykle inspirujące kobiety. Na specjalne zaproszenie Pani doktor do Łodzi przyjechała Pani Grażyna Wolszczak – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Ambasadorka Kliniki Tazbir.

Ten niecodzienny wieczór był okazją do wyjątkowych rozmów, ciekawych spotkań, a także inauguracji Tazbir Gold Club – ekskluzywnego kobiecego klubu stworzonego przez panią doktor Martę Tazbir z pasji do jej codziennej pracy – medycyny estetycznej. Tazbir Gold Club to propozycja dla tych najbardziej wymagających pacjentek. To autorski i jedyny na rynku polskim program opieki stanowiący odpowiedź na wszystkie potrzeby kobiecego ciała. Jest to roczna opieka estetyczna i zdrowotna oraz indywidualny koordynator każdej pacjentki.

Doktor Tazbir zainspirowana nie tylko potrzebami, ale również stylem życia swoich pacjentek stworzyła klub, który całkowicie wychodzi poza to, co mamy na co dzień. Tazbir Gold Club:

  • To inspirujące spotkania z niezwykłymi Kobietami.
  • To koktajle i atrakcje Klubowe.
  • To informacje z pierwszej ręki dotyczące nowości w medycynie.
  • To prezentacje zabiegów, wiedza z zakresu ich wpływu na nasz organizm.
  • To pierwszeństwo zapisów, a także możliwość skorzystania z zabiegu w czasie weekendu.
  • To oczywiście ekskluzywne oferty, wyjątkowe korzyści i niespodzianki.

 

Tazbir Gold Club to kolejny  etap w moim życiu zawodowym oraz realizacja mojego osobistego celu 

– poprzez  otwarcie nowej Kliniki Tazbir –

Stworzenia miejsca wyjątkowego, w którym pacjentki będą czuć się jeszcze bardziej komfortowo! 

Moim priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo medyczne. 

Wszystkie oferowane przeze mnie zabiegi są indywidualnie dobierane do potrzeb każdego pacjenta.

 – Dr Marta Tazbir

 

Honorowy patronat nad tym szczególnym wydarzeniem objęli: Gala, Glamour, Elle, Warszawa Kobiet (http://warszawakobiet.pl/ ) oraz Klinika Tazbir

Partnerami wydarzenia byli:

Euroscalemed Dermatologia Estetyczna  (http://www.euroscalemed.pl/)

BeautyMed Aesthetics (http://beautymed.pl/)

Allergan (https://www.allergan.pl/pl-pl/home)

Alles (http://www.alles.pl/)

 

Spotkanie uświetniły dźwięki muzyki jazzowej w wykonaniu pana Pawła Stępnia (perkusja), Witolda Janiaka ( pianino) oraz Rafała Różalskiego (kontrabas).

Wszystkie uczestniczki spotkania otrzymały upominki od firmy Alles, kwiaty przekazała firma  Flower Box (https://flowerbox-online.pl/ ), ekskluzywny poczęstunek Restauracja Gronowalski ( https://www.facebook.com/RestauracjaGronowalski/?fref=ts ). Fotografia pani Katarzyna Dobosz (http://www.kasiadobosz.com/ )

Dziękujemy bardzo serdecznie za udział w Naszym wydarzeniu. Zapraszamy na kolejne kobiece inspirujące spotkania do Łodzi. Bo piękno rodzi się w Łodzi, w Klinice Tazbir.

 

Zapytaj o szczegóły Tazbir Gold Club w Klinice Medycyny Estetycznej Tazbir

kontakt@klinikatazbir.pl

506 170 629

 

Nowa Klinika Tazbir Medycyna Estetyczna to odpowiedź na współczesne potrzeby kobiet, dla których wygląd zewnętrzny jest ważnym elementem życia prywatnego i zawodowego.

Specjalistyczna kadra lekarska Kliniki spełnia potrzeby klientów dotyczące poprawy estetyki twarzy i ciała, oferując najwyższy medyczny poziom usług. Wysoka jakość stosowanych materiałów i preparatów oraz nowoczesny sprzęt – to wszystko gwarantuje Klinika Tazbir.

W ofercie zabiegi z zakresu pielęgnacji oraz modelowania owalu twarzy, modelowania sylwetki, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów czy odmładzania skóry. Więcej informacji na: http://klinikatazbir.pl

Dbaj o swoje ciało, a ono Ci się odwdzięczy

Dr Marta Tazbir