INFINI RF nieinwazyjna głowica SFR

ACPromocje

JESIENNA PROMOCJA
INFINI SMOOTH na twarz 3 zabiegi w cenie 1500 pln zamiast 2250 pln!!!

Nieinwazyjna głowica SFR SMOOTH

Specjalnie dla naszych pacjentów jako jedyni w Polsce sprowadziliśmy dodatkową bezigłową głowicę do zabiegów termoliftingu frakcyjnego Infini. Ta ultranowoczesna głowica wykorzystująca zaawansowaną technologię powierzchownej mikroablacji z deponowaniem pola radiowego stanowi alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów z igłami.

Głowica SFR powoduje szybkie powierzchowne przegrzanie skóry połączone z płytką ablacją naskórka. Głowica SFR posiada dwa sekwencyjne kanały przepływu prądu.

Pierwszy kanał działa na powierzchowną warstwę skóry w celu pobudzenia kolagenu oraz poprawy sprężystości skóry, a także zmniejsza oporność skóry przed działaniem II kanału.

Drugi kanał wywołuje punktową mikro-ablację naskórka. W rezultacie uzyskujemy odmłodzenie skóry przy minimalnej inwazyjności zabiegu.

Łącznie, obydwa kanały zapewniają termiczne działanie przestrzenne (3D) prowadzące do skutecznego odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Opinie pacjentów:

„Widzę poprawę stanu mojej skóry, a wszystkie plamy zdecydowanie się zmniejszyły. ponadto uważam, że moja skóra jest bardziej napięta i lepiej nawilżona niż przed zabiegami”. Anna M. lat 54

„Czuję, że moja skóra jest jaśniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jaśniejsza skóra daje mi pewność nawet wówczas, gdy nie mam nałożonego podkładu rozjaśniającego. Ludzie mówią mi często, że moja skóra twarzy jest ostatnio bardzo jedwabista. Jestem bardzo szczęśliwa z doskonałego wyboru jakim był zabieg aparatem INFINI”. Ewelina B. lat 38

Efekty zabiegów

Próby kliniczne aparatu INFINI wykazały jego niezwykłą skuteczność tworzenia w skórze nowego kolagenu, a w efekcie redukcję zmarszczek, wygładzenie skóry i przywrócenie jej sprężystości.

Krótki czas gojenia

Przewidywany czas powrotu skóry do stanu normalnego podaje lekarz po konsultacji przed zabiegiem. Przy głowicy SFR zazwyczaj skóra nie potrzebuje rekonwalescencji! Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, zaróżowiona i ucieplona. Nie ma żadnych zasinień, krwiaków czy oparzeń. Do zabiegu używany jest specjalny żel termoizolacyjny ułatwiający wykonanie określonej procedury jak i zapobiegający ewentualnycm powikłaniom czy przegrzaniu skóry. Następnego dnia można wykonać makijaż i powrócić do normalnego funkcjonowania. Nie możasz pozwolić sobie na gorszy wygląd w pracy lub masz ważne spotkanie? Umów się na zabieg INFINI SMOOTH i wykorzystaj pażdziernikową promocję już dziś! Nie zwlekaj! Ze względu na tworzenie się nowego kolagenu – pełne efekty zabiegu widoczne będą po 4-6 miesiącach.

Rewelacyjne rezultaty

Zmiany wywołane w skórze upływem czasu, słońcem i siłą grawitacji można cofnąć! przywróć młodość swojej twarzy!
Nowoczesna technika i szczególna procedura zabiegu, zastosowana w aparacie INFINI zapewnia z jednej strony niezwykły komfort zabiegu, a z drugiej wspaniałe, spektakularne rezultaty. Sekwencyjne deponowanie pola RF i wielopoziomowe przegrzanie tkanki zapewniają bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

Zaawansowana technologia

Nowoczesna technika i szczególna procedura zabiegu, zastosowana w aparacie RF INFINI zapewnia z jednej strony niezwykły komfort zabiegu, a z drugiej wspaniałe, spektakularne rezultaty. Sekwencyjne deponowanie pola RF i wielopoziomowe przegrzanie tkanki zapewniają bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

„RF INFINI” przywrócona młodość skóry

Aparat INFINI jest urządzeniem medycznym (certyfikat jakości CE) wykorzystującym pole radiowe (RF) do objętościowego nagrzewania skóry pod jej powierzchnią. Ipulsy pola radiowego bardzo silnie i krótko nagrzewają tkanki. INFINI jest obecnie jedynym tego typu urządzeniem dającym przestrzenny efekt ujędrniania skóry 3D dzięki wielokrotnemu działaniu w jej kolejnych warstwach.

Mimo zastosowania dużej mocy podczas zabiegów termoliftingu frakcyjnego nie dochodzi do oparzenia skóry. Podczas jednego zabiegu prowadzi się 1 „przejście” głowicą SFR. Głębokość penetracji dopasowujemy do grubości skóry pacjenta w danym obszarze anatomicznym oraz do oczekiwanych efektów i czasu ich osiągnięcia. Zabieg na twarzy trwa ok. 10min. Przed zabiegiem skórę można znieczulić kremem znieczulającym EMLA.

Bezpośrednim efektem działania INFINI są pozostawione na skórze punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling kolagenu skóry w obszarze poddanym zabiegowi. W zależności od zastosowanych parametrów skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona i/lub lekko obrzęknięta, co mija w ciągu kilkunastu minut. Na drugi dzień można powrócić do normalnej aktywności.

WSKAZANIA

  • Ujędrnianie wiotkiej skóry na twarzy i szyi
  • Usuwanie przebarwień
  • Usuwanie zmarszczek
  • Likwidacja powiększonych porów
  • Leczenie trądziku i łojotoku

Ile zabiegów należy wykonać?

Podczas konsultacji lekarz wyznacza planowaną liczbę zabiegów, zazwyczaj jest to od 3 do 6 zabiegów. Wielu pacjentów dostrzega znaczącą poprawę już po pierwszym zabiegu. Termolifting frakcyjny Infini Smooth podczas deponowania impulsów RF w skórze tworzy przestrzenną siatkę zgęstnień, które ujędrniają skórę. Termolifting polem radiowym inicjuje remodeling kolagenu, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, likwidacji blizn, usunięcia przebarwień oraz innych procesów anti-aging.