Kriolipoliza ZLipo – bezbolesne usuwanie tłuszczu przez zamrażanie. Kto go potrzebuje? Jakie daje efekty?

DGBlog

bezbolesne usuwanie tłuszczu

Medycyna estetyczna z roku na rok wysuwa coraz to nowsze propozycje przeprowadzania zabiegów, przy użyciu innowacyjnych technologii i kosmetyków. Właśnie taką innowacją jest kriolipoliza –  zamrażanie tłuszczu, które prowadzi do usunięcia jego nadmiaru. Jest to odpowiednik tradycyjnej metody, jaką jest liposukcja, czyli chirurgiczne odsysanie tłuszczu. Dziś odchudzanie może być dużo bardziej skuteczne i zdecydowanie bardziej bezbolesne niż dotychczas. Na czele najnowszych metod lipolizy (rozkładania tłuszczu), stoi zabieg ZLipo, który sprawia, że pozbycie się komórek tłuszczowych jest jeszcze prostsze i jeszcze bardziej efektywne. Przekonajmy się, kto powinien zainteresować się ZLipo, oraz jakich efektów możemy oczekiwać od tego zabiegu!

Czym jest kriolipoliza ZLipo?

Metoda ZLipo jest ulepszoną odmianą standardowej kriolipolizy. Usuwanie tłuszczu przez zamrożenie polega na wykorzystaniu zimnej temperatury do zamrożenia wybranych komórek tłuszczowych. W ten sposób dochodzi do ich obumarcia, a następnie wydalenia poprzez naturalne procesy metaboliczne zachodzące w organizmie człowieka. Kriolipoliza, a w szczególności ZLipo jest przełomowym sposobem na szczupłą sylwetkę. Jest bezinwazyjne, bezbolesne, bardzo bezpieczne. Jak zaobserwowali naukowcy, którzy odkryli tę metodę – mrożenie działa dużo intensywniej na komórki tłuszczowe niż na tkankę je otaczającą.

Co wyróżnia ZLipo?

Przede wszystkim ZLipo wyróżnia się specjalnymi głowicami o różnych rozmiarach – dużym, średnim i małym. Każda z nich działa tak samo, przez co możliwe jest optymalne dopasowanie głowicy zarówno do części ciała na jakiej chcemy działać, a także do ilości tłuszczu w niej zawartej. Dzięki temu skóra jest zamrażana równomiernie, a w efekcie ciało jest równe i wygląda estetycznie, w przeciwieństwie do efektów większości zabiegów lipolizy.

ZLipo – kto go potrzebuje?

Oczywistym jest, że ZLipo dedykowane jest dla wszystkich pań, które zastanawiają się nad wykonaniem liposukcji. Przekonajmy się jednak, kto dokładnie potrzebuje tego zabiegu.

  • osoby martwiące się o zdrowie – liposukcja jak i inne zabiegi usuwania tłuszczu, zazwyczaj wymagają pełni zdrowia. ZLipo jest zdecydowanie mniej skomplikowane, przez co wystąpienie komplikacji jest znikome.
  • osoby bojące się inwazyjności – kriolipoliza jest bezinwazyjna.
  • osoby martwiące się o wygląd skóry po zabiegu – dzięki specjalnej technologii, w odróżnieniu od tradycyjnych metod, ZLipo pozostawia skórę wygładzoną i równomierną.
  • osoby, które mimo ćwiczeń i odchudzania nie mogą pozbyć się tłuszczu – za pomocą wyjątkowych głowic można usunąć tłuszcz z dowolnej części ciała.
  • osoby nie mające czasu na rekonwalescencję – w tym przypadku kobiety mogą od razu wracać do codziennych zajęć.
  • osoby bojące się bólu – ZLipo jest bezbolesne.

Kriolipoliza ZLipo – efekty

Efekty tego zabiegu są niezwykle satysfakcjonujące. Należą do nich przede wszystkim: jędrna skóra, zmniejszony cellulit, modelowanie sylwetki, odchudzanie. Zapytani o opinię eksperci medycyny estetycznej – Kliniki Tazbir w Łodzi, poinformowali nas, że metoda ta jest wysoce skuteczna, bezbolesna, bezinwazyjna, a efekty są wyjątkowo trwałe.