Laser Fotona INTIMA w trosce o Twoje okolice intymne

ACBlog

Ginekologia estetyczna wyszła na przeciw kobietom, które zmagają się z różnorodnymi problemami dotyczącymi okolic intymnych. Laser Fotona INTIMA to urządzenie wielozadaniowe. Poprawi nie tylko komfort życia seksualnego, ale również rozwiąże dolegliwości pojawiające się po okresie ciąży, jak np. nietrzymanie moczu czy syndrom luźnej pochwy. Dzięki laserowi Fotona INTIMA jesteśmy w stanie poprawić elastyczność pochwy i zwęzić ją. Przekonaj się sama!

Nowoczesna ginekologia laserowa Fotona INTIMA

IntimaLase to nieablacyjna i mało inwazyjna technologia, która wykorzystując laser Er:YAG poprawia elastyczność pochwy. Dzieje się to za sprawą fototermicznego oddziaływania lasera na ściany pochwy.

Energia emitowana przez laser Fotona INTIMA ogrzewa zawarty w kanale i u wejścia pochwy kolagen, wskutek czego natychmiast dochodzi do jego skurczenia się. Włókna kolagenowe stają się krótsze i grubsze, a naświetlana tkanka ulega napięciu i obkurczeniu. Dodatkowo uruchomiony zostaje proces remodelingu kolagenu i neokolagenezy, w efekcie czego leczona tkanka staje się młodsza i bardziej elastyczna.

Laser Fotona INTIMA usuwa skutki zespołu rozluźnienia mięśni dna macicy, jak i inne problemy okolic intymnych.

Spektrum zabiegów realizowanych w ramach programu Fotona INTIMA

Laseroterapia z użyciem Fotona INTIMA jest wskazana przy:

  • leczeniu objawów nietrzymania moczu,
  • wiotkości i luźności pochwy,
  • suchości i pieczeniu pochwy,
  • leczeniu poporodowych zmian w jej strukturze,
  • zanikowym zapaleniu pochwy,
  • ujędrnianiu warg sromowych.

Fotona INTIMA oferuje szereg zabiegów estetycznych w okolicach intymnych, przyczyniających się do uzyskania zwiększonej satysfakcji seksualnej. O szerokim zastosowaniu Fotona INTIMA w ginekologii estetycznej można przeczytać tutaj.

Jak dobrać właściwy zabieg Fotona INTIMA?

Zastosowanie nowoczesnych technologii pomoże nam rozwiązać właściwie każdy problem natury intymnej. Dobór odpowiedniej metody leczenia powinien być poprzedzony konsultacją ze specjalistą w dziedzinie ginekologii, który przeprowadzi dokładny wywiad i opracuje odpowiedni program leczenia, dostosowany do pacjentki.

Korzyści płynące z laseroterapii Fotona INTIMA

Fotona INTIMA to innowacyjna i nieinwazyjna metoda, dzięki której miliony kobiet na całym świecie mogą zatroszczyć się o swoje zdrowie ginekologiczne. Wysoką skuteczność zabiegów z użyciem lasera Fotona INTIMA potwierdzają liczne badania kliniczne i zadowolenie klientek, które poddały się temu zabiegowi.