HIFU UltraSkin II w Klinice Tazbir Łódź- nieinwazyjny lifting twarzy i ciała poleca Grażyna Wolszczak

W skrócie: UltraSkin II to bezinwazyjna wielowymiarowa metoda liftingu skóry twarzy oraz ciała w technologii HIFU (ultradźwięki wysokiej częstotliwości). Zabieg rekomenduje piękna Grażyna Wolszczak

Czym jest UltraSkin II?

UltraSkin II to natychmiastowy, nieinwazyjny lifting przeznaczony do stosowania zarówno na skórze twarzy, jak i ciała, który wykorzystuje technologię HIFU najnowszej generacji. HIFU charakteryzują perfekcyjnie sfokusowane ultradźwięki o wysokim natężeniu. Dzięki temu UltraSkin II może stymulować liczne warstwy skóry – skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniową (SMAS). Daje tym samym trwały efekt ujędrnienia bez naruszenia ciągłości skóry poprzez pobudzenie do pracy włókien kolagenowych nawet w głębokich warstwach. Ponadto, rewolucyjne urządzenie UltraSkin II dzięki energii termicznej ogniskowanej na mniejszym obszarze przekłada się na poprawę rezultatów oraz na mniejszą bolesność całego zabiegu.

Jak wygląda zabieg UltraSkin II?

Zabieg z wykorzystaniem UltraSkin II nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest on w pełni nieinwazyjny, charakteryzuje się niskim poziomem bolesności oraz wysokim profilem bezpieczeństwa. Co więcej, nie wymaga on okresu rekonwalescencji. Umożliwia precyzyjną pracę dzięki specjalnym głowicom, między innymi UltraDeep, która działa na tkankę tłuszczową w obrębie brzucha czy ud. UltraSkin II posiada o 70% więcej punktów koagulacji w 1 linii zabiegowej w porównaniu z konkurencyjnymi systemami. Ma także największe możliwości regulowania długości oraz gęstości impulsów. Urządzenie dysponuje różnymi trybami pracy, od gotowych po możliwość programowania własnych parametrów zabiegowych.

Poznaj przełomowe osiągnięcie nowoczesnej medycyny estetycznej, które bije rekordy popularności – UltraSkin II – jedna z najefektywniejszych metod przeprowadzania nieinwazyjnego liftingu, czyli ultradźwiękowego odmładzania skóry tzw. technologia HIFU!

Zalety

 • długotrwałe i naturalne rezultaty
 • ujędrnienie każdej partii ciała
 • możliwość wykonania zabiegu przez cały rok
 • natychmiastowy efekt liftingu
 • bezpieczeństwo
 • bezinwazyjność
 • wysoka precyzja

Zastosowanie

 • konturowanie twarzy
 • redukcja podwójnego podbródka
 • poprawa linii żuchwy
 • redukcja zmarszczek na czole w okolicach oczu, ust oraz szyi
 • uniesienie brwi
 • napięcie i ujędrnienie ramion, okolicy pach, brzucha oraz pleców
 • konturowanie oraz ujędrnienie ud, okolic kolan i łydek
 • lifting wiotkiej skóry po dużej utracie masy ciała i ciąży

Przeciwwskazania

 • ciążą
 • choroba nowotworowa
 • stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu
 • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
 • zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu

UltraSkin II w technologii HIFU – Cennik

Cena zabiegu UltraSkin II w technologii HIFU ustalana jest indywidualnie. Jest ona uzależniona od ilości impulsów potrzebnych do zabiegu, a to z kolei zależy od stanu skóry i ilości użytych impulsów.

UltraSkin II w technologii HIFU – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Bezpłatna konsultacja lekarska połączona z dokładnym wywiadem medycznym i kwalifikacją do zabiegu oraz stworzeniem indywidualnego planu leczenia.

2

Opracowanie planu leczenia

W przypadku zabiegów na ciało określenie ilości tkanki tłuszczowej oraz wykonanie pomiarów obwodu i masy ciała. W przypadku zabiegów na twarz, szyję i dekold ocena stopnia zaawansowania starzenia się skóry. Profesjonalna dokumentacja fotograficzna Fotomedicus.

3

Pierwszy zabieg

Wypełnienie ankiety zabiegowej i pozostałej dokumentacji. Przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go. Rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym, do wyboru metodą iniekcyjną lub za pomocą infuzji tlenowej ( wprowadzanie kwasu hialuronowego za pomocą sprężonego tlenu ).

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy. Dokumentacja fotograficzna Fotomedicus celem oceny postępów terapii HIFU.

Najczęściej zadawane pytania UltraSkin II w technologii HIFU

 • Z czego wynika cena liftingu HIFU?

  Nowoczesne, ekskluzywne i wysoce zaawansowane technologiczne urządzenie UltraSkinII emituje skupione wiązki wysoce skoncentrowanych ultradźwięków – HIFU. Nieoperacyjny lifting twarzy i ciała HIFU jest zabiegiem najwyższej jakości pozwalającym w krótkim czasie uzyskać spektakularne efekty.
  Lifting HIFU urządzeniem UltraSkin II to zabieg złożony, który wymaga od lekarza dokładnego opracowania i niejako „zeskanowania” obszaru zabiegowego, przeprowadzenia serii powtórzeń emitowanych impulsów ultradźwiękowych w ustalonych liniach i proporcjach oraz na ustalonych głębokościach, z wcześniej zaplanowaną, dobraną indywidualnie energią oraz częstotliwością emisji impulsów. W każdej procedurze lekarz działa na trzech poziomach, zaczynając od podstawowego liftingu w warstwie SMAS, poprzez tkanki podskórne na skórze właściwej kończąc. Oprócz powyższych parametrów w ustaleniu ceny znaczenie ma również wielkość obszaru zabiegowego, rodzaj i jakość skóry pacjenta czy wcześniej wykonywane inne zabiegi. Zabieg wymaga niezwykłej precyzji, dokładności, ale także zmysłu estetycznego lekarza. Trwa ok. 1,5 do 2 godz. Dodatkowo w Klinice Tazbir wraz z każdym zabiegiem UltraSkin II wykonywana jest profesjonalna analiza obszaru zabiegowego Fotomedicus oraz rewitalizacja skóry kwasem hialuronowym.

 • Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

  Zabieg HIFU to nie tylko lifting ( działanie w warstwie mięśniowo-powięziowej tzw. SMASTHERAPY ), ale także przebudowa i stymulacja kolagenu, ponieważ również działamy w skórze właściwej czyli tam gdzie powstają nowe włókna kolagenu i elastyny. ( produkcja nowego kolagenu ma miejsce dzięki nieznacznym mikrouszkodzeniom skóry ). Działamy zatem i anti-aging i prewencyjnie oraz liftingująco. A jak wiadomo działanie prewencyjne przeciwstarzeniowe i stymulujące skórę jest bezcenne. Sam efekt liftingu utrzymuje się ok. 2 lat. Trwałe efekty zabiegu UltraSkin II zawdzięczamy falom ultradźwiękowym, które skutecznie pobudzają skórę do samoregeneracji poprzez stymulację do tworzenia kolagenu, czyli substancji odpowiedzialnej za jędrność i elastyczność tkanki. Procesy te zachodzą podczas nagrzewania tkanek – do temperatury 65 – 75 st. C. Dlatego właśnie lifting HIFU przynosi długotrwałe efekty.  Zabieg jest w zasadzie jednorazowy. W bardzo zaawansowanych przypadkach wiotkości skóry czy dużej ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej możemy po 3 miesiącach go powtórzyć. Natomiast w większości przypadków dopiero po roku. Oczywiście jeśli chcemy utrzymać i przedłużyć satysfakcjonujący nas efekt.

 • Czy zabieg UltraSkin jest bolesny?

  Zaawansowana technologia HIFU UltraSkin II polegająca na emisji zogniskowanych fal ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości za pomocą wysocespecjalistycznych, innowacyjnych głowic zabiegowych jest praktycznie bezbolesna. Jedynie w okolicach z małą ilością tkanki podskórnej ( kości, zęby ) może być odczuwana jako pieczenie czy gorące kłucie. Natomiast zabieg UltraSkin II, jako jeden z nielicznych,  nie wymaga żadnej premedykacji ani też znieczulenia miejscowego.

 • Na jakie okolice można wykonywać UltraSkin?

  W Klinice Tazbir najczęściej zabieg liftingu HIFU UltraSkin II wykonujemy na okolicę podbródka z wymodelowaniem owalu twarzy, okolicą podżuchwową, opracowując dokładnie tzw. „chomiczki” oraz dolną część twarzy aż do kości skroniowych i powiek dolnych. Kolejne miejsce zajmuje wiotka skóra brzucha, ud, w tym okolicy nadkolan oraz ramion tzw. „pelikanów”. Urządzenie UltraSkin II posiada również głowicę 13mm działającą dokładnie w tkance tłuszczowej co pozwala na jej redukcję czy to na twarzy ( chomiki, podbródek, wymodelowanie owalu ) czy na ciele. Na czym polega działanie technologii HIFU? W przypadku zabiegów na ciało wielokrotnie podgrzewamy tkankę tłuszczową, dzieje się tak z powodu koncentracji fali ultradźwiękowej na dokładnie zaplanowanej głębokości czyli 13 mm. Końcówka przetwornika przykładana do skóry emituje fale ultradźwiękowe, które skutecznie wpływają na obkurczanie się tkanki tłuszczowej. Lekarz precyzyjnie dobiera odpowiednie parametry i prztwornik o konkretnym zasięgu głębokości wnikania w tkanki. Np. zmarszczki usuwamy przetwornikiem emitującym fale docierające na głębokość 1,5 mm czy 3mm, natomiast defekty skóry brzucha czy pośladków wymagają dłuższej fali ultradźwiękowej. Dlatego właśnie ten bezinwazyjny lifting jest obecnie najskuteczniejszy.

 • Czy zabieg jest bezpieczny?

  Zabieg liftingu HIFU jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny, dzięki zastosowaniu unowocześnionego urządzenia UltraSkin II, w którym wykorzystanie sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości poparte jest licznymi certyfikatami, badaniami oraz licznymi patentami bezpieczeństwa, jakości i skuteczności. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów Kliniki Tazbir wybieramy i rekomendujemy jedynie zabiegi z wykorzystaniem sprawdzonych, certyfikowanych i bezpiecznych urządzeń.

 • Jak długi jest okres rekonwalescencji po zabiegu?

  Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii HIFU, zabieg UltraSkin II nie wymaga okresu rekonwalescencji, przerywania aktywności towarzyskiej czy też zawodowej. Jedynym dyskomfortem po zabiegu może być lekkie zaczerwienienie, obrzęk czy tkliwość obszaru zabiegowego utrzymująca się do ok. 2 tygodni. Pacjenci mówią, że coś się tam dzieje pod skórą przez ok. 2 tygodnie, czują i widzą wyraźną poprawę w napięciu i spoistości skóry. Zabieg może być wykonywany przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie.

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  Liczba zabiegów zawsze jest kwestią indywidualną konsultowaną i ustalaną wcześniej z lekarzem. W większości przypadków będzie to jeden zabieg, natomiast w tych „trudniejszych”, bardziej wymagających okolicach można wykonać jego powtórkę po ok. 3 miesiącach.

 • Ile czasu trwa zabieg?

  Czas jego trwania jest zależny od obszaru, na którym będzie stosowany UltraSkin II. W związku z tym zabieg może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Średnio zabieg na twarz z podbródkiem to ok. 1,5 do 2 godz. Natomiast na ciele dłużej.

Opinie o UltraSkin II

Po 2 ciążach, w których przytyłam prawie 40 kilo pozostał mi nadmiar wiotkiej skóry na brzuchu, dużo tłuszczu i rozstępy. Właściwie to chciało mi się płakać za każdym razem, gdy widziałam się w lustrze. Traciłam poczucie własnej kobiecości… Mąż polecił mi zabieg UltraSkin II w Klinice Tazbir. Zachęcona pozytywnymi opiniami oraz po konsultacji z przemiłą panią dr Martą Tazbir skorzystałam z zabiegu HIFU – UltraSkin II. To była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam. Dzięki zabiegowi pozbyłam się wiotkiej skóry i nadmiaru tłuszczu na brzuchu, również rozstępy bardzo się poprawiły. Polecam ten zabieg wszystkim pociążowym brzuszkom :)

Magdalena K., 41 lat

Jestem zadbaną kobietą w średnim wieku. Lubię różne nowinki ze świata medycyny estetycznej, ale nie lubię sztuczności i napompowanych ust. Na szczęście w ofercie Kliniki dr Marty Tazbir, której wcześniej nie znałam znalazłam zabieg w HIFU UltraSkin II, który stał się moim ulubionym. Dzięki UltraSkin II moja skóra na twarzy, i nie tylko stała się znów pełna blasku, młoda i jędrna. Po prostu piękna! Nie muszę już szukać po Warszawach i innych dużych miastach, w Łodzi też można znaleźć coś na poziomie!

Beata, 39 lat

Wraz z wiekiem moja skóra na twarzy oraz szyi stała się wiotka oraz pełna zmarszczek. Niestety, kremy nie zdały się na wiele. Proces starzenia się skóry wciąż postępował. Zaczęłam więc szukać alternatyw. W pewnym momencie byłam już gotowa na chirurgiczny lifting! Na szczęście w Klinice Tazbir polecono mi coś o wiele lepszego, a w dodatku bezbolesnego i nieinwazyjnego. Dzięki UltraSkin II moja skóra twarzy, ale i szyi oraz dekoltu odzyskała swoją dawną sprężystość i gładkość.

Katarzyna, 58 lat

Zabieg w technologii HIFU u dr Tazbir miałam wykonywany już dwukrotnie: na twarz, gdzie głównie chodziło mi o wymodelowanie owalu, zlikwidowanie drugiego podbródka i „chomików” – ogólnie mówiąc o lifting dolnej części twarzy, oraz na szyję, tu głownie był problem wiotkości i zmarszczek. Z efektów byłam, i jestem na tyle zadowolona, że zdecydowałam się na taki zabieg również na uda – wewnętrzną ich część. Mam 57 lat i nigdy wcześniej nie robiłam zabiegów na ciało. Powiem jedno. Efekt tego zabiegu UltraSkin przerósł moje oczekiwania. Polecam.

Karina B., 57 lat

Efekty przed/po