Wakacje z Kliniką Tazbir

SylwiaPakiety, Promocje

Przygotuj ciało na lato z Kliniką Tazbir.

W wakacje, pakiet 4 serii EMSUITE (jedyny w Polsce gabinet treningowy), w promocyjnej cenie 6000 zł (z 12600 zł).

W ramach terapii łączonej, każda wizyta w EMSUITE, to aż 4 następujące po sobie zabiegi na wybrany problematyczny obszar ciała:

EMSCULPT NEO – redukuje podskórną tkankę tłuszczową, osiąga efekty jak żaden inny nieinwazyjny zabieg dostępny na rynku. Do rekordowego spalania tłuszczu na poziomie 30% dochodzi na skutek działania dwóch energii:

  • Fala radiowa rozbija RF rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy.
  • HIFEM+ poprzez supramaksymalne skurcze zwiększa masę mięśniową aż o 25% (wyrzeźbiony „sześciopak”, biceps, triceps, mięśnie łydek, lifting pośladków).

EMCULPT NEO dowodzi aż 20% poprawy w redukcji rozejścia się mięśnia prostego brzucha – przepuklina (rehabilitacja po ciąży, treningi u sportowców, zwiększenie wydolności mięśniowej, odchudzanie, rzeźbienie mięśni, modelowanie sylwetki).

EMSELLA, to urządzenie medyczne przeznaczone do rehabilitacji, leczenia (nietrzymania moczu) oraz treningu mięśni głębokich dna miednicy i przywracania kontroli nerwowo-mięśniowej (dysfunkcje seksualne u kobiet i u mężczyzn, okres menopauzy, poporodowy, sportowcy, wzmacnianie efektów zabiegowych EMSCULPT NEO). Kluczowa skuteczność EMELLI opiera się na skoncentrowanej energii elektromagnetycznej (HIFEM), jej głębokiej penetracji do mięśni i stymulacji całego obszaru dna miednicy. Jest to niezwykle silne skoncentrowane pole elektromagnetyczne, którego wysoka intensywność pozwala na dotarcie odpowiednio zmodyfikowanej energii do mięśni w całym obszarze miednicy wywołując aż 20 tysięcy skurczów supramaksymalnych w 27 minut.

Drenaż limfatyczny LYMPHASTIM, to masaż uciskowy z klinicznie udowodnioną metodą terapeutyczną, która przynosi natychmiastowe i widoczne efekty. Specjalne aplikatory z zachodzącymi na siebie komorami zapewniają delikatny masaż, który pobudza naturalne krążenie limfy w organizmie w podobny sposób jak ręczny masaż uciskowy

EXILIS ELITE bądź zamiennie EMTONE

EXILIS ELITE skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi wykorzystując rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukcji cellulitu. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS ELITE daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

EMTONE, to rewolucyjne połączenie dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii — monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. W trakcie krótkiego zabiegu ta unikalna technologia natychmiast zapewnia trwałe i widoczne rezultaty.

5 efektów, które zdumiewają:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Remodeling kolagenu
  • Poprawa elastyczności skóry
  • Redukcja cellulitu
  • Przyspieszenie aktywności metabolicznej

Dzięki 4 seriom terapii łączonej opisanych wyżej zabiegów w EMSUITE wzmocnią Państwo mięśnie, zredukują niechciany tłuszcz, ujędrnią skórę oraz wymodelują ciało aż 16 zabiegami w promocyjnej cenie. Otrzymają Państwo przy okazji rehabilitację mięśni głębokich dna miednicy i leczenie nietrzymania moczu, wiotkości poporodowych i dysfunkcji seksualnych oraz wzmocnienie całej obręczy miednicznej i przykręgosłupowej – wzmocnienie „core”!

Zapraszamy do kontaktu, umówimy wizytę w dogodnym dla Państwa terminie.