Restylane Skinboosters w Klinice Tazbir – Łódź

W skrócie: Unikatowa metoda długotrwałego nawilżania i rewitalizacji skóry. Zabiegi Restylane Skinboosters ™ to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry. Stanowi zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości.

Czym jest Restylane Skinboosters ™?

Unikatowa metoda długotrwałego nawilżania i rewitalizacji skóry. Zabiegi Restylane Skinboosters ™ to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry. Stanowi zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości.

Chcesz wyglądać pięknie i młodo? Odpowiednio nawilżona, sprężysta, gładka i pełna blasku skóra ujmuje lat i sprawia, że czujemy się doskonale bez względu na wiek. I chociaż czasu cofnąć się nie da, można skutecznie walczyć z oznakami jego upływu. Dlatego zwłaszcza na lato, kiedy nasza skóra narażona jest na ekspozycję na promieniowanie UV, polecam zabiegi Restylane Skinboosters. Zabiegi Restylane Skinboosters powodują głębokie, długotrwałe nawilżenie i rewitalizację skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w odpowiednie warstwy skóry, daje efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia utrzymujący się w przez wiele miesięcy. W rezultacie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie.

Jak wygląda zabieg Restylane Skinboosters?

Zabieg Restylane Skinboosters jest metodą nieinwazyjną i komfortową. W miejsca wymagające rewitalizacji podawany jest cienką kaniulą stabilizowany kwas hialuronowy. Zabieg ten jest praktycznie bezbolesny. Rzadko powoduje wystąpienie siniaków, obrzęków czy zaczerwienienia skóry. Efekty Restylane Skinboosters są widoczne już po jednym zabiegu. Każda sesja terapeutyczna obejmuje szereg nawilżających mikroiniekcji długo działającego kwasu hialuronowego, zwanego również stabilizowanym kwasem hialuronowym – silnie higroskopijnej substancji, naturalnie występującej w organizmie, utrzymującej nawilżenie w obrębie skóry. Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze, zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Efektem tego jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry. Mikroiniekcje wykonywane są przez odpowiednio wyszkolonego lekarza. Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą. Lekarz może również podać zewnętrznie działający lek znieczulający przed zabiegiem, aby poprawić komfort samego leczenia. Dostępny jest szereg różnych technik iniekcji oraz urządzeń, dobieranych stosownie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dla kogo

 • Dla kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry.
 • Dla osób z młodszą lub bardziej dojrzałą skórą.
 • Na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie.
 • Dla osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, np. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry po opalaniu lub korzystaniu z solarium.

Zastosowanie

 • Wygładzenie zmarszczek i bruzd
 • Poprawa owalu twarzy
 • Rozświetlenie skóry – tzw. Efekt Smooth
 • Wzrost elastyczności skóry
 • Poprawa jędrności skóry
 • Głębokie nawilżenie skóry

Przeciwwskazania

 •  ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby układu odpornościowego

Restylane Skinboosters – Cennik

Cena od:500 zł

Restylane Skinboosters – przebieg zabiegu

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał:

  • Jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni;
  • Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy.

  Efekty pojawiają się stopniowo. Pacjent może zauważyć poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie. Dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz obszarów skóry. Po wstępnym kursie trzech zabiegów terapeutycznych, obecność długo działającego kwasu hialuronowego zawartego w Restylane Skinboosters oznacza, że terapie podtrzymujące zalecane są jedynie dwa razy do roku w celu podtrzymania gładkości, elastyczności oraz blasku skóry.

 • Czy Restylane jest bezpieczny?

  Tak. Kwas hialuronowy ma zastosowanie w preparatach kosmetycznych oraz medycznych. Restylane Skinboosters opracowane zostały w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane, po 16 latach badań i ponad 20 milionach zabiegów, począwszy od 1996 roku. Skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo kwasu hialuronowego zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

 • Jak długo trwa zabieg?

  Po wstępnej konsultacji z lekarzem, zabieg trwa zwykle od 15 do 20 minut.

 • Co odróżnia Restylane Skinboosters od innych terapii rewitalizujących?

  Produkty do mezoterapii podawane są do bardziej powierzchownych warstw skóry, a jeżeli stosuje się w nich kwas hialuronowy, to jest to produkt nieusieciowany, czyli wchłaniający się w ciągu 1-2 dni . Efekty tych zabiegów są zazwyczaj krótkotrwałe. Restylane Skinboosters zawierają unikalną postać długo działającego kwasu hialuronowego o potwierdzonym naukowo działaniu, zapewniającym skórze nawilżony i pełen blasku wygląd. Terapie laserowe wykorzystują różne długości fali laserowej w celu wytworzenie mikro-obszarów uszkodzenia skóry, co pobudza skórę do samoistnej naprawy poprzez wytworzenie nowych komórek. Nie nawilżają jednak skóry. Restylane Skinboosters mogą poprawiać wyniki terapii laserowej, poprawiając wygląd i strukturę skóry.

 • Jak wygląda postępowanie po zabiegu?

  Może pojawić się zaczerwienienie skóry lub niewielkie siniaki w miejscach, na których był wykonany zabieg. Zazwyczaj zmiany te ustępują po kilku dniach, choć w nielicznych przypadkach mogą utrzymywać się kilka tygodni.

  Zalecenia:

  • Bezpośrednio po zabiegu unikać nakładania makijażu na skórę.
  • Po upływie około 24 godzin można wykonać lekki makijaż w celu pokrycia wszelkich zmian.
  • Stosować okład chłodzący w celu zmniejszenia obrzęku.
  • Unikać nadmiernej ekspozycji na słońce lub ekstremalnie niskie temperatury przynajmniej do czasu ustąpienia początkowego obrzęku/zaczerwienienia.
 • Czym jest program Harmony?

  • Program ten jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Opiera się na cechach Twojej twarzy oraz Twoich potrzebach i oczekiwaniach.
  • Ma charakter kompleksowy. Wykorzystuje odpowiednie produkty z oferty firmy Galderma, obejmującej środki zwiotczające mięśnie, wypełniacze i produkty rewitalizujące, w celu przywrócenia i poprawienia ogólnej równowagi twarzy.
  • Program ma przystępną cenę. Jest to dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz do uzyskania naturalnych efektów. Nie więcej i nie mniej.
  • Efekt jest długotrwały. Program Harmony jest oparty na długofalowej relacji z lekarzem w celu uzyskania optymalnej częstotliwości zabiegów. Zapewnia to spełnienie Twoich oczekiwań w jak największym stopniu.

Opinie o Restylane Skinboosters

Zabiegi Restylane Skinboosters w klinice dr Marty Tazbir w łodzi nadały mojej skórze blasku i młodzieńczej witalności! Czuję się, jakbym znowu miała 20 lat!

Maria, 56 lat

Zawsze miałam suchą skórę, a z wiekiem problem jedynie się nasilał. Zimą bywało źle do tego stopnia, że skóra pękała i bardzo piekła. Restylane Skinboosters niesamowicie nawilżyło moją skórę, jak żadne inne zabiegi do tej pory.

Olga, 47 lat

Restylane Skinboosters w klinice pani Marty Tazbir to kompleksowe odmłodzenie skóry! Próbowałam już wielu zabiegów i metod, które miały na dobre wyeliminować problem niedoboru kwasu hialuronowego. Niestety rezultaty nigdy nie były długotrwałe. Restylane Skinboosters nie tylko nawilża skórę, ale dodaje również dodaje jej blasku i skutecznie łagodzi oznaki starzenia! A co najważniejsze, efekty utrzymują się do dziś!

Joanna, 50 lat

Myślałam, że czasy jędrnej i elastycznej skóry już za mną, a nieuniknionych skutków upływającego czasu nie da się w żaden sposób odwrócić. Myliłam się! Dr Marta Tazbir potrafi działać cuda. Restylane Skinboosters przywróciło mojej skórze dawną jędrność i blask!

Agnieszka, 62 lata

Efekty przed/po