Klinika dr Marty Tazbir

W Klinice Tazbir specjalizujemy się w zabiegach laseroterapii oraz w zabiegach Autologicznej Odnowy Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration). Naturalne procesy regeneracyjne, zwłaszcza z użyciem osocza bogatopłytkowego (System Regeneris, System Angel) czy komórek macierzystych to prawdziwy przełom w medycynie. Zarówno w przypadku zaawansowanych terapii anti-aging, leczenia nadmiernego wypadania włosów i ich innych schorzeń czy usuwania wszelkich niedoskonałości skóry (rozstępy, różnego rodzaju blizny, wiotkość skóry) jest to podstawowy element terapii w stworzonym przez panią doktor Indywidualnym Planie Terapeutycznym.

Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez nas bardzo dobre efekty kliniczne przekładają się na satysfakcję i zadowolenie naszych Pacjentów. Proponujemy Państwu wiele autorskich rozwiązań i nowatorskich pomysłów.

W Klinice Tazbir najważniejsze dla nas są zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Dlatego podążając za najnowocześniejszymi światowymi trendami w medycynie estetycznej i laseroterapii oferujemy Państwu zabiegi i terapie z wykorzystaniem sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych oraz certyfikowanych sprzętów medycznych.

Cechuje nas holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego Naszego Pacjenta i jego problemu. Poza profesjonalizmem i szerokim wachlarzem usług z zakresu medycyny estetycznej, proponujemy Państwu zabiegi z użyciem lasera Fotona 4D (jedyny zabieg na świecie przeznaczony do tzw. endoliftingu laserowego twarzy), usuwania blizn, rozstępów i przebarwień za pomocą ablacyjnego lasera frakcyjnego eCO2, zagęszczania i ujędrniania skóry radiofrekwencją mikroigłową INFINI RF, laserowego zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy i ciele (laser Nd:YAG), najskuteczniejszego na świecie lasera do depilacji Vectus oraz zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej i naczyniowej (laserowe zamykanie żylaków).

Będąc prekursorami na rynku łódzkim, proponujemy również zabiegi z zakresu nowoczesnej ginekologii laserowej (laserowe leczenie objawów nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy, lifting warg sromowych, poprawa satysfakcji seksualnej i in.).

Dlatego zapraszamy do Nas! Zapraszamy do Łodzi! Zapraszamy do Kliniki Tazbir!