Dr Marta Tazbir

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Ogólnopolski trener certyfikowany z zakresu podawania produktów z Rodziny Restylane (kwas hialuronowy) oraz Radiesse (hydroksyapatyt wapnia). Szkoleniowiec z zakresu technik laserowych oraz terapii regeneracyjnych z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris we własnej Klinice Tazbir w Łodzi.

Autorka licznych publikacji naukowych z zakresu dermatologii estetycznej i laseroterapii. Od 2006 r. czynnie zajmuje się medycyną estetyczną, która jest jej pasją (praktyka w renomowanych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej).

W Łodzi prowadzi własną działalność medyczną – Klinikę Tazbir, specjalizującą się w zabiegach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz laseroterapii.

W Warszawie przyjmuje w gabinetach Laseroterapii i Modelowania Sylwetki „ELITE”, gdzie specjalizuje się w zabiegach z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej (kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste, hydroksyapatyt wapnia i in) oraz w laseroterapii.

Z pasji do medycyny estetycznej stworzyła i opracowała autorskie programy zaawansowanych terapii anti-aging z użyciem osocza bogatopłytkowego (Full Face & Body Regeneration) oraz laseroterapii (niechirurgiczny lifting twarzy). Z troski i dbałości o swoich pacjentów, tworząc Indywidualne Programy Terapeutyczne, oferuje komfort, profesjonalną opiekę i holistyczne podejście na każdym etapie włączonej terapii anti-aging.

Zwolenniczka terapii łączonych i nowoczesnych technik w medycynie estetycznej. Szczególne zainteresowania: zaawansowane terapie anti-aging, a zwłaszcza zastosowanie osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych w medycynie estetycznej oraz w leczeniu wypadania włosów i ich innych schorzeń, laserowe techniki anti-aging, terapie skojarzone w usuwaniu wszelkich niedoskonałości (rozstępy, przebarwienia, nadmierna wiotkość skóry i in).

Swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej doskonaliła pod okiem wybitnych ekspertów w kraju i za granicą (m. in. dr M. De Maio, dr S. Sebban, dr A. Raedelli, dr Evans, dr K. Dreissigacker, dr J. van Loghem, dr M. Signorini, dr H. Raspaldo, dr S. Liew, dr M. Belmontesi i in.). Uczestniczka licznych kongresów i staży międzynarodowych. Sama stworzyła i opracowała autorskie i niestandardowe programy szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii dla lekarzy.

32

Dr Marek Tazbir

Dr Marek Tazbir, specjalista chirurg. Od początku swojej pracy zawodowej związany z Łódzkim Regionalnym Ośrodkiem Onkologicznym w Łodzi, w Szpitalu im. Kopernika.

Zaangażowany we wszelkiego rodzaju akcje medyczne oraz programy naukowo-badawcze propagujące przeciwnowotworowe działania prewencyjne. Ściśle współpracuje z łódzkim ośrodkiem onkologicznym w zakresie programów wczesnej profilaktyki i wykrywania raka piersi oraz czerniaka.

Wykładowca z wieloletnim stażem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

W Klinice Tazbir, oprócz konsultacji i zabiegów z zakresu chirurgii skóry, zajmuje się lipolizą laserową oraz lipotransferem.

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska

Profesor nadzwyczajny chirurgii, nauczyciel akademicki na Wydziale Wojskowo-Lekarskim oraz Wydziale Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, chirurg w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym w Łodzi (główne zainteresowania: chirurgia onkologiczna i onkoplastyczna piersi, nowotwory skóry i tkanek miękkich).

Egzaminator Europejskiego Egzaminu w zakresie Chirurgii Piersi (Hon. European Board of Surgery Qualification in Breast Surgery- EBSQBS), członek Zarządu Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (European Society of Surgical Oncology- ESSO Board), członek Europejskiego Komitetu Ewaluacji Konferencji Chirurgii Onkologicznej (Website/ Editorial Committee, ESSO), koordynator z ramienia ESSO współpracy z Europejskim Komitetem Doradczym Pacjentów (Patient Advisory Committee), stypendystka ESSO i EUSOMA (European Society of Breast Cancer Specialists).

Staże naukowe w zakresie raka piersi w Europejskim Instytucie Onkologii w Mediolanie, Uniwersytecie we Florencji, Narodowym Instytucie Raka w Amsterdamie, Uniwersytecie w Helsinkach, Liverpoolu, Instytucie Onkologii w Tokio, Klinice Mayo w Stanach Zjednoczonych oraz Uniwersytecie w Rio de Janeiro.

Laureatka konkursu ELLE i Heleny Rubinstein dla Kobiet Ambitnych i Twórczych, współautorka holistycznych programów odzyskiwania kobiecości u chorych na raka piersi po leczeniu onkologicznym (terapia tańcem, aktywnością fizyczną, sztuką).

Konsultacje w zakresie chirurgii piersi onkologicznej i onkoplastycznej oraz chirurgii nowotworów skóry i tkanek miękkich.

Ewelina Żytko

dermatolog Lodz

Dr Iwona Walczak-Koszela

Specjalista dermatologii i wenerologii. Pani doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż specjalizacyjny odbyła w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi. W swojej codziennej praktyce pani doktor wykorzystuje wiedzę zdobytą w Klinice oraz aktualną wiedzę medyczną. Ukończyła liczne kursy z zakresu dermatoskopii, krioterapii, elektrochirurgii czy medycyny estetycznej. W Klinice Tazbir pani doktor udziela konsultacji z dermatologii i wenerologii, wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak peelingi medyczne, toksyna botulinowa, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, wypełniacze czy zabiegi laserowe.