marta-tazbir-klinika-tazbir-łódź

Dr Marta Tazbir

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Od 2006r czynnie zajmuje się medycyną estetyczną i laseroterapią, która jest jej pasją (praktykowała w renomowanych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w kraju i zagranicą).

Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej ( kwas hialuronowy, mezoterapia, Botox , komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe ) oraz w laseroterapii (skoncentrowane ultradźwięki HIFU, fotoodmładzanie, laser frakcyjny ER:YAG, termolifting mikroigłowy INFINI RF, ablacyjne procedury eCO2, laserowy Anti-Aging Fotona 4D, laser Nd:YAG, zamykanie naczyń, usuwanie rumienia, przebarwień, blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i in. nieablacyjne i ablacyjne techniki laserowych terapii anti-aging). Prekursorka nowatorskich terapii z zakresu nowoczesnej ginekologii laserowej i estetycznej.

Z pasji do medycyny estetycznej stworzyła i opracowała autorskie programy zaawansowanych terapii anti-aging. Wizjonerka. Autorka licznych tematycznych publikacji naukowych. Współpracuje m.in. z TVP Łódź — Kronika Towarzyska, TVP Łódź 3, TVP Toya – „Piękno od nowa Z Kliniką Tazbir”, TVP Polsat, Fabryka Piękna i Beauty Project TV.

Aktywnie uczestniczy w prestiżowych szkoleniach medycznych w kraju i za granicą (ostanie: Royal College of Surgeons in London, Klinika Medycyny Estetycznej Dr S. Sebban Paris, France).

Ekspert i wykładowca na konferencjach tematycznych (m.in. Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Warszawa, BB Warszawa, Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-aging i in.). Zaangażowana we wszelkiego rodzaju Akcje wspierające kobiety i ich problemy. Partner wielu akcji medialnych m.in. BRA DAY, Fashion Week, Fabryka piękna, Wyglądaj pięknie i czuj się pięknie z Restylane, URODA Beauty Expert i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentek, dr Marta Tazbir przygotowała wyjątkową ofertę kompleksowej opieki medyczno-estetycznej obejmującej szeroko pojętą profilaktykę i leczenie kobiecych problemów zdrowotnych z zakresu ginekologii, chirurgii, onkologii oraz innych badań diagnostycznych USG, badania krwi oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Pracuje z najlepszymi, starannie dobiera partnerów, inwestuje w najlepsze technologie.

Jako jedyna w Łodzi cyklicznie organizuje przyjęcia, będące doskonałym pretekstem do rozmów o kierunkach rozwoju, najnowszych technikach, przyszłości i teraźniejszości medycyny estetycznej. Klinika Tazbir to nie tylko gabinety lekarskie, to unikalne w Łodzi miejsce spotkań, wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu medycyny estetyczniej. To klinika promująca sztukę, jaką niewątpliwie jest ta dziedzina medycyny.

„… Moim celem jest szeroko zakrojone działanie prewencyjne nastawione na problematykę wszelkich chorób kobiecych i ich leczenie. W komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze proponuję wszystkim Paniom usługi na najwyższym poziomie świadczone według europejskich standardów. Zapraszam serdecznie do Kliniki Tazbir!…”

klinika-tazbir-lodz-zabieg

Z pasji do medycyny estetycznej stworzyła i opracowała autorskie programy zaawansowanych terapii anti-aging z użyciem osocza bogatopłytkowego (Full Face & Body Regeneration) oraz laseroterapii (niechirurgiczny lifting twarzy). Z troski i dbałości o swoich pacjentów, tworząc Indywidualne Programy Terapeutyczne, oferuje komfort, profesjonalną opiekę i holistyczne podejście na każdym etapie włączonej terapii anti-aging.

Zwolenniczka terapii łączonych i nowoczesnych technik w medycynie estetycznej. Szczególne zainteresowania: zaawansowane terapie anti-aging, a zwłaszcza zastosowanie osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych w medycynie estetycznej oraz w leczeniu wypadania włosów i ich innych schorzeń, laserowe techniki anti-aging, terapie skojarzone w usuwaniu wszelkich niedoskonałości (rozstępy, przebarwienia, nadmierna wiotkość skóry i in).

Swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej doskonaliła pod okiem wybitnych ekspertów w kraju i za granicą (m. in. dr M. De Maio, dr S. Sebban, dr A. Raedelli, dr Evans, dr K. Dreissigacker, dr J. van Loghem, dr M. Signorini, dr H. Raspaldo, dr S. Liew, dr M. Belmontesi i in.). Uczestniczka licznych kongresów i staży międzynarodowych. Sama stworzyła i opracowała autorskie i niestandardowe programy szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii dla lekarzy.

32

Dr Marek Tazbir

Dr Marek Tazbir, specjalista chirurg, w trakcie specjalizacji z onkologii. Od początku swojej pracy zawodowej związany z Łódzkim Regionalnym Ośrodkiem Onkologicznym w Łodzi, w Szpitalu im. Kopernika.

Zaangażowany we wszelkiego rodzaju akcje medyczne oraz programy naukowo-badawcze propagujące przeciwnowotworowe działania prewencyjne. Ściśle współpracuje z Łódzkim Ośrodkiem Onkologicznym w zakresie programów wczesnej profilaktyki i wykrywania raka piersi oraz czerniaka.

Wykładowca z wieloletnim stażem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

Z Kliniką Tazbir związany od samego początku. Oprócz konsultacji i zabiegów z zakresu chirurgii skóry, pan doktor zajmuje się lipotransferem ( przeszczep tkanki tłuszczowej ), chirurgiczną korektą opadających powiek górnych ( blefaroplastyka ) oraz niechirurgicznym liftingiem z użyciem nici Silhouette. W ramach chirurgii jednego dnia pan doktor usuwa wszelkie zmiany skórne ( brodawki, znamiona skórne, włókniaki, tłuszczaki, ropnie, nowotwory łagodne i złośliwe skóry, czerniak złośliwy, znamiona barwnikowe, zmiany starcze, naczyniaki, ziarniniaki, torbiele i wiele innych np. usuwanie wrastających paznokci, drobne zabiegi ambulatoryjne z przełożeniem płata skórnego )  klasycznymi metodami chirurgicznymi wraz z badaniem histopatologicznym oraz za pomocą elektrochirurgii czy laseroterapii ( laser CO2 ).

WhatsApp Image 2020-06-24 at 20.18.49

Dr Marta Wrona-Lis

W 2012 roku ukończyła studia medyczne na Wydziale Wojskowo-Lekarskim w Łodzi.

W 2015 roku rozpoczęła specjalizację z Urologii w II Klinice Urologii WSS imienia M. Kopernika w Łodzi oraz stacjonarne studia doktoranckie na Wydziale Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego.

Aktywnie uczestniczy w Kongresach Urologicznych. Od wielu lat jej pasją jest medycyna estetyczna. Ukończyła liczne szkolenia i kursy z zakresu medycyny estetycznej.

W Klinice Tazbir wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, mezoterapii, osocza bogatoplytkowego.

Prywatnie jest mamą pasjonującą się podróżami, sportem oraz muzyką.