Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Warszawa, 13-14 lutego, Hotel Novotel Centrum

adminWydarzenia

Dr Marta Tazbir na Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Warszawa, 13-14 lutego, Hotel Novotel Centrum.

W miniony weekend, przed ponad 350 – osobową publicznością miałam możliwość merytorycznego przedstawienia zagadnienia laserowego liftingu twarzy Fotona 4D. Wierzę, że dla słuchaczek była to wspaniała okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu szeroko rozumianej laseroterapii, jej zastosowań, mnogości wskazań oraz skomplikowanych procedur zabiegowych.

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie oraz wykazane duże zainteresowanie. Tematyka laseroterapii w kosmetologii jest niewątpliwe jednym z zagadnień wiodących, a dobry i wykształcony kosmetolog to prawdziwa podpora dobrze prosperującego gabinetu medycyny estetycznej.

Kadra naukowa złożona z autorytetów w różnych dziedzinach medycyny i kosmetologii zapewniła wysoki poziom wygłaszanych referatów. Zostały zaprezentowane inne innowacyjne zabiegi, technologie czy terapie. Absolutną nowością okazał się tzw. Networking Beauty, dzięki któremu można było nawiązać nowe, obiecujące kontakty czy współpracę z mediami, organizacjami szkoleniowymi, producentami i dystrybutorami produktów kosmetycznych i medycznych oraz innymi specjalistami.

Podczas Kongresu udzieliłam również wywiadu dla Beauty Project TV przekazując własne odczucia związane z udziałem w Kongresie oraz rozmawiając nt. laseroterapii i możliwości wykonywania pewnych procedur przez wykwalifikowany personel ( laserowe usuwanie owłosienia, peeling laserowy, zabiegi na ciało, fale radiowe, VPL, IPL i in. ). Zapraszam wszystkich spragnionych wiedzy na seminaria poświęcone zagadnieniom laseroterapii w kosmetologii. Do zobaczenia za rok!