Wakacje z Kliniką Tazbir

SylwiaPakiety, Promocje

Przygotuj ciało na lato z Kliniką Tazbir. W wakacje, pakiet 4 serii EMSUITE (jedyny w Polsce gabinet treningowy), w promocyjnej cenie 6000 zł (z 12600 zł). W ramach terapii łączonej, każda wizyta w EMSUITE, to aż 4 następujące po sobie zabiegi na wybrany problematyczny obszar

Czytaj dalej

Jesienne pakiety w Klinice Tazbir. Sprawdź >>>

Klinika TazbirPakiety, Promocje

Jesień to idealny czas na regenerację skóry i urodowe porządki. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie. Sezon jesienny. Zadbaj o siebie z Kliniką Tazbir. W ramach propozycji zabiegów jesiennych polecamy: 1. DERMAPEN z ELEKTROPOLACJĄ 3 zabiegi na twarz Cena: 1800 zł zamiast 2 700 zł 2.

Czytaj dalej

Focus na Cellulit by Tazbir. Sprawdź, jak skutecznie walczyć z cellulitem i poznaj promocje na zabiegi >>>

Klinika TazbirBlog, Pakiety, Promocje

mezoterapia okolic intymnych kwasem hialuronowym Klinika Tazbir

Czerwiec to pierwszy prawdziwie letni miesiąc i jednocześnie ostatni moment, aby zawalczyć o piękną sylwetkę i zgrabne ciało przed wakacjami. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was serię propozycji zabiegowych wymierzonych prosto w cellulit. Focus na Cellulit by Tazbir W ramach propozycji zabiegowych antycellulitowych polecamy: 1.

Czytaj dalej

Endolifting laserowy 4d

ACPromocje

Nowoczesne, laserowe zabiegi odmładzające cieszą się niesłabnącą popularnością wśród tych, którzy cenią sobie procedury skuteczne i niepowodujące długiego okresu rekonwalescencji. Teraz pacjenci, którzy wymagają więcej, mogą już skorzystać z zabiegów z zastosowaniem lasera nowej generacji – Fotona 4D. To pierwsze na świecie urządzenie do laserowego

Czytaj dalej

Nowoczesna ginekologia laserowa – Fotona Intima

ACPromocje

Fotona jest liderem w produkcji i rozwoju najbardziej zaawansowanych systemów laserowych na świecie. Technologia wykorzystywana w laserach medycznych Fotona to najbardziej rewolucyjne osiągnięcie techniki laserowej. Umożliwia ona przeprowadzenie szerokiego spektrum bezpiecznych i skutecznych zabiegów.

Czytaj dalej