Restylane Skinboosters – stabilizowany kwas hialuronowy dla młodej i pięknej skóry

ACBlog

Restylane Skinboosters to przełom w medycynie estetycznej. Zabieg z użyciem stabilizowanego kwasu hialuronowego gwarantuje długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry. Metoda ta zapewnia nawodnienie nawet najgłębszych warstw skóry. Nie jest ważne, ile masz lat, ale na ile lat się czujesz. Zabieg Restylane Skinboosters pozwoli Ci odzyskać pewność siebie, radość i gładką, pełną blasku skórę!

Restylane Skinboosters – wskazania do wykonania zabiegu

Ta nowoczesna technika odmładzania skóry przywraca zewnętrznej powłoce ciała sprężystość i odpowiednie nawilżenie. Sekret tkwi w technologii NASHA, która wykorzystuje stabilizowany kwas hialuronowy. Wprowadzenie tego preparatu do skóry pacjenta utrzymuje ją w stanie nawilżenia i głębokiej rewitalizacji miesiącami. Restylane Skinboosters może być stosowany na twarz, dłonie, usta, dekolt i szyję.

Efektywność metody Restylane Skinboosters

Technologia Restylane pozwala uzyskać pacjentom liczne korzyści w postaci redukcji zmarszczek i bruzd, wymodelowania konturu twarzy, tzw. efektu Smooth, a także wzrostu nawilżenia, elastyczności i jędrności skóry. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu!

Dokładna liczba zabiegów uzależniona jest od partii ciała i rodzaju skóry pacjenta. Dwa razy do roku zalecane jest wykonanie tzw. zabiegów podtrzymujących.

Na czym polega zabieg Restylane Skinboosters ?

Restylane Skinboosters polega na wprowadzeniu do określonej, wymagającej rewitalizacji partii ciała stabilizowanego kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły (kaniuli). Procedura ta jest nieinwazyjna i praktycznie bezbolesna. Niekiedy po zabiegu mogą pojawić się delikatne obrzęki na skórze, siniaki lub zaczerwienie, jednak znikają one w przeciągu kilku dni. Efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu.

Mikroiniekcje są wykonywane przez wykwalifikowanego lekarza. Wstrzykiwany kwas hialuronowy to miękka, zbliżona konsystencją do żelu substancja, która może zawierać środek znieczulający. Dla zwiększenia komfortu, pacjent jest znieczulany również zewnętrznie. Zabieg poprzedzony jest rozmową z lekarzem i trwa zaledwie od 15 do 20 minut.  Każda sesja kuracji odmładzającej stanowi szereg  mikronakłuć, które mają zapewnić długotrwałe działanie kwasu hialuronowego.

Restylane Skinboosters to metoda odmładzania skóry, która może być wykonywana także w połączeniu z innymi technikami. Uzyskanie satysfakcjonującego wyniku jest możliwe po wykonaniu trzech zabiegów z przerwami 2 – 4 tygodniowymi. Warto regularnie korzystać z zabiegów podtrzymujących.

Kto może poddać się zabiegowi przywracającemu skórze młodość?

Zabieg Restylane Skinboosters jest dedykowany osobom, które pragną powstrzymać procesy starzenia skóry. Technika ta modeluje kontur twarzy i likwiduje foto uszkodzenia, a także poprawia wygląd skóry na dekolcie, ramionach, dłoniach oraz wokół oczu i ust.

Preparaty stosowane w tej technologii przynoszą satysfakcjonujące efekty zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn z każdym rodzajem skóry (młodą, dojrzałą), a także w przypadku osób zmagających się z bliznami po trądziku lub foto-defektami po nadmiernej ekspozycji ciała na działanie promieni słonecznych.

Bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu

Zanim przystąpimy do zabiegu, należy poinformować lekarza o chorobach, przyjmowanych lekach i ewentualnej ciąży. Zabieg Restylane Skinboosters jest skuteczny i bezpieczny. Blisko 20 milionów zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego i 16-letnie badania nad działaniem tej substancji zdecydowanie przemawiają na korzyść metody Restylane.

Na czym polega wyjątkowość terapii Restylane Skinboosters?

Kwas hialuronowy w kuracji Restylane Skinboosters,  w przeciwieństwie do preparatów stosowanych w mezoterapii, ma działanie długotrwałe. Unikalna postać stabilizowanego kwasu hialuronowego głęboko nawilża skórę, a jego działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Terapie laserowe są skuteczne, jednak nie powodują nawilżenia skóry, dlatego Restylane Skinboosters może stanowić doskonałe uzupełnienie laseroterapii.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu Restylane Skinboosters mogą pojawić się zaczerwienienie skóry lub niewielkie siniaki. Zazwyczaj zmiany te ustępują po kilku dniach, choć w nielicznych przypadkach mogą utrzymywać się kilka tygodni. W tym czasie należy zrezygnować z makijażu oraz unikać ekspozycji na nagłe zmiany temperatury. By skrócić okres rekonwalescencji, warto stosować okłady chłodzące w miejscach obrzęków.