Rewitalizacja skóry

W skrócie: Rewitalizacja skóry – nowatorskie metody na piękna i gładka skórę

rewitalizacja skóry

Rewitalizacja skóry

Zabiegi Restylane Skinboosters to nowatorski sposób na uzyskanie pięknej skóry. Za pomocą specjalistycznych preparatów stanowiących usieciowane wypełniacze kwasu hialuronowego skóra zostaje odpowiednio nawilżona – jest sprężysta i gładka. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w odpowiednie warstwy skóry, daje efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia utrzymujący się w przez wiele miesięcy. Zastosowana w preparatach technologia NASHA ma również zdolność wiązania dużej ilości wody, dzięki czemu powodują one nawodnienie skóry oraz aktywację fibroblastów, które z kolei stymulują proces wytwarzania nowych włókien kolagenowych. W rezultacie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Każda sesja terapeutyczna obejmuje szereg nawilżających mikroiniekcji długo działającego kwasu hialuronowego, zwanego również stabilizowanym kwasem hialuronowym – silnie higroskopijnej substancji, naturalnie występującej w organizmie, utrzymującej nawilżenie w obrębie skóry. Stabilizowany kwas hialuronowy to miękka, podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze, zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry. Efektem tego jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie.

Restylane Skinboosters

Zabieg Restylane Skinboosters to metoda w pełni komfortowa i bezinwazyjna. W miejsca zakwalifikowane do zabiegu podawany jest metodą iniekcji cienką igiełką stabilizowany kwas hialuronowy. Zabieg ten jest niemal bezbolesny, a ponadto bardzo rzadko powoduje wystąpienie siniaków, obrzęków czy zaczerwienienia skóry. Efektami Restylane Skinboosters pacjent może się cieszyć już po pierwszym zabiegu. Mikroiniekcje wykonywane są przez odpowiednio wyszkolonego lekarza. Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą, co dodatkowo podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu. Ponadto lekarz prowadzący może podać zewnętrznie działający lek znieczulający przed zabiegiem, jeśli pacjent sobie tego życzy lub zgłosi niską odporność na odczucia bólowe. Dostępny jest szereg różnych technik iniekcji oraz urządzeń, dobieranych stosownie do indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjenta.

Zalety

 • Bezpieczeństwo,
 • Komfort – pacjent zostaje znieczulony na czas trwania zabiegu,
 • Widoczne efekty już po pierwszym zabiegu,
 • Piękna, zrewitalizowana skóra.

Zastosowanie

 • Zmarszczki i bruzdy,
 • Poprawa owalu twarzy,
 • Rozświetlenie skóry – tzw. Efekt Smooth,
 • Głębokie nawilżenie skóry,
 • Drobne zmarszczki,
 • Cienki fałd skórny,
 • Wiotka i odwodniona skóra,
 • Obniżone napięcie skóry,
 • Blizny potrądzikowe,
 • Fotouszkodzenia,
 • Skóra wokół oczu, ust, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni.

Przeciwwskazania

 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Choroby nowotworowe,
 • Stany zapalne skóry, 
 • Infekcje,
 • Okres ciąży i karmienia piersią,
 • Liczne alergie,
 • Skłonności do powstawania blizn przerostowych.

Rewitalizacja skóry – przebieg

1

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

2

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi. Dokumentacja fotograficzna.

3

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

4

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile zabiegów potrzeba do osiągnięcia najlepszego efektu?

  W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał:

  • Jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów, w odstępach 2-4 tygodni;
  • Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy.

  Efekty pojawiają się stopniowo. Pacjent może zauważyć poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, ale w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie.

 • Jak długo trwa zabieg?

  Po wstępnej konsultacji z lekarzem, zabieg trwa zwykle od 15 do 20 minut.

Opinie o zabiegach z użyciem botoksu

Chyba każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej pozostać młodą i piękną. Przekonałam się, że dzięki rozwojowi medycyny estetycznej i profesjonalnym lekarzom można skutecznie cofnąć oznaki starzenia. Dzięki dr Tazbir czuję się młodsza, a zarazem piękniejsza! Baby botoks to coś w sam raz dla mnie. Nikt nie wie co robię ale za to każdy widzi jak dobrze i naturalnie wyglądam. I to jest prawdziwa medycyna estetyczna!

Magda, 45 lat

Botoks to chyba najpopularniejszy sposób na zredukowanie przykrych oznak starzenia się skóry czyli zmarszczek. Ale ja skorzystałam też i z innych jego właściwości. Koleżanka poradziła mi dr Martę Tazbir w Łodzi i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!Zahamowanie pocenia pod pachami. Luksus, na który pozwalam sobie raz w roku. Efekt – BEZCENNY! Wie to każdy, kto ma problemy z nadmiernym poceniem i choć raz wykonał ten zabieg.

Sylwia, 40 lat

W mojej rodzinie genetyczna jest lwia bruzda ta między brwiami na czole. Więc postanowiłam coś z tym zrobić. W Klinice Tazbir odradzono mi wypełnienie tej okolicy. Pani doktor zaproponowała mi botoks tłumacząc iż moje mięśnie zapamietają ten stan i nauczą się nie marszczyć. Zabiegi botoksu potraktowałyśmy jako leczenie i zapobieganie nadmiernej kurczliwości moich mięśni. Wiedziałam, że nie będzie łatwo. Ale po kilku zabiegach w klinice dr Tazbir w Łodzi śmiało mogę powiedzieć, że pani Marta to cudotwórczyni! A bruzda lwia jest już prawie niewidoczna.

Agnieszka, 39 lat

Zawsze myślałam, że botoks powoduje nienaturalny wyraz twarzy z wytrzeszczonymi oczami i uniesionymi brwiami jak u Jacka Nicolsona ? Po wizycie u dr Tazbir wiem jak bardzo się myliłam. Wiem już, że dobrze podany botoks to wtedy jak zachowana jest ruchomość całego czoła podczas gdy zmarszczki są usunięte. Polecam! Dziewczyny korzystajcie tylko ze sprawdzonych lekarzy!

Alicja, 35 lat

Efekty przed/po