Szkolenie z medycyny estetycznej dla lekarzy

ACSzkolenia

W miniony weekend w Centrum szkoleniowym Ollie w Warszawie poprowadziłam szkolenie z podstaw medycyny estetycznej dla lekarzy. Ten autorski panel szkoleń z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz aplikacji peelingów chemicznych cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród lekarzy (uczestników szkolenia), ale również wśród modelek, które podczas jednej wizyty mogą być (i najczęściej są) potraktowane kompleksowo.

Zazwyczaj każda modelka (a jest ich ok. 40) ma podaną toksynę botulinową w zmarszczki mimiczne na czole i wokół oczu ( tzw. komplet, czyli 3 podstawowe okolice) oraz min. 2 amp. kwasu hialuronowego (np. w bruzdy nosowo – wagowe, zmarszczki marionetki, zmarszczki śmiechowe, czy te na brodzie i in.), jak również może mieć wykonany peeling chemiczny dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.

Pracuję tylko na certyfikowanych produktach najlepszej jakości i o udowodnionej skuteczności. A są to preparaty: toksyna botulinowa Azzalure firmy Galderma oraz francuski kwas hialuronowy StylAge firmy Lea Vivacy.

Lekarze uczestniczący w szkoleniu otrzymują wszelkie możliwe informacje na temat produktów i ich zastosowania w medycynie estetycznej oraz ćwiczą, ćwiczą, ćwiczą… Dlatego, ćwiczenia praktyczne stanowią aż 75% (!) czasu trwania szkolenia – to bardzo dużo. Ale jak to się mówi: praktyka czyni mistrza. ?

W kolejny weekend przeprowadzę kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego System Regeneris i mezoterapii igłowej dla lekarzy, a w niedzielę jedyne i pierwsze tego typu szkolenie w Polsce z laseroterapii (omawiane będą systemy IPL, laser CO2, Infini RF) 25% teoria i 75% czasu praktyka. A będzie to: Laserowe usuwanie zmarszczek, blizn, przebarwień, rumienia, fotoodmładzanie, zagęszczanie i ujędrnianie skóry twarzy i ciała i in.