UltraSkin II – nieinwazyjny lifting twarzy i ciała jest możliwy?

DGBlog

Modelowanie twarzy i ciała. UltraSkin nieinwazyjną metodą w redukcji zmarszczekn

Ujędrnianie skóry, redukcja zmarszczek, modelowanie twarzy – to tematy, które z wiekiem interesują coraz większą liczbę kobiet. Zarówno lifting twarzy jak i lifting ciała, mogą wydawać nam się zbyt poważnym zabiegiem, dlatego wiele kobiet wciąż ma problem z podjęciem decyzji. Odpowiedzią na większość kobiecych obaw jest UltraSkin II – nieinwazyjny lifting twarzy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Sprawdźmy, komu dedykowany jest ten zabieg, a kto powinien go unikać. Przekonajmy się także, w jaki sposób właśnie UltraSkin II pomaga naszej skórze. Dowiedzmy się, co na ten temat mówią eksperci.

Czym jest UltraSkin II?

Jak wszyscy doskonale wiemy, z wiekiem nasza skóra staje się coraz słabsza, mniej nawodniona, traci swą dawną elastyczność, a zyskuje coraz więcej zmarszczek. Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że tak naprawdę nic tego nie zmieni, ponieważ taka jest kolej rzeczy. Dziś wiemy już, że być może postępu czasu nie da się zatrzymać, ale na pewno można go mniej lub bardziej opóźnić. Co więcej, do zachowania młodego, zdrowego wyglądu skóry jak najdłużej, nie potrzebny jest już skalpel i zabiegi chirurgiczne. UltraSkin II bezinwazyjnie pobudza skórę do odnowy, produkcji kolagenu i wzmocnienia włókien kolagenowych.

Na czym polega zabieg UltraSkin II?

UltraSkin II został stworzony w oparciu o nowoczesną technologię HIFU. Polega ona na wykorzystywaniu ultradźwięków o wysokim natężeniu, które oddziałują w różnych warstwach ciała: skórze właściwej, tkance tłuszczowej a także powięzi mięśniowej. W ten sposób ultradźwięki mogą pobudzić włókna kolagenowe do pracy. W efekcie skóra jest gładsza i bardziej jędrna.

Kto powinien skorzystać z zabiegu UltraSkin II?

Istnieje wiele dobroczynnych działań tych ultradźwięków, które mogą przyczynić się do polepszenia wyglądu różnych części ciała. Wśród wskazań znajduje się:

 • redukcja zmarszczek – pobudzenie produkcji kolagenu i wzmocnienie włókien kolagenowych sprzyja zanikowi zmarszczek i zmniejszeniu ryzyka ich powstawania i pogłębiania się.
 • lifting skóry – dedykowany kobietom po porodzie oraz osobom, które w szybkim czasie straciły dużą masę ciała.
 • uniesienie brwi – opadnięte brwi mogą sprawiać wrażenie grymasu twarzy.
 • ujędrnianie skóry – nie tylko twarzy, ale także w okolicach ramion, kolan brzuch i pleców.
 • modelowanie policzków oraz konturowanie twarzy -wpływające niezwykle na efekt młodszej twarzy.
 • lifting twarzy – twarz staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i witalna.

Czy każdy może pozwolić sobie na ten zabieg?

O poradę w sprawie przeciwwskazań zapytaliśmy specjalistów Kliniki Tazbir w Łodzi, którzy od lat zajmują się medycyną estetyczną. Otrzymaliśmy informacje, że istnieją jednak pewne czynniki, na które powinniśmy uważać, i które decydują o tym, że zabieg powinien być zaplanowany na dalszą przyszłość. Wśród osób, które powinny zrezygnować z UltraSkin II znajdują się:

 • kobiety w ciąży
 • osoby chore na nowotwór
 • osoby mające stan zapalny w miejscu, w którym planowano wykonać zabieg
 • osoby dotknięte opryszczką w miejscu, w którym planowano wykonać zabieg
 • osoby posiadające inne zmiany skórne, wykluczające z zabiegu

UltraSkin II przynosi długotrwałe efekty naturalnie poprawionej skóry. Zabieg może być wykonywany niezależnie od pory roku. Jest bezpieczny i bezinwazyjny, a pierwsze efekty liftingu są zauważalne natychmiastowo.