Ulubione zabiegi Grażyny Wolszczak dostępne w naszej Klinice

Pani Grażyna Wolszczak to nie tylko znana aktorka, ale również wspaniała kobieta o niezwykłej urodzie.

W pielęgnacji tej urody zwraca Ona uwagę  przede wszystkim na stan swojej skóry, na to, żeby była ona w świetnej kondycji i to jest właśnie sekret jej młodego i naturalnego wyglądu. Ponadto Pani Wolszczak bardzo odpowiada filozofia naszej Kliniki opierająca się na wydobywaniu naturalnego piękna każdej z nas.

Pani Grażyna w Klinice Tazbir najczęściej korzysta z zabiegów opartych na składnikach pozyskiwanych z naszego własnego organizmu, które pobudzają skórę do regeneracji i stymulują ją do produkcji kolagenu czyli zabiegi Autologicznej Odbudowy Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration).

Preparaty pozyskiwane są z naszej własnej krwi lub tkanek po odpowiednim odpreparowaniu najcenniejszych czynników czyli osocza bogatopłytkowego, fibryny bogatopłytkowej, czynników wzrostu oraz komórek macierzystych.

Zaletą tych zabiegów jest to, że są w 100% naturalne

dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powikłań i alergii, a jednocześnie dają spektakularne efekty w regeneracji i przebudowie skóry. Stymulują produkcję nowego kolagenu co sprawia, że kondycja skóry znacznie się poprawia i wygląda ona po prostu młodo i promiennie.

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca własne komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi. Jest to możliwe dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania tego eliksiru młodości w separatorze komórkowym oraz uzyskiwaniu formy żelowej, z której drogecenne substancje uwalniane są aż przez 8 dni, a nie jak dotychczas przez kilka godzin po zaimplantowaniu w skórze.

REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek macierzystych, gdzie podczas pojedynczej sesji pacjent jest zarówno dawcą jak i biorcą autologicznego przeszczepu. W pierwszym etapie lekarz pobierze niewielkie wycinki skóry np. z okolicy karku na linii włosów. W kolejnym etapie lekarz za pomocą specjalnego urządzenia wyizoluje z pobranej tkanki komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu, które mają zdolności regeneracyjne, a następnie poda je za pomocą mezoterapii w wybrane partie. Jako pierwsza Klinika w Polsce wykorzystujemy tą metodę z powodzeniem w zaawansowanych terapiach anti-aging w odmładzaniu trudnych obszarów takich jak okolica oczu i powiek, okolica szyi czy grzbietów rąk. Tworzymy terapie łączone z użyciem między innymi dermapena i in.

PRP Angel System jest to unikalna na Świecie metoda uzyskiwania wysokoskoncetrowanego koncentratu bogatopłytkowego, która polega na pobraniu od pacjenta krwi i przygotowaniu go w profesjonalnym separatorze, który umożliwi uzyskanie odpowiedniego, skutecznego poziomu stężenia płytek krwi, a co jest z tym ściśle związane czynników wzrostu. Metoda ta wykorzystywana jest na szeroką skalę w Klinice Tazbir w zabiegach anti-aging oraz w leczeniu np. chorób skóry owłosionej głowy.

Wszystkie te metody podawane są w postaci mezoterapii w wybrane partie twarzy lub skóry głowy.

Nasza Ambasadorka korzysta również z nieinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu twarzy i ciała Zaffiro.

Działanie Zaffiro opiera się na wykorzystaniu dwóch technologii – termoliftingu oraz peelingu wodnego (waterpeelingu). Naturalny lifting bez skalpela jest możliwy za sprawą specjalnej głowicy z końcówką wykończoną szkłem szafirowym. Promienie podczerwone stopniowo, w sposób bezpieczny rozgrzewają skórę oddziałując na jej głębokie warstwy. Dochodzi do skrócenia włókien kolagenu i elastyny oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych włókien. W efekcie zauważalne są natychmiastowe efekty ujędrnienia skóry, jej podniesienia oraz poprawy napięcia.

Urządzenie Zaffiro pozwala wykonać unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry czy to na twarzy czy na ciele. Efekt WOW jest zagwarantowany.