Cellulit

Cellulit to objaw nadmiernego gromadzenia się komórek tłuszczowych w tkance podskórnej, któremu zwykle towarzyszy skłonność do zatrzymywania wody w organizmie. U osób z cellulitem, powiększone komórki tłuszczowe wraz z toksynami i produktami przemiany materii tworzą złogi, widoczne jako nierówności, pofałdowania czy grudki na skórze, przypominające swoim wyglądem skórkę pomarańczy. Choć przyczyny powstawania cellulitu nie są do końca znane, lekarze wskazują na predyspozycje genetyczne oraz niezdrowy tryb życia (brak aktywności fizycznej, stres, niewłaściwa dieta).

Cellulit jest tym problemem urody, który dosyć trudno zlikwidować nawet przy pomocy diety i ćwiczeń. Największą skutecznością w redukcji pomarańczowej skórki odznaczają się zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, takie jak karboksyterapia, mezoterapia igłowa czy endermologia. Z ich pomocą możemy zniwelować nadmierną tkankę tłuszczową oraz wyraźnie ujędrnić i wygładzić problematyczne partie ciała.

Kriolipoliza ZLipo

Innowacyjny zabieg pozwalający na stałe pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała.

Z-Wave PRO

System bezinwazyjnych terapii za pomocą radialnych fal uderzeniowych o bardzo szerokim zastosowaniu w dermatologii i medycynie estetycznej.

Endermologia LPG

Specjalistyczny zabieg o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym, modelujący twarz i sylwetkę.

Karboksyterapia

Zabieg polegający na śródskórnym lub podskórnym podaniu dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Mezoterapia igłowa

Mikronakłuwanie skóry w celu dostarczenia jej substancji leczniczych i pielęgnacyjnych.

BTL Unison

Redukcja lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, remodeling włókien kolagenowych, przyspieszenie metabolizmu komórkowego.