Nadmierna tkanka tłuszczowa

Nadmierna tkanka tłuszczowa to najczęściej efekt nieprawidłowych nawyków żywieniowych i niedostatecznej aktywności fizycznej. Jej rozmieszczenie w obrębie ciała zależy od różnych czynników, m.in. od płci. Kobiety mają tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej w okolicy ud, bioder i pośladków; mężczyźni zaś – w okolicy brzucha. Nadmierna tkanka tłuszczowa jest nie tylko defektem estetycznym, przyprawiającym nas o wiele kompleksów. Stanowi ona również zagrożenie dla zdrowia.

Podstawą w eliminacji zbędnych centymetrów jest zdrowy tryb życia. Czasami jednak nawet z pomocą diety i ćwiczeń fizycznych niemożliwe jest wyszczuplenie pewnych części ciała, np. ud z widocznym na nich cellulitem. W takim wypadku warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej: endermologii LPG, karboksyterapii czy mezoterapii igłowej. Metody te okazują się niezwykle pomocne w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki.

Kriolipoliza ZLipo

Innowacyjny zabieg pozwalający na stałe pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała.

Z-Wave PRO

System bezinwazyjnych terapii za pomocą radialnych fal uderzeniowych o bardzo szerokim zastosowaniu w dermatologii i medycynie estetycznej.

Endermologia LPG

Specjalistyczny zabieg o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym, modelujący twarz i sylwetkę.

Karboksyterapia

Zabieg polegający na śródskórnym lub podskórnym podaniu dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.

Mezoterapia igłowa

Mikronakłuwanie skóry w celu dostarczenia jej substancji leczniczych i pielęgnacyjnych.

BTL UNISON

Połączenie energii fali radiowej z falą akustyczną w celu ujędrnienia skóry i redukcji cellulitu.