Starzenie okolic intymnych

Proces starzenia obejmuje nie tylko naszą twarz i ciało, ale również okolice intymne. Objawia się ono m.in. zmianą w wyglądzie warg sromowych większych, które stają się zwiotczałe. Często zaobserwować możemy również wydłużenie warg sromowych mniejszych, co jest przyczyną znacznego dyskomfortu fizycznego. Inne oznaki starzenia okolic intymnych to suchość i luźność pochwy. Skutecznie uniemożliwiają one czerpanie satysfakcji płynącej ze stosunku płciowego.

Zabiegi z użyciem lasera Fotona Intima czy kwasu hialuronowego pozwalają przywrócić okolicom intymnym estetyczny wygląd i prawidłowe funkcjonowanie, co pozytywnie wpływa na życie seksualne pacjentki i jej pewność siebie. Z pomocą laseroterapii jesteśmy w stanie poprawić elastyczność pochwy i zlikwidować jej suchość oraz ujędrnić wargi sromowe. Dzięki preparatowi Neauvia Organic Intense Rose możliwe jest z kolei wypełnienie warg sromowych, a także nawodnienie śluzówki.

Laser Fotona Intima

Zabieg laserowy przeznaczony do rewitalizacji pochwy i leczenia dolegliwości okolic intymnych: wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu luźnej pochwy czy suchości pochwy.

Neauvia Organic – kwas hialuronowy na okolice intymne

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego dedykowany do korekcji lipoatrofii oraz plastyki części intymnych.

Osocze bogatopłytkowe

Ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym, pozyskanym z krwi pacjenta.