crown-bg

Czym jest PicoPlus?

Laser PicoPlus jest zaawansowanym laserem picosekundowym drugiej generacji, który jest bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż tradycyjne lasery. Jako innowacyjny, najpotężniejszy laser pikosekundowy o ultra krótkim impulsie zapewnia szybsze rezultaty przy mniejszej liczbie sesji terapeutycznych. Energia, która jest dostarczana za pomocą tego lasera, dociera do głębszych warstw skóry. Zabieg tym laserem jest po prostu wydajniejszy i skuteczniejszy od tego, co dotychczas stosowano na rynku.
Łączy trzy długości fali w jednym urządzeniu, co przekłada się w bezpośredni sposób na skrócenie czasu zabiegu, podnosi jego komfort, zmniejsza cały okres terapii i gwarantuje bezpieczeństwo.

Jakie rezultaty daje laser PicoPlus?

Laser ma bardzo szerokie spektrum zastosowania. Można nim skutecznie usuwać kolorowe tatuaże i makijaż permanentny, ale doskonale sprawuje się także przy leczeniu blizn potrądzikowych, usuwaniu wszelkiego rodzaju przebarwień, rozstępów i różnego rodzaju zabiegów odmładzających. Skutecznie poprawia kondycję i strukturę skóry.

Zalety zabiegu

 • Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia
 • Zabiegi laserem pikosekundowym pozwalają uniknąć poparzeń, bolesnego przegrzania skóry
 • Cel zostaje osiągnięty bez uciążliwej i długiej rekonwalescencji i z minimalnymi dolegliwościami bólowymi
 • Znieczulenie miejscowe stosuje się jedynie w przypadku usuwania rozstępów bądź tatuaży
01

Plan zabiegowy

Ustalamy plan wizyt, ile zabiegów będzie koniecznych do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

02

Pierwszy zabieg

Lekarz przesuwa dostosowaną do konkretnych potrzeb skóry głowicę lasera po obszarze zabiegowym. W celu ograniczenia do minimum dolegliwości bólowych i uniknięcia ryzyka poparzenia skóry Pacjenta, poddany terapii obszar jest w trakcie zabiegu chłodzony zimnym powietrzem. Zabieg trwa od kilku do trzydziestu minut. Czas jego trwania zabiegu zależy od głębokości zmian, przewidzianego efektu terapeutycznego oraz wielkości obszaru zabiegowego.

03

Stan skóry po zabiegu

Skóra po zabiegu Pico Plus jest mocno zaczerwieniona, mogą pojawić się na niej obrzęki i strupki, które znikają w ciągu kilku dni.

04

Konsultacja kończąca

W celu uzyskania optymalnych efektów terapii Pico Plus należy stosować się do wskazanych przez lekarza zaleceń pozabiegowych.

Wskazania

 • Usuwanie tatuażu kolorowego i makijażu permanentnego
 • Likwidacja głębokich i powierzchniowych zmian pigmentacyjnych
 • Leczenie rumienia lub trądziku różowatego
 • Rewitalizacja skóry i redukcja zmarszczek
 • Redukcja blizn potrądzikowych
 • Redukcja rozstępów
 • Leczenie grzybicy paznokci

Przeciwwskazania

 • jakiekolwiek infekcje skóry w miejscu działania lasera
 • opalanie się w czasie krótszym niż 2 tygodnie przed zabiegiem dyskwalifikuje z leczenia
 • przyjmowanie leków fotouczulających i nadwrażliwość na światło

Częste pytania?


Cold Rejuvenation wymaga przeprowadzenia 2-3 sesji zabiegowych.

W zależności od powierzchni i koloru tatuażu  koniecznych jest od 3 do 8 zabiegów.

Zabiegi laserem PicoPlus™  są mało bolesne. Przy większych obszarach stosuje się krem znieczulający.

Laser picosekundowy dużo mniej uszkadza skórę niż lasery nanosekundowe czy lasery CO2. Po zabiegu pojawi się zaczerwienienie  i obrzęk, utrzymujący się przez kilka godzin. Przez kilka dni skóra może być lekko zaczerwieniona, potem przebarwienia będą znikać, a skóra stanie się gładsza i rozświetlona

crown-bg
1
2
W skrócie: laser PicoPlus jest wypróbowanym sposobem na usuwanie tatuażu, przebarwień i blizn potrądzikowych.

Cennik
(pakiet 3 zabiegów 3600zł - po 1200zł/zabieg)

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

 • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
 • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.