Zastrzyk orgazmu, czyli powiększenie punktu G. Otwórz się na nowe doznania!

DGBlog

Nie możesz zaznać pełnej satysfakcji ze współżycia? Masz problem z osiągnięciem orgazmu pochwowego pomimo stymulacji mitycznego punktu G? Jeśli tak, to terapia kwasem hialuronowym jest przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Zabieg powiększenia punktu G polega na jego ujędrnieniu z jednoczesnym wymodelowaniem za pomocą preparatu Neauvia Intense Rose na bazie kwasu hialuronowego. Substancja ta ma za zadanie poprawić właściwości punktu G, neutralizując wcześniejsze trudności związane z osiąganiem pełnej satysfakcji seksualnej.

Innowacyjny preparat wypełniający Neauvia Intense Rose został stworzony specjalnie do korekcji oraz plastyki tkanek miękkich w ginekologii estetycznej. Jego największą zaletą jest najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego, które wynosi 28 mg/ml. Oprócz tego Neauvia Intense Rose odznacza się wysokim stężeniem HA i lepkością, które pozwalają osiągnąć niezwykły efekt objętościowy w stosunkowo krótkim czasie.

Zalety terapii

Iniekcja, czyli najprościej mówiąc, wstrzykiwanie preparatu Neauvia Intense Rose w okolice kobiecego punktu G to najbardziej skuteczna i najszybsza metoda, która pozwoli pacjentce odzyskać pewność siebie oraz zmaksymalizować ilość doznań seksualnych. Substancja wprowadzana do tkanek intymnych obszarów pozwoli na szybkie ujędrnienie i powiększenie punktu G, bez wywoływania niepożądanych skutków ubocznych.

Jak wygląda terapia?

Powiększenie kobiecego punktu G kwasem hialuronowym jest mało inwazyjną i niechirurgiczną metodą leczenia. Polega ona na wstrzyknięciu w przednią ścianę pochwy odpowiedniej ilości preparatu Neauvia Intense Rose, która wypełni tkankę i głęboko ją nawilży.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa około 20 minut, a bezpośrednio po jej zakończeniu pacjentka może w ciągu kilku godzin powrócić do codziennych zajęć, w tym aktywności seksualnej.

Efekty kuracji

Rezultaty terapii są widoczne po około 2-4 tygodniach i utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Zabieg należy powtarzać co jakiś czas, ponieważ jego efekty nie są permanentne. Wynika to z enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego.

Następstwami kuracji są możliwość przeżywania orgazmu pochwowego, jak i głębszego oraz bardziej intensywnego odczuwania doznań seksualnych. Przednia ściana pochwy zostaje ujędrniona, dzięki czemu staje się o wiele bardziej wrażliwa na bodźce.

Wskazania do wykonania zabiegu

Kuracja powiększająca punkt G dedykowana jest kobietom, które borykają się z brakiem orgazmu pochwowego lub chcą czerpać większą satysfakcję ze stosunków seksualnych z partnerem. Ten rodzaj terapii z zakresu ginekologii estetycznej jest przeznaczony również dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko lub tych w okresie menopauzy (pamiętajmy, że punkt G zmniejsza się z wiekiem w sposób samoistny). Oprócz tego, zabiegowi mogą poddawać się panie, które mają problemy wynikające z nieprawidłowej budowy anatomicznej stref intymnych.

Przeciwwskazania

  • miesiączka
  • ciąża
  • aktywne infekcje w obrębie okolic intymnych