ZLipo – czyli jak zimno odchudza!

DGBlog

łatwe pozbycie się tkanki tłuszczowej

Restrykcyjne diety, mordercze ćwiczenia, tabletki, suplementy diety – nie przynoszą rezultatu? Nadal nic nie skutkuje i waga stoi w miejscu? Jeśli zastanawiasz się jak pozbyć się tłuszczu z brzucha czy z każdej innej partii ciała to może warto wypróbować w końcu coś skuteczniejszego? Z pomocą w usuwaniu opornej tkanki tłuszczowej przychodzi Zlipo – innowacyjne urządzenie, które z wykorzystaniem kriolipolizy pomaga w szybkim odchudzaniu oraz modelowaniu sylwetki i daje 100% skuteczne efekty!

Kriolipoliza – na czym polega?

Kriolipoliza to nic innego jak zabieg wykorzystujący siłę zimna do “eliminowania” zbędnych komórek tłuszczowych. Jest to nieinwazyjna metoda, dzięki której można szybko i bezboleśnie zredukować tkankę tłuszczową przy działaniu niskiej temperatury. Komórki tłuszczowe przez to, że są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki ulegają zniszczeniu już w temperaturze 0°C. Działanie zimna na wybranej partii ciała prowadzi do rozpadu komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z organizmu.

ZLipo – innowacyjna walka z tkanką tłuszczową

Aby uzyskać jak najlepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki i usuwaniu cellulitu w Klinice Tazbir w Łodzi w zabiegach kriolipolizy używane jest ZLipo – innowacyjne urządzenie pozwalające na jeszcze większą skuteczność. Polega na pulsacyjnym zamrażaniu tkanki tłuszczowej w miejscach przyłożenia głowicy zabiegowej. ZLipo posiada 3 rodzaje aplikatorów-głowic zabiegowych mrożąco- zasysających co pozwala na dopasowanie mocy urządzenia indywidualnie do potrzeb pacjenta, jego poziomu tkanki tłuszczowej i oczekiwanych efektów. W dodatku, jako zakończenie zabiegu wykorzystywana jest fali uderzeniowa Zwave PRO, która “rozrywa” zamrożone błony komórkowe otaczające komórki tłuszczowe i przyspiesza eliminację uszkodzonych komórek tłuszczowych z organizmu, dzięki czemu efekt zabiegu wzrasta aż o 44%!

ZLipo Kriolipoliza – efekty

Pierwsze efekty widoczne są po około 3-4 dniach, a końcowego efektu można spodziewać się  po około 4 tygodniach do 3 miesięcy, aż organizm usunie zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.

U pacjentów, którzy poddali się zabiegowi Zlipo obserwuje się redukcję tkanki tłuszczowej aż o 25-45%.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg ZLipo?

  • jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp.
  • jest nieinwazyjny – w odróżnieniu od np. operacji mechanicznego odsysania tłuszczu jak liposukcja
  • nie wymaga okresu rekonwalescencji, niemal od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności
  • pozwala na trwałą  redukcję tłuszczu, jeden zabieg wystarczy aby pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej
  • nie wywołuje bólu
  • jest świetnym sposobem na cellulit; eliminuje nie tylko tłuszcz, ale również pozwala na usuwanie cellulitu

Umów się na wizytę w Klinice Tazbir w Łodzi i wypróbuj na sobie siłę zimna w walce z tłuszczem!