Fantastyczne Koktajl Party i pokaz mody w Klinice Tazbir!

ACBlog, Media, Wydarzenia

20 września w ogrodzie naszej kliniki miało miejsce Koktajl Party. W wydarzeniu uczestniczyli pacjenci, partnerzy kliniki, a także celebryci. Specjalnym gościem była nasza przyjaciółka i ambasadorka kliniki – Grażyna Wolszczak. Na przyjęciu pojawiła się także finalistka Miss Polski – Karolina Źródłowska. Zapraszamy na relację z wydarzenia!

Przyjęcie było niezwykle inspirujące i towarzyszyły mu rozmowy dotyczące piękna i najlepszych sposobów na osiągnięcie wymarzonego wizerunku. Partnerem naszego wydarzenia była firma ITP S.A., która od wielu lat dostarcza najlepsze technologie światowych marek służące do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej oraz dba o najwyższej jakości sprzęt medyczny. W trakcie naszego Party odbyła się prezentacja najnowszego nabytku kliniki – urządzenia Zaffiro, dzięki któremu wykonujemy unikalny lifting ciała, dający ekspresowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Jako że zabieg wykorzystuje innowacyjną technologię podczerwieni oraz peeling wodny i daje szybkie efekty, jest uwielbiany przez celebrytów.

Na imprezie mieliśmy również przyjemność gościć przedstawicieli marki Restylane – producenta wysokiej jakości wypełniaczy i preparatów do długotrwałego nawilżania i odżywiania skóry.

Ze względu na pokaz mody, który uświetnił wydarzenie, naszym partnerem była marka KEVIN.MURPHY, producent pozbawionych parabenów produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, która zadbała o doskonałą stylizację fryzur Pani Grażyny Wolszczak, Pani Doktor Marty Tazbir oraz całego zespołu naszej kliniki. Marka ufundowała również drobne upominki dla uczestniczących w Party gości.

Patronem wydarzenia była także marka Dermedic, która specjalizuje się w nowoczesnych, skutecznych i w pełni bezpiecznych preparatach dermokosmetycznych dla osób z wrażliwą, wymagającą cerą.

O doskonałe Prosecco zadbała zaś firma Jantoń – jeden z czołowych producentów, importerów i eksporterów branży winiarskiej w naszym kraju.

Jako że najlepsi przyciągają najlepszych, a klientki naszej kliniki to kobiety pewne siebie, które cenią sobie najwyższą jakość, tego wieczoru połączyliśmy swoje siły z luksusową marką Porsche, która zaprezentowała w trakcie wydarzenia najnowsze trendy motoryzacyjne.  

Dowiedz się więcej o wydarzeniu:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,148227,24022329,koktajl-party-w-ogrodzie-kliniki-tazbir.html

https://www.glamour.pl/artykul/grazyna-wolszczak-bywa-tam-gdzie-jest-modnie

https://www.gala.pl/artykul/grazyna-wolszczak-i-karolina-zrodlowska-na-koktajl-party-w-klinice-tazbir

https://www.kobieta.pl/artykul/grazyna-wolszczak-i-karolina-zrodlowska-na-koktajl-party-w-klinice-tazbir

https://www.claudia.pl/grazyna-wolszczak-i-karolina-zrodlowska-na-koktajl-party-w-klinice-tazbir