Dr Marta Tazbir

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Od 2006r czynnie zajmuje się medycyną estetyczną i laseroterapią, która jest jej pasją (praktykowała w renomowanych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w kraju i zagranicą).
Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej ( kwas hialuronowy, mezoterapia, Botox , komórki macierzyste, osocze bogatopłytkowe ) oraz w laseroterapii (skoncentrowane ultradźwięki HIFU, fotoodmładzanie, laser frakcyjny ER:YAG, termolifting mikroigłowy INFINI RF, ablacyjne procedury eCO2, laserowy Anti-Aging Fotona 4D, laser Nd:YAG, zamykanie naczyń, usuwanie rumienia, przebarwień, blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i in. nieablacyjne i ablacyjne techniki laserowych terapii anti-aging). Prekursorka nowatorskich terapii z zakresu nowoczesnej ginekologii laserowej i estetycznej.
Z pasji do medycyny estetycznej stworzyła i opracowała autorskie programy zaawansowanych terapii anti-aging. Wizjonerka. Autorka licznych tematycznych publikacji naukowych. Współpracuje m.in. z TVP Łódź — Kronika Towarzyska, TVP Łódź 3, TVP Toya – „Piękno od nowa Z Kliniką Tazbir”, TVP Polsat, Fabryka Piękna i Beauty Project TV.
Aktywnie uczestniczy w prestiżowych szkoleniach medycznych w kraju i za granicą (ostanie: Royal College of Surgeons in London, Klinika Medycyny Estetycznej Dr S. Sebban Paris, France).
Ekspert i wykładowca na konferencjach tematycznych (m.in. Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Warszawa, BB Warszawa, Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-aging i in.). Zaangażowana we wszelkiego rodzaju Akcje wspierające kobiety i ich problemy. Partner wielu akcji medialnych m.in. BRA DAY, Fashion Week, Fabryka piękna, Wyglądaj pięknie i czuj się pięknie z Restylane, URODA Beauty Expert i wiele innych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentek, dr Marta Tazbir przygotowała wyjątkową ofertę kompleksowej opieki medyczno-estetycznej obejmującej szeroko pojętą profilaktykę i leczenie kobiecych problemów zdrowotnych z zakresu ginekologii, chirurgii, onkologii oraz innych badań diagnostycznych USG, badania krwi oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Pracuje z najlepszymi, starannie dobiera partnerów, inwestuje w najlepsze technologie.
Jako jedyna w Łodzi cyklicznie organizuje przyjęcia, będące doskonałym pretekstem do rozmów o kierunkach rozwoju, najnowszych technikach, przyszłości i teraźniejszości medycyny estetycznej. Klinika Tazbir to nie tylko gabinety lekarskie, to unikalne w Łodzi miejsce spotkań, wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu medycyny estetyczniej. To klinika promująca sztukę, jaką niewątpliwie jest ta dziedzina medycyny.
„… Moim celem jest szeroko zakrojone działanie prewencyjne nastawione na problematykę wszelkich chorób kobiecych i ich leczenie. W komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze proponuję wszystkim Paniom usługi na najwyższym poziomie świadczone według europejskich standardów. Zapraszam serdecznie do Kliniki Tazbir!…”
Z pasji do medycyny estetycznej stworzyła i opracowała autorskie programy zaawansowanych terapii anti-aging z użyciem osocza bogatopłytkowego (Full Face & Body Regeneration) oraz laseroterapii (niechirurgiczny lifting twarzy). Z troski i dbałości o swoich pacjentów, tworząc Indywidualne Programy Terapeutyczne, oferuje komfort, profesjonalną opiekę i holistyczne podejście na każdym etapie włączonej terapii anti-aging.
Zwolenniczka terapii łączonych i nowoczesnych technik w medycynie estetycznej. Szczególne zainteresowania: zaawansowane terapie anti-aging, a zwłaszcza zastosowanie osocza bogatopłytkowego i komórek macierzystych w medycynie estetycznej oraz w leczeniu wypadania włosów i ich innych schorzeń, laserowe techniki anti-aging, terapie skojarzone w usuwaniu wszelkich niedoskonałości (rozstępy, przebarwienia, nadmierna wiotkość skóry i in).
Swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej doskonaliła pod okiem wybitnych ekspertów w kraju i za granicą (m. in. dr M. De Maio, dr S. Sebban, dr A. Raedelli, dr Evans, dr K. Dreissigacker, dr J. van Loghem, dr M. Signorini, dr H. Raspaldo, dr S. Liew, dr M. Belmontesi i in.). Uczestniczka licznych kongresów i staży międzynarodowych. Sama stworzyła i opracowała autorskie i niestandardowe programy szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii dla lekarzy.
Dr Marta Wrona-Lis

W 2012 roku ukończyła studia medyczne na Wydziale Wojskowo-Lekarskim w Łodzi.
W 2015 roku rozpoczęła specjalizację z Urologii w II Klinice Urologii WSS imienia M. Kopernika w Łodzi oraz stacjonarne studia doktoranckie na Wydziale Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego.
Aktywnie uczestniczy w Kongresach z zakresu medycyny estetycznej oraz urologii. Od wielu lat jej pasją jest medycyna estetyczna, kończyła liczne szkolenia i kursy z tej dziedziny.
W Klinice Tazbir wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii z wykorzystaniem laserów Pikosekundowego, Fotona, CO2, Joule w procedurach antiaging, usuwania naczynek, przebarwień, tatuażu oraz makijażu permanentnego, usuwania blizn potrądzikowych oraz nietrzymania moczu. Oczywiście, poza pracą z laserami, dr Marta Wrona-Lis dla naszym pacjentom wykonuje mezoterapię, osocze bogatopłytkowe, wolumetrię przy użyciu usieciowanego kwasu hialurnowego, zabiegi z zakresu biostymulatorów tkankowych oraz toksyny botulinowej.
Prywatnie jest mamą pasjonującą się podróżami, sportem oraz muzyką.

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.