crown-bg

Powiększanie punktu G

Punkt G to najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety. Im bardziej jest on uwypuklony i unerwiony, tym większe doznania kobiety podczas stosunku. Genetyczne uwarunkowania mogą sprawić jednak, że punkt G posiada niewystarczającą liczbę receptorów czuciowych, co utrudnia kobiecie osiągnięcie orgazmu. Także wiek, przebyte porody i menopauza mogą powodować, że osiąganie satysfakcji seksualnej przez kobietę nie jest dla niej wystarczająco satysfakcjonujące. Sposobem na tego typu problemy jest powiększanie punktu G, polegające na uwydatnieniu go za pomocą specjalnego preparatu z kwasem hialuronowym lub własnej tkanki tłuszczowej, która wcześniej została pobrana za pomocą liposukcji. Niezależnie od zastosowanego wypełniacza zabieg wykonywany jest za pomocą iniekcji. Zarówno kwas hialuronowy jak i własna tkanka tłuszczowa to wypełniacze całkowicie bezpieczne i nie powodujące alergii, ponieważ są naturalnymi składnikami ludzkiego organizmu. Kwas hialuronowy odpowiada za wiązanie wody w naskórku i utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Jest także łącznikiem włókien kolagenowych i elastynowych.

Zabieg poprawiający doznania intymne

Podczas wstępnej konsultacji wykluczone zostają przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Następnie, jeśli wypełniaczem jest własna tkanka tłuszczowa, przeprowadzana jest liposukcja w wybranego miejsca na ciele. Kolejny krok to wprowadzenie odpowiednio przygotowanego preparatu w przednią ścianę pochwy za pomocą iniekcji. Sprawia to, że punkt G został powiększony i ujędrniony. Im bardziej uwypuklony staje się punkt G tym większa szansa na kontakt tego miejsca z członkiem, a więc również szansa na osiągnięcie orgazmu. Zabieg trwa około 20 minut i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a jego efekty odczuwalne są przez około dwa lata.

Zalety zabiegu

 • nieinwazyjność
 • bezpieczeństwo
 • brak ryzyka reakcji alergicznych
 • brak skutków ubocznych
 • natychmiastowe efekty
 • krótki czas trwania zabiegu
01

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

02

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi. Zleca także niezbędne badania jak morfologia i cytologia.

03

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest iniekcja odpowiedniego preparatu w przednią ścianę pochwy. Jeśli wypełniacz stanowi własna tkanka tłuszczowa, krok ten poprzedzony jest liposukcją.

04

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Wskazania

 • problemy z osiągnięciem orgazmu
 • nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych

Przeciwwskazania

 • menstruacja
 • zapalenie pochwy
 • upławy
 • infekcje okolic intymnych

Częste pytania?


Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w punkt G jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym. Wykorzystuje się preparat bazujący na naturalnie występującej w organizmie substancji, nie wywołuje więc alergii.

Nie. Powiększanie punktu G nie wpływa ani na płodność ani przyszłe ciąże i porody. Jedyną zmianą jest osiąganie większej satysfakcji z pożycia intymnego.

Pacjentka niemal od razu może wrócić do codziennych zajęć. Zaleca się kilkugodzinne wstrzymanie się z aktywnością seksualną.

Pacjentka przez kilka godzin po zabiegu powinna wstrzymać się z seksem. Ponadto zaleca się rezygnację z alkoholu i papierosów na około trzy tygodnie.W skrócie: 
Powiększanie punktu G – metoda na zwiększenie przyjemności z życia intymnego.

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

 • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
 • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.