crown-bg

O-shot pogłębienie doznań czuciowych

Problemy z osiągnięciem orgazmu to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Może powodować on kompleksy, a także problemy w kontaktach intymnych, dlatego warto wiedzieć, że istnieje zabieg, który wspomaga osiąganie przez kobiety orgazmu pochwowego i łechtaczkowego – O-Shot. Jest to zabieg polegający na ostrzykiwaniu kobiecych miejsc erogennych, czyli łechtaczki i okolic punktu G preparatem autologicznym, który je regeneruje i uwrażliwia na bodźce. W ten sposób zabieg ułatwia kobiecie osiągnięcie orgazmu pochwowego i łechtaczkowego. Zabieg może być wykonywany z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego lub preparatu fibryny bogatopłytkowej, która jest uzyskiwana tak jak osocze bogatopłytkowe z własnej krwi pacjentki. Fibryna bogatopłytkowa wzmacnia i pobudza fizjologiczne procesy naprawcze oraz aktywnie regeneruje powstałe ubytki. O-Shot wspomaga więc odbudowę naczyń krwionośnych i połączeń nerwowych, przez co wpływa na wzrost intensywności doznań czuciowych. Można też wykorzystywać komórki macierzyste zawarte w tłuszczu, tzw. nanofat – tłuszcz niskoczasteczkowy z lipotransferu lub tez lipofilling. 

Na czym polega O-shot?

Po konsultacji wstępnej od pacjentki pobrana zostaje krew, która następnie poddana zostaje procesowi odwirowywania, za pomocą specjalnych, przeznaczonych do tego celu wirówek. W ten sposób pozyskiwana jest firbryna bogatopłytkowa lub osocze bogatopłytkowe. Tak przygotowany materiał zostaje odseparowany do specjalnych probówek. Ostatnim krokiem zabiegu jest iniekcja (mezoterapia igłowa) w strefy erogenne pacjentki, czyli okolice łechtaczki i przednią ścianę pochwy. Miejsca te zostają powiększone i ujędrnione, a także wzrasta intensywność doznań czuciowych. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a jego efekty odczuwalne są przez około dwa lata. Dla najlepszych efektów zalecamy wykonanie serii od jednego do trzech zabiegów, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjentki. W przypadku procedury z tłuszczem, należy go pobrać w odpowiedniej ilości z określonych obszarów i przygotować zawiesinę komórek macierzystych, a następnie połączyć z osoczem bogatopłytkowym i podać w formie iniekcji. Efekt utyrzmuje się do 2-3 lat.

Zalety zabiegu

 • bezpieczeństwo
 • niska inwazyjność
 • szybkie efekty
 • krótki czas zabiegu
 • brak ryzyka reakcji alergicznych
01

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

02

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi.

03

Pierwszy zabieg

Pierwszym etapem jest pobranie krwi pacjentki i przygotowanie z niej preparatu, który następnie zostanie wykorzystany do iniekcji, czyli kroku drugiego. Wykonanie niezbędnych badań morfologicznych i diagnostycznych.

04

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Wskazania

 • brak orgazmów pochwowych lub łechtaczkowych
 • obniżona wrażliwość miejsc erogennych podczas stymulacji
 • ból lub dyskomfort podczas stosunku

Przeciwwskazania

 • menstruacja
 • ciąża i karmienie piersią
 • choroba nowotworowa
 • przewlekłe choroby wątroby
 • zaburzenia krzepliwości krwi

Częste pytania?


Przed zabiegiem wskazane jest przyjęcie dużej ilości płynów – min. 3 litry. Nie należy stosować Aspiryny lub niesterydowych leków przeciwzapalnych co najmniej 7 dni przed zabiegiem.

Zabieg trwa ok. 30 minut, z czego podanie osocza bogatopłytkowego lub fibryny bogatopłytkowej trwa ok.5 minut.

Efekty działania zabiegu są widoczne po około 4-6 tygodniach, czyli czasie w trakcie którego dochodzi do unaczynienia się  nowych włókien i komórek.

O-Shot nie wpływa ani na płodność ani przyszłe ciąże i porody. Główną zmianą, ale nie jedyną  jest osiąganie większej satysfakcji z pożycia intymnego. Lepsze nawilżenie, zmniejszenie częstotliwości zakażeń intymnych czy upławów, odmłodzenie i przebudowa komórkowa.W skrócie:
O-Shot – pomaga kobietom czerpać radość z życia intymnego.

CennikKlinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

 • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
 • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.