Agnieszka Wójcik  – Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale Wojskowo – Lekarskim, kosmetolog, wykładowca kosmetologii w Policealnej Szkole Kosmetycznej i w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Od 2005r pracuje w zawodzie. Ma dużą wiedzę i doświadczenie zarówno w pracy z pacjentem jak również w wykonywaniu zabiegów i procedur estetycznych. Pani Agnieszka pasjonuje się medycyną estetyczną i kosmetologią. Ma kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu zabiegów modelujących sylwetkę przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Zwłaszcza zabiegi służące nieinwazyjnemu usuwaniu tkanki tłuszczowej i cellulitu czy szeroko pojętemu modelowaniu sylwetki jej ulubionymi zabiegami są ( kriolipoliza ZLIPO, UNISON, Endermologia ALLIANCE, lifting ZAFFIRO, INFINI RF ). Praca jest jej pasją, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych. Panią Agnieszkę cechuje spokój, opanowanie i niebywała dyskrecja. Zabiegi, zwłaszcza te pielęgnacyjne, wykonywane na twarzy są pełne relaksu, wyciszenia i autorskiego masażu, przy którym zapomina się o wszystkich problemach dnia codziennego. Pani Agnieszka porusza się bezszelestnie i mówi szeptem, a zabiegi w jej wykonaniu to wspaniała uczta cielesna i duchowa.


Agata Cholewa – Kosmetolog

Dyplomowany Kosmetolog z 9-letnim doświadczeniem w zawodzie. Certyfikowany zabiegowiec kosmetologii Hi-Tech: Endermologii LPG Alliance, Kriolipolizy ZLIPO,  fali uderzeniowej ZWAVE, radiofrekwencji mikroigłowej INFINI RF, monopolarnej fali radiowej i fali akustycznej UNISON, nieinwazyjnego liftingu ZAFFIRO czy epilacji SOPRANO. Posiada również  certyfikaty z zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń kosmetologii Hi-Tech. Szczególnie zainteresowana profilaktyką anti-aging i zabiegami mającymi na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się skóry twarzy, a także ciała. Lubi i ceni nieinwazyjne zabiegi odmładzające i poprawiające kondycję skóry twarzy: infuzję tlenową i peelingi medyczne czy zabiegi pielęgnacyjne na bazie retinolu ZO OBAGI. Jak mówi:  “Najważniejsze to zadbana skóra – wtedy czujemy się, i jesteśmy, zawsze piękne i młode”. Jej indywidualne podejście do pacjenta oraz profesjonalizm szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych. Zawsze miła, otwarta i uśmiechnięta.


Magdalena Krajda-Wojciechowska – Koordynator ds. zespołu i relacji z pacjentami

Absolwentka Politechniki Łódzkiej. Niezastąpiona na stanowisku koordynatora. Zawsze miła i kompetentna dba o prawidłowe funkcjonowanie Kliniki Tazbir. Zajmuje się działaniami promocyjnymi, marketingowymi, a także odpowiada za organizacje szkoleń. Oprócz sprawowania pieczy nad sprawami organizacyjnymi, udziela pacjentom wszelkich niezbędnych informacji na temat zabiegów. Dba o pozytywne relacje z klientami.

Prywatnie jest mamą Patrycji. W wolnym czasie realizuje się piekąc przepyszne torty i ciasta, które fenomenalnie ozdabia. Pasjonuje się również tańcem i muzyką latynoamerykańską.

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.