Klinika dr Marty Tazbir

Klinika Tazbir to wyjątkowe miejsce na mapie urodowej w centrum Polski, w Łodzi. Klinika Tazbir powstała z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie wysoki poziom świadczonych usług, jakość i profesjonalizm. Przyjazna atmosfera i komfortowe warunki sprawiają, że każdy poczuje się tu wyjątkowo. Wydobywanie naturalnego piękna zaczyna się w Łodzi, w Klinice Tazbir! Dr Marta Tazbir już od 15 lat cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających pacjentów- miłośników tego co najlepsze i prestiżowe. Zabiegi i procedury wykonywane w Klinice Tazbir to gwarancja najnowszych technologii, hitów w estetyce i laseroterapii oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży estetycznej decyduje o tym, że oferta Kliniki Tazbir jest atrakcyjna dla każdego, kto pragnie zadbać o siebie w sposób najbardziej efektywny, bezpieczny i profesjonalny. Jedną z najważniejszych cech Kliniki Tazbir jest szeroka oferta usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej ale rownież szeroka gama zabiegów laseroterapii i urządzeń Hi-Tech, dzięki którym w nieinwazyjny sposób przywracamy młodość. Dr Marta Tazbir z pasji do swojej pracy stworzyła i opracowała Indywidualne Programy Terapeutyczne i Zaawansowane Terapie Anti-Aging oraz modelujące sylwetkę i dbające o nasze zdrowie.

Poza profesjonalizmem i szerokim wachlarzem usług z zakresu medycyny estetycznej jako jedna z pierwszych Klinik proponujemy Państwu autorskie zabiegi łączone z użyciem czynników wzrost, komórek macierzystych, peelingów chemicznych, mezoterapii i laseroterapii oraz urządzeń emitujących inną energię np. falę radiową, ultradźwięki, falę akustyczną, HIFEM i wiele innych technologii dostępnych u nas w klinice. Oferujemy zabieg laserowy Fotona 4D ( jedyny zabieg na Świecie przeznaczony do laserowego endoliftingu twarzy oraz liftingu powiek ), laser pikosekundowy Pico Plus przeznaczony do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego, jedyny na Świecie hybrydowy laser HALO dostępny w Polsce tylko w naszej klinice, laser frakcyjny ze skanerem Er:YAG, laser CO2 czy inne. Wykonujemy rownież zabiegi laserowego usuwania blizn, rozstępów i przebarwień, czy inne silnie odmładzające procedury. Zabiegi zagęszczania i ujędrniania skóry twarzy i ciała za pomocą wiązki światła BBL Forever Young i BBL Hero Body czy termoliftingu mikroigłowego RF. Zabiegi laserowego zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy i ciele ( laser Nd:YAG, IPL, BBL ), usuwania rumienia czy trądziku. Zabiegi modelowania sylwetki, usuwania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej w jedynym w Polsce gabinecie zabiegowo-treningowym EMSUITE oraz technologie: Kriolipoliza ZLipo, fala uderzeniowa Storz, Sectum, EMTONE, Exilis Ultra Femme, Emsculpt NEO, Zaffiro. Stawiamy również mocno na zabiegi trychologiczne oraz ginekologiczne ( jedyne miejsce w Łodzi oferujące nieinwazyjną technologię HIFEM w leczeniu nietrzymania moczu i zwiększania satysfakcji seksualnej EMSELLA), procedury INTIMALASE, INCONTILASE, Fotona intima, Nrose, i wiele wiele innych. Posiadamy usg Toschiba którym wykonujemy diagnostykę ginekologiczną oraz do zabiegów modelujących sylwetkę i facial ultradund! Oraz całe mnóstwo innych udogodnień.

Bo piękno rodzi się w Łodzi! 😊

Pasja oraz miłość do naturalnego piękna

Klinika dr Marty Tazbir w Łodzi to wyjątkowe miejsce, w którym oferujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny, dermatologii i ginekologii estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii. Naszym celem jest dążenie do naturalnego piękna i poprawy jakości życia pacjenta. By to osiągnąć, w swojej pracy łączymy profesjonalizm i popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzę wraz z pasją i zaangażowaniem. Owoce tej pracy to zarówno bardzo dobre efekty kliniczne, jak i zadowolenie naszych pacjentów. W Klinice Tazbir nie tylko podążamy za światowymi trendami w dziedzinie medycyny estetycznej i laseroterapii, ale również wyznaczamy własne standardy, wykorzystując innowacyjne metody leczenia oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Autorskie programy

Dr Marta Tazbir jest autorką nowatorskich programów terapii, tworzonych z pasji do medycyny estetycznej. Programy te opierają się na technikach skojarzonych i z powodzeniem wykorzystywane są m.in. w celu odmładzania skóry oraz usuwania jej niedoskonałości, takich jak przebarwienia, wiotkość czy rozstępy. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności – proponujemy Państwu wiele autorskich rozwiązań i nowatorskich pomysłów.

Indywidualny Plan Terapeutyczny

Indywidualny Plan Terapeutyczny to skomponowany przez dr Martę Tazbir program leczenia, będący odpowiedzią na konkretne potrzeby pacjenta i problem, z jakim zgłasza się do specjalisty. Plan ten uwzględnia techniki z zakresu laseroterapii, Autologicznej Odnowy Komórkowej oraz innych obszarów medycyny estetycznej, dzięki którym możliwe będzie zażegnanie najpowszechniejszych mankamentów urody.

Pakiety Ginekologiczne w trosce o zdrowie intymne kobiet

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentek Kliniki Tazbir stworzyliśmy Autorskie Pakiety Ginekologiczne, dzięki którym możliwe jest skuteczne diagnozowanie, działanie prewencyjne oraz leczenie problematyki kobiecych okolic intymnych. Oferujemy kompleksowe terapie obejmujące zabiegi z zakresu ginekologii, takie jak: USG, cytologia, kolposkopia, laseroterapia czy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

W ramach Pakietów Ginekologicznych Nasze Pacjentki mają okazję skorzystać z darmowej cytologii i USG, a także z badania piersi czy skóry. Na kompleksową opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia mogą liczyć również Amazonki, dla których stworzyliśmy np. procedury Endermologii w połączeniu z drenażem limfatycznym i wiele innych.

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.