crown-bg

Laserowy resurfacing erbowo-yagowy ProFractional® to niezwykłe efekty przy minimalnym czasie rekonwalescencji. Ten rodzaj zabiegu rekomendowany jest pacjentom potrzebującym mocniejszej stymulacji skóry. Jest idealnym rozwiązaniem dla skóry dojrzałej, potrzebującej głębokiej stymulacji. Dedykowany jest również do leczenia skóry z bliznami, nierówną strukturą, rozstępami.
Precyzyjny skaner ProFractional® to rozwiązanie umożliwiające uzyskanie doskonałych wyników resurfacingu przy jednoczesnym nadaniu priorytetu wygodzie pacjenta i zminimalizowaniu czasu rekonwalescencji, nawet w przypadku większych głębokości ablacji. Jako najwyższej klasy laser erbowy na rynku, ProFractional® stanowi wszechstronne uzupełnienie  zestawu narzędzi dla wielu rodzajów praktyk lekarskich.

Precyzyjne dostrajanie głębokości
ProFractional® wykorzystuje wiązkę lasera erbowo-yagowe o wysokiej wydajności ablacji i jednocześnie bardzo małym przewodnictwie cieplnym. Urządzenie daje możliwość spersonalizowania leczenie dzięki precyzyjnej regulacji głębokości do 1500 mikronów, pozwalając leczyć problemy w różnych warstwach skóry właściwej. Funkcja umożliwiająca indywidualne ustawienie gęstości wzoru matrycy lasera, pozwala na dostosowanie go do obszaru leczenie oraz potrzeb pacjenta.

Nauka stojąca za ProFractional®
ProFractional® osiąga głębokość ablacji od 25 µm do 1500 µm z niezwykłą precyzją. Urządzenie wstępnie definiuje gęstość mikroporacji w celu zwiększenia szybkości leczenie.

Jak działa laser ProFractional®
ProFractional® daje możliwość niezależnej regulacji głębokości ablacji i koagulacji.
Laser podczas procesu frakcjonowania, tworzy w skórze mikrokanaliki pokrywające ułamek całego obszaru leczenia, w przeciwieństwie do systemów wykonujących resurfacing pełnego pola zabiegowego. To działanie inicjuje odpowiedź organizmu na gojenie się ran, pozostawiając nienaruszoną tkankę otaczającą kanaliki wytworzone przez laser, w celu szybkiego gojenia.

 

Wskazania

  • zmiany pigmentacyjne
  • blizny potrądzikowe
  • utrata jędrności skóry
  • wiotka skóra
  • nierówny koloryt skóry

Cennik


 ProFractional® Laserowy resurfacing Er:YAG to niezwykłe efekty przy minimalnym czasie rekonwalescencji. Jest idealnym rozwiązaniem dla skóry dojrzałej, potrzebującej głębokiej stymulacji. Dedykowany jest również do leczenia skóry z bliznami, nierówną strukturą, rozstępami. ProFractional® wykorzystuje wiązkę lasera Er:YAG o wysokiej wydajności ablacji i jednocześnie bardzo małym przewodnictwie cieplnym. Można się zn ale nie trzeba (*)
Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.